Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Phoenix Suns .

 

Wyślą Knighta plus dwa picki pierwszorundowe swój i Miami plus Lena albo Tuckera albo coś tam

A Sacto złapią dwa brzydkie bąki, zostaną bez jakichkolwiek podstaw do gry o jakiekolwiek W + będą mieli kolejne picki do wybierania środkowych.

Kuzyn w Suns...

Chociaż w sumie z Bookerem i EB...

Nah

Wolę Knighta

 

edit

k****...

"He wants me here," said Cousins about Wall. "Eric (Bledsoe) wants us in Phoenix."

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Sacto złapią dwa brzydkie bąki, zostaną bez jakichkolwiek podstaw do gry o jakiekolwiek W + będą mieli kolejne picki do wybierania środkowych.

Kuzyn w Suns...

Chociaż w sumie z Bookerem i EB...

Nah

Wolę Knighta

 

edit

k****...

"He wants me here," said Cousins about Wall. "Eric (Bledsoe) wants us in Phoenix."

A widzisz -- wyczuwam lepiej niż wróźbita Maciek czy jak mu tam jest

 

Zresztą z całym szacunkiem ale ofermowaty Knight który nigdy nie bronił a teraz nawet nie do końca potrafi atakować jest u Ciebie wyżej od DMC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz -- wyczuwam lepiej niż wróźbita Maciek czy jak mu tam jest

 

Zresztą z całym szacunkiem ale ofermowaty Knight który nigdy nie bronił a teraz nawet nie do końca potrafi atakować jest u Ciebie wyżej od DMC?

pijany był albo zartował

 

ja chętnie zobaczę DMC gdziekolwiek byle nie Sac-town!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt Barnes is sought by New York City police after an alleged confrontation at a nightclub in Chelsea early Monday morning.

Barnes allegedly choked a woman and two others (a man and an additional woman) as they attempted to intervene.

Footage of the incident obtained by investigators appears to show Barnes was the assailant, according to a person with knowledge of the investigation who is not authorized to speak publicly because the investigation is ongoing.

Barnes and a teammate on the Sacramento Kings, believed to be DeMarcus Cousins, were not at the club when police arrived.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu jeszcze kibicuje Kings? Apka NBA mówi mi, że po winie z LAL jesteście na 9 miejscu. 2 mecze za blazers. Jako kibic Bulls chciałbym co byście byli poza bottom 10 ligi bo wtedy dostajemy wasz pick. Ale tak po prostu też wam życzę wejścia do PO. Cuz jest niesamowity, bardzo mało ludzi w lidze jest w stanie go ograniczyć. Lawson i Collison jakby znów ogarniali. Koufos robi jak zawsze swoje. Nic wielkiego ale swoje. I nie oddawajcie na razie Rudego. Przynajmniej tak długo jak utrzymywać się będziecie w walce o PO. Nie dostaniecie za niego nic super specjanego a playoffy mogą być krokiem w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicują :) ja to czekam jak ręka Joerger'a postawi obronę , bo narazie atak lepiej wygląda niż obrona. po co taki wysoki skład?

bardzo pozytywnie wygląda Temple , który moim zdaniem powinien więcej dostawać szansy. affalo siadł a mclemore to kolejny zmarnowy pick. myślałem, że z PG/PF będzie problem (o PF nie chodzi mi o ilość) ale to SG jest dziurą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicują :) ja to czekam jak ręka Joerger'a postawi obronę , bo narazie atak lepiej wygląda niż obrona. po co taki wysoki skład?

bardzo pozytywnie wygląda Temple , który moim zdaniem powinien więcej dostawać szansy. affalo siadł a mclemore to kolejny zmarnowy pick. myślałem, że z PG/PF będzie problem (o PF nie chodzi mi o ilość) ale to SG jest dziurą

A nie masz wrażenia ze WCS tez idzie na zmarnowanie? Sacto oglądałem z 5 razy ale ogólnie to facet przegryw z Koufosem po obu stronach parkietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibicują :smile: ja to czekam jak ręka Joerger'a postawi obronę , bo narazie atak lepiej wygląda niż obrona. po co taki wysoki skład?

  tez sie nad tym zastanawiam , sa duzi i malo mobilni  , wystarczyloby aby joerger zaadoptowal rozwiazania ze swojego poprzedniego teamu , w grizzlies gasol jest najczesciej jedynym wysokim   az sie prosi zeby to samo grali kingsi z boogiem i gejem na pfie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz wrażenia ze WCS tez idzie na zmarnowanie? Sacto oglądałem z 5 razy ale ogólnie to facet przegryw z Koufosem po obu stronach parkietu

 

jest zmarnowany. nie byłem jego entuzjastą i nie tylko z powodu dublowania z Cousinem ale obawiałem się, że będzie miał problem ze standardami NBA , ma low basketball IQ ,blokuje się jak mu coś nie wyjdzie, nie czyta gry ani w ataku , ani w obronie , jest przymulony, jedynie ma warunki fizyczne a w dzisiejszej nba jak wysoki nie ma rzutu to już lipa, a jak nie czyta w obronie gry to jest do wyjebania ,szkoda bo Joerger obiecywał, że zrobi z WSC defensywną bestie

 

  tez sie nad tym zastanawiam , sa duzi i malo mobilni  , wystarczyloby aby joerger zaadoptowal rozwiazania ze swojego poprzedniego teamu , w grizzlies gasol jest najczesciej jedynym wysokim   az sie prosi zeby to samo grali kingsi z boogiem i gejem na pfie. 

 

czy Gay spełni rolę Zacha? z barnesem i gayem jakoś to wygląda w sumie na +/- i zawsze Temple na boisku daje na plusie ;]

http://www.basketball-reference.com/teams/SAC/2017/lineups/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  tez sie nad tym zastanawiam , sa duzi i malo mobilni  , wystarczyloby aby joerger zaadoptowal rozwiazania ze swojego poprzedniego teamu , w grizzlies gasol jest najczesciej jedynym wysokim   az sie prosi zeby to samo grali kingsi z boogiem i gejem na pfie. 

 

skład osobowy nie do końca na to pozwala przecież Sacto ma chyba 5 centrów w składzie: Cousins, Koufos, WCS, Labissiere, Papagiannis, Tolliver. taki Koufos wchodzilby za Cousinsa a co z reszta? choć i tak Koufos jest bardzo przydatny powinien grac 25-30 minut, a przy takim rozwiazaniu jego minuty by mocno spadły.

 

po co w takim razie mając już i tak pełną obsadę podkoszową, brali kolejnego wysokiego w drafcie - Labissiera jesli Joerger chciałby grać Cousinsem na C i Gayem na PF? widocznie nie taki jest plan Joergera, a nawet jeśli by chciał tak grac to musi sie jak najszybciej pozbywac WCSa i Labissiera bo nie ma dla nich minut.

 

btw. głupie te ostatnie drafty w Sacto jak cholera z numerem 8 Stauskas, z siódmym Mclemore te wybory mozna juz okreslic mianem tragedii, dalej WCS, Labissiere też zepsute wybory i jak na złość Boogiemu nabrali mu graczy na jego pozycje jakby go zapraszali do opuszczenia Sacramento, sam Boogie chyba tez na to narzekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.