Skocz do zawartości

Chleba i Igrzysk! #Rio2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

No co mam powiedzieć. Nie jest mi przykro. Nie lubię siatkówki, ogólnonarodowego onanizmu związanego z tym sportem. Gorsze było tylko spuszczanie się nad ręczna i tymi od pchania kulek. W LA powinny być tylko konkurencje biegowe, reszta jest bez sensu bo sport po winien x założenia być masowy (muszę jeszcze tylko wymyślić jak w to żużel wpasować)

Co do Legii to liczę na powtórkę z Lublina

 

Jejku, ale Ty jesteś kontrowersyjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak tam trenerze Antiga ?

- Bez Zmian!

Kurek gra od 2 seta pizde totalną a ten pajac go trzyma na boisku. To samo Bieniek. Czas zmian. Duet Antiga - Blain ( jak błąd w nazwisku to sorki) pokazał co umie z tą grupą i wyżej dupy nie skoczą.

antiqa mial farta w 2014 ze mundial byl u nas ,zebrala sie ekipa w szczytowej formie i wszystko zagralo w punkt

a kolejne 2 lata to ciagly wpier....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale druga w ktorejj liczono po cichu nawet o zlocie

O złocie myślimy już wiele lat. Może nawet od 2008 po srebrze na MŚ. Liczymy, bo jednak bez Złota Olimpijskiego repra nie będzie nigdy tier1. Choćby ranking mówił co innego (zresztą co tam ranking...). Choćbyśmy wygrali jeszcze ME, MŚ czy te śmieszne ligi światowe czy puchary świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweBiodro, nie jestem. Po prostu śmieszy mnie jak z braku dobrych wyników w popularnych dyscyplinach podniecamy się jakimiś niszowymi sportami. Siata jest popularna, ale Polacy mają oczekiwania po ad miarę. Wynika to z tego co napisałem na początku. Przecież gdyby piłka, hokej na lodzie czy nawet koszykówka miały podobny poziom to popularnością skasowaliby siatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to 5-6 miejsce idealnie oddaję obecny poziom naszej kadry. Trochę nam jednak do tej ścisłej czołówki brakuje.

 

Nie zapominajcie też, że w 2014 grali jeszcze Winiarski czy Wlazły którzy wcześniej mieli przerwę od kadry i był też Zagumny, który mimo wieku dalej świetnie rozgrywał. Łomacz czy Drzyzga to nie ten poziom i trochę brakuje nam klasowego rozgrywającego. Już nie wspominam o tym ile tej kadrze na MŚ dawał Wlazły. Teraz ta kadra jest słabsza po prostu.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeweBiodro, nie jestem. Po prostu śmieszy mnie jak z braku dobrych wyników w popularnych dyscyplinach podniecamy się jakimiś niszowymi sportami. Siata jest popularna, ale Polacy mają oczekiwania po ad miarę. Wynika to z tego co napisałem na początku. Przecież gdyby piłka, hokej na lodzie czy nawet koszykówka miały podobny poziom to popularnością skasowaliby siatę.

 

o byłaby katastrofa na miarę uderzenia meteorytu w naszą planatę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak tam trenerze Antiga ?

- Bez Zmian!

Kurek gra od 2 seta pizde totalną a ten pajac go trzyma na boisku. To samo Bieniek. Czas zmian. Duet Antiga - Blain ( jak błąd w nazwisku to sorki) pokazał co umie z tą grupą i wyżej dupy nie skoczą.

Konarskiego miał wpuścić ? Buszka ? Chlopaki by do lokci amerykanom nie siegali.

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.