Skocz do zawartości

Chleba i Igrzysk! #Rio2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Piłka ręczna

Z tego co się orientuję, nasze potencjalne młode talenty mają po 25-27 lat, a taki Chrapkowski skończył jako zadaniowiec, i to niezbyt wybitny w obronie. To jest gra dla starych ludzi, ale z reguły w kadrach jakiś młody  - 20 lat - talenciak się trafia.

 

 

Trzeci najmłodszy gracz w kadrze ma 28 lat.  W latach 90-tych urodzeni są Syprzak i Daszek i mają odpowiednio 25 i 24 lata. Młodszych w kadrze nie ma w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do Włodarczyk to po prostu jest młoda dyscyplina -- tutaj ktoś z talentem i katorżniczym podejściem do treningu może wygrać i odskoczyć...

 

To coś jak judoka z Francji który od 8 lat nie przegrał żadnej walki . ME MŚ IO robi co chce

Wlodarczyk na talencie i marchewkach rozwala Amerykanke (kraj 100 lat przed murzynami, czyli Polakami np. jesli chodzi o zaawansowanie dopingowe) o kilkanascie metrow, ktora wpadla w tym roku na tym, ze sie szprycuje. 

 

Ja rozumiem, ze Polka i w ogole, ale malpi rozum niewskazany.

Nie wiem z czego to wynika, ale Pikulik jedzie dramatycznie słabo, o parę sekund gorzej od swoich rekordów życiowych i Wojtyra musiała być naprawdę w dramatycznie złej formie. Sama wywalczyła kwalifikację i pojechała do Brazylii na wycieczkę, bo trener nie wystawił jej do składu, prawdopodobnie dlatego, że nie chciała się z nim przygotowywać do igrzysk. Cztery lata przygotowań z naszych podatków i wysyłamy sportowców na wycieczki.

 

A już teksty trenera, ze Pikulik jest w świetnej formie, tylko przez Wojtyrę się zestresowała i ogólnie Wojtyra jest beznadziejna i jest minimalistką, to już w ogóle szczyt.

Pikulik jedzie slabo. Tlumaczenie trenera slabe. Ale na Pikulik moze miec wplyw to, co zrobila Wojtyra. I Wojtyra by jechala rownie slabo. 

 

Co nie zmienia faktu, ze to, w jaki sposob to wszystko sie dokonalo jednoznacznie pokazuje jakim bagnem jest nawet kolarstwo torowe, ktore wydawalo sie, ze w Tokio lub jeszcze pozniej moze byc nasza mocna strona.

 

Przegrala z jednym PB, przegrala, bo zaczela jak wariatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pikulik jedzie slabo. Tlumaczenie trenera slabe. Ale na Pikulik moze miec wplyw to, co zrobila Wojtyra. I Wojtyra by jechala rownie slabo. 

 

Co nie zmienia faktu, ze to, w jaki sposob to wszystko sie dokonalo jednoznacznie pokazuje jakim bagnem jest nawet kolarstwo torowe, ktore wydawalo sie, ze w Tokio lub jeszcze pozniej moze byc nasza mocna strona.

 

Przegrala z jednym PB, przegrala, bo zaczela jak wariatka.

Trener ugotował dwie zawodniczki za jednym zamachem.

 

Kolarstwo torowe jest jeszcze spoko, bagno jest w ciężarach, muł jest w zapasach. Generalnie nie wiem, po co boks i zapasy są jeszcze na igrzyskach. Po tym, co wczoraj widziałem w wykonaniu sędziów, to nie wiem po cholerę ten cyrk wrzucają na igrzyskach.

 

A co do Włodarczyk, to pamiętaj, ze konkurencja jest młoda i tych rekordów świata w ostatnich 20 latach było kilkanaście, gdzie w innych dyscyplinach przez 20 lat czasami nie dzieje się nic, Amerykanie i Amerykanki nigdy nie liczyli się w rzucie młotem, być może nie chcą stawiać na tę dyscyplinę, no i trzeba przyznać, że w młocie mamy najlepszych trenerów na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener ugotował dwie zawodniczki za jednym zamachem.

 

Kolarstwo torowe jest jeszcze spoko, bagno jest w ciężarach, muł jest w zapasach. Generalnie nie wiem, po co boks i zapasy są jeszcze na igrzyskach. Po tym, co wczoraj widziałem w wykonaniu sędziów, to nie wiem po cholerę ten cyrk wrzucają na igrzyskach.

 

A co do Włodarczyk, to pamiętaj, ze konkurencja jest młoda i tych rekordów świata w ostatnich 20 latach było kilkanaście, gdzie w innych dyscyplinach przez 20 lat czasami nie dzieje się nic, Amerykanie i Amerykanki nigdy nie liczyli się w rzucie młotem, być może nie chcą stawiać na tę dyscyplinę, no i trzeba przyznać, że w młocie mamy najlepszych trenerów na świecie.

zgadzam sie, ugotowal 2 na raz. Moze Pikulik za 4 lata zaskoczy. we'll see. teraz pojechala fatalnie, na treningach jechala ponoc 35,2.

 

No wiem, ze jest mloda, wiem, ze mamy dobrych trenerow. Ale dajcie spokoj, przeciez tam byla roznica 3 klas. 8 m blizej dawalo walke o pudlo. To nie jest normalne. 

 

PS. Nie wiem czy widzieliscie Cichocka, ponoc zaslabla po biegu. Typowy objaw dla...nie bede konczyl, mam nadzieje, ze na 800 wystartuje i sie odkuje na Caster... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wystarczy już, że jestem Rolandem. Ale mój tata to Janusz.  :rugby:

 

Widzisz - mówią że z Ciebie wyszedł Janusz. A u mnie z obu babć wyszły Janusze i w sumie gitara. /no raczej w sumie nie  ...  :D /

 

Anyway każdy ze swego imienia powinien być dumny!

 

 

Syna nazwę Eksuperancjusz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne imię które było akceptowane przez moją kobietę i mnie. ona chciała Wojciech albo Maciej ale to imiona dla rolników (bez obrazy) i powiedziałem ,że kupię mu świnkę wietnamską jak będzie miał tak na imię.

wracając do IO, ta pani od 200m to chyba sąsiadka mojego kumpla.

też nie rozumiem, że rekord na 400m przeszedł bez echa. to największe osiągnięcie w LA w Rio. większym byłoby poprawienie wyniku Bubki z 1994

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

też nie rozumiem, że rekord na 400m przeszedł bez echa. to największe osiągnięcie w LA w Rio. większym byłoby poprawienie wyniku Bubki z 1994

Przecież rekord Bubki już został pobity w zeszłym roku

 

Jak ktoś pobije wyniki Koch i Kratochvilovej, to będzie wyczyn

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolt jest mocny jak japierdziu. Zdecydowanie mocniejszy na 200niśli na 100m. Może być zacny rezultat.

 

 

 

Dramat też Autralijek w kosza - w ostatnich sekundach przegrały z Serbkami ... płacz i rozpacz poała sie na parkiet.

Ta Liz Cambage to chyba żeńska wersja Yao Minga, przynajmniej na tle Serbek tak wyglądała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież rekord Bubki już został pobity w zeszłym roku

 

Jak ktoś pobije wyniki Koch i Kratochvilovej, to będzie wyczyn

na otwartym stadionie? to jest strona IAAF z wynikami https://www.iaaf.org/records/toplists/jumps/pole-vault/outdoor/men/senior Bubka zajmuje pierwsze 10 miejsc

dla mie podniecanie się klasyfikacją medalową jest śmieszne.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.