Skocz do zawartości

Chleba i Igrzysk! #Rio2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z Was Błażeje. Piszę, że lepiej dla nich byłoby już nie grać dalej, bo przy ewentualnym blamażu na który się zanosi odbiór ich gry będzie jeszcze gorszy, a i kibice przeżyją jeszcze większe rozczarowanie. Nie chciałem żeby odpadali, to Wy mi próbujecie to wcisnąć - ale spoko mogę być Januszem, wolę być Januszem niż totalnym Błażejem.

Dziękujemy ci za Twoją troskę.... Sorki ale nie mogłem się powstrzymać....

 

A Bielecki tak w ogóle nadal za stary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widzę nikt z tych co mocno jechali po kadrze piłkarzy ręcznych nie umie teraz po męsku posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu... Mieli nasi niepotrzebne zagotowanie się... Prowadząc pięcioma dwukrotnie bez sensu próbowali rzucać do pustej... To było niepotrzebne ryzyko bo mogli grać swoje przy przewadze ukradliby kolejne 40s na akcjei Chorwaci by mieli jeszcze mniej czasu na gonienie... Ale Bielecki na szczęscie wczoraj rzucał bomby z niczego... Chorwaci to chociaż nabiegali a ten po prostu stał i nagle jak nie lutnie... Wyszomirski Wyszomirskim ale bez Bieleckiego byłoby pozamiatane... W drugiej połowie rzucał on i tylko on wręcz... Niewiarygodny facet... Jaja jak ze stali brał cieżar kiedy trzeba ... I ten tekst że gra dla Polski jak wariat bo mu się chce....

 

Czy Duńczycy są do przejscia.... Powiem tak każdy oprócz Niemców i Francuzów... Te dwie ekipy w tej chwili są chyba dla nas za mocne..

Ale Duńczycy? Hmm myślę że jest szansa na wygraną. Moim zdaniem Niemcy wygrają z Francuzami i w finale z nami i będzie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza pucharowa ma to do siebie, że rządzi się swoimi prawami.

 

Euro 2016 Portugalczycy mogliby o tym książkę napisać, a szukając jeszcze bliżej, to Szwecja w żeńską kopaną - w grupie miały bilans 1-1-1, wyszły z 3 miejsca, a fazę pucharową przebrnęły dwukrotnie wygrywając w karnych. No ale jak to tak, lepiej było nie awansować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszczekuję, choć było widać po ostatnim gwizdku, że sami są zdziwieni. Wyraz twarzy Lijewskiego - "cośmy k... zrobili" - bezcenny.

 

Sercem to wyrwali. Bielecki rzeczywiście lutnął dwie bramki w kluczowym momencie, jak się z 5 zrobiło 1.

 

Jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widzę nikt z tych co mocno jechali po kadrze piłkarzy ręcznych nie umie teraz po męsku posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu

ej no sorry, spałem

 

tak mylić to ja się lubię

 

z drugiej strony mój scenariusz był bardziej prawdopodobny - kto by się spodziewał, że to ręczni a nie siatkarze dadzą nam radość z półfinału? pisałem, że muszą zagrać dwa razy lepiej niż dotychczas i to zrobili, szacuneczek

 

teraz tylko wygrać przynajmniej jeden mecz i skończy się pitolenie Wójcika o Barcelonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, przed igrzyskami bardziej wierzyłem w ręcznych niż w siatkarzy. Ale już na turnieju to się mi zmieniło, bo ręczni byli fatalni (bo byli!), a siatkarze naprawdę wyglądali ok. To głupio zabrzmi, ale naprawdę lubiłem tę kadrę jak rzadko którą w ostatniej dekadzie.

 

Piszę w czasie przeszłym, bo jak znam polskie środowisko siatkarskie Antiga odejdzie, będziemy odmładzać kadrę, za rok "Nic się nie stało", za dwa jakiś sukcesik, szczęśliwy Milewski w studiu Polsatu, Magiera puszczający małego rycerza, reklamy.

 

Znowu ich przegłaszczemy na śmierć.

 

Żal mi Toniego Parkera... 15 lat w seniorskiej kadrze a Francja nigdy nie wykorzystała w pełni swego potencjału. No, raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże zaskoczenie jeśli chodzi o ręcznych. Z drugiej strony od lat receptą na zwycięstwo u nas jest dzień konia bramkarza + bardzo dobra postawa Bieleckiego w ataku. Jak będzie z Duńczykami ciężko powiedzieć.

 

Jeśli chodzi o siatkę to USA było zespołem lepszym i w piłkach 50/50 mieli więcej szczęścia. W naszej kadrze brakuje lidera, kiedyś to był Guma i Wlazły, był też zawodnik energetyczny z obłędem w oczach - Winiarski, teraz jego rolę przejął Kubiak. Kurek jest kreowany na lidera, ale to nie lider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widzę nikt z tych co mocno jechali po kadrze piłkarzy ręcznych nie umie teraz po męsku posypać głowę popiołem i przyznać się do błędu... 

Ja z ręką na sercu się przyznaje ,że nie wierzyłem w ogóle w ten mecz i od początku mówiłem o laniu. Od początku liczyłem na siatkarzy ,ale wyszło jak wyszło. Podsumowując ,od teraz nigdy nie będę skreślał szans na medale bo "szanse na medale zawsze są" Adrian 2016 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite co sie dzieje na tym Rio z sedziowaniem. Farsa jakich malo. 

 

PS. Wpadl pierwszy Kyrgiz w ciezarach, czekamy na Kazachow. Az sie wierzyc nie chce jak czyste jest plywanie...

Sędziowanie w boksie, zapasach i kolarstwie torowym na tych IO fatalne.

 

Pływanie wcale nie jest takie czyste:

http://www.sport.pl/plywanie/1,64995,20053605,plywanie-michal-zawadka-przylapany-na-dopingu-zawieszenie.html

http://www.przegladsportowy.pl/plywanie,sebastian-szczepanski-zostal-zlapany-na-dopingu,artykul,640477,1,421.html

 

Co z tego, że pływają wolniej niż Katie Ledecky :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.