Skocz do zawartości

Chleba i Igrzysk! #Rio2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Przed IO bardziej liczyłem na ręcznych pod wodzą Dujszebajewa, bo siatkarzy z reguły za cholerę nie szanuję. Ale o dziwo na tym turnieju ciężko się do nich o cokolwiek przyczepić.

 

Ale oba turnieje zaczynają się w ćwierćfinale. I oby siatkarze w końcu przeskoczyli ten próg. Dlaczego nie USA?

 

Niestety wygląda na to, że z ręcznych wyciśnięto już maksa. Jak nazwiskami na kole i w rozgrywaniu teoretycznie nie odstajemy od innych (poza Francją), to jednak to już po prostu stara, zniszczona kontuzjami drużyna. A na skrzydłach odstajemy z każdym turniejem coraz bardziej. Dujszebajew nie był w stanie tego nadrobić, choć ten myk z Krajewskim rzucającym ze środka rozegrania wczoraj świetnie zadziałał. Mijał ich jak Tomba tyczki i panienki. Ciekawe czy na elitarną obroną też to może działać.

 

No, to do medalu trzeba wygrać dwa mecze z trzech ostatnich. Oby...

 

W koszu, nie będę się rozdrabniać, mega końcówka w Argentynie z Brazylią. Ten mikro pg fajny jest. Ale ze nie zabrali Prigioniego, bo byłby możliwy najstarszy smallball świata. 39-34-39-37-36lat :orange:

 

Finał Del Potro - ja go bardzo lubię od czasu jak wygrywał US Open w 09, wyglądał wtedy ciekawiej niż Djoko i Murray. Wieżowiec, ale z charakterem i może technicznie gorszy, ale taktycznie już mocny. Jeszcze raz - szkoda.

 

Litwin, co przegrał ME z młodszym Zielińskim wyszarpał wczoraj brąz. Ale miał wynik o 10 kg lepszy niż na ME. teraz jeszcze tylko kontrola antydopingowa...

 

No i nie znam się, ale mega się ogląda żeglarstwo w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stany nas regularnie leją w najważniejszych meczach, mamy do nich jakiś niewytłumaczalny kompleks, podobnie zresztą jak do Ruskich. Nie zmienia to faktu, że aby zdobyć medal nie można sobie wybierać rywali. Tylko czy to jest paka na medal? Nie wiem, przed Londynem byłem większym optymistą.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stany nas regularnie leją w najważniejszych meczach, mamy do nich jakiś niewytłumaczalny kompleks, podobnie zresztą jak do Ruskich. Nie zmienia to faktu, że aby zdobyć medal nie można sobie wybierać rywali. Tylko czy to jest paka na medal? Nie wiem, przed Londynem byłem większym optymistą.

A gdzie niby widzisz kompleks ruskich skoro to ostatnio poza olimpiada biorą od nas regularny oklep - choćby w Japonii na MŚ gdzie mieli 2-0 i wysokie prowadzenie w trzecim a dostali oklep..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie niby widzisz kompleks ruskich skoro to ostatnio poza olimpiada biorą od nas regularny oklep - choćby w Japonii na MŚ gdzie mieli 2-0 i wysokie prowadzenie w trzecim a dostali oklep..

MŚ w Polsce nie liczę za bardzo bo tak historycznie słabego turnieju to ja nie pamiętam. Pojedyncze wygrane nie zmieniają faktu, że Zborna nam nie leży i nawet teraz nas oklepali pomimo faktu, że to nie jest nawet namiastka tej Rosji z Londynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŚ w Polsce nie liczę za bardzo bo tak historycznie słabego turnieju to ja nie pamiętam. Pojedyncze wygrane nie zmieniają faktu, że Zborna nam nie leży i nawet teraz nas oklepali pomimo faktu, że to nie jest nawet namiastka tej Rosji z Londynu.

 

Jeśli chodzi o siatkę to z większością zespołów z czołówki szanse oceniałbym na 50:50, tylko Brazylia nam wybitnie nie leży, choć na tym turnieju grają w kratkę. Bardziej niż Rosjan bałbym się Włochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.