Skocz do zawartości

Chleba i Igrzysk! #Rio2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

no to pozamiatala  rekord swiata 82,29

 

juz chcialem pisac ze rekordy swiata sypia sie jak z rekawa a afrykanka sobie zwolnila na finishu

 

No i niewiadomo jak to wytłumaczyc. Nie miała w myślach, że może to zrobić mimo ogromnej przewagi i gwarancji zwycięstwa. Ta jedna sekunda to spokojnie była do urwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego tu się śmiać. Faktem jest, że w czasie Igrzysk w wiosce olimpijskiej zużywany jest kontener gum. 

Tutaj nie chodziło o to, że gumy poszły w ruch, tylko raczej, że zawodniczka kadry dzień przed występem wyleciała na noc z pokoju, bo ktoś musiał sobie ulżyć. Czy to śmieszne? Raczej nie bardzo.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 medali miało być z palcem w piździe. A tak wygląda na to, że ni chuchu tylu nie będzie. W lekkiej jeszcze Fajdek i ewentualnie Lićwinko ( chyba, że mnie coś ominęło i ona już startowała). Może coś w kajakach plus może siatka. Coś jeszcze?

 

Jest jeszcze Maja, są ręczni, w kajakach mamy kilka szans, także w pchnięciu kulą jest 2 kandydatów.

Jak dzisiaj nie zdobędziemy 2 medali w kajakach to może być ciężko o tą 10, ale jeszcze kilka realnych szans jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche mieszane uczucia. Niby Wojtyra jest lepsza, ale w takim 2015 roku w dobrej stawce zajela 18 miejsce na 20 startujacych.

 

a Daria Pikulik ma lat 19, me i vice mś jun. w tej konkurencji, wiec jak dobrze pojdzie to za 4 lata ona bedzie nam dobijac do 10 medali na IO.

 

kolarstwo torowe jest jednym z nielicznych, gdzie szkolenie idzie do przodu.

 

no i btw. przed io na zawodach w Pruszkowie lepsza byla Pikulik.

 

 

Nie wiem z czego to wynika, ale Pikulik jedzie dramatycznie słabo, o parę sekund gorzej od swoich rekordów życiowych i Wojtyra musiała być naprawdę w dramatycznie złej formie. Sama wywalczyła kwalifikację i pojechała do Brazylii na wycieczkę, bo trener nie wystawił jej do składu, prawdopodobnie dlatego, że nie chciała się z nim przygotowywać do igrzysk. Cztery lata przygotowań z naszych podatków i wysyłamy sportowców na wycieczki.

 

A już teksty trenera, ze Pikulik jest w świetnej formie, tylko przez Wojtyrę się zestresowała i ogólnie Wojtyra jest beznadziejna i jest minimalistką, to już w ogóle szczyt.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to tak nieładnie ale co bierze Włodarczyk? :]

Nikt mi nie powie że normalna jest taka dominacja i bycie 10 metrów lepszym od 3 na świecie sick!

Prime time, talent, trening, wszystko rozumiem ,ale wyniki a tym samym przepaść jak jest nad reszta rozpierdala.

 

Albo inaczej już widzę te komentarze jakby po prostu nie była polką tylko jakaś rumunka kenijka albo amerykanka:]

 

Dobrych chemików tam ma na tych łąkach na których trenuje a my się dajemy nabierac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.