Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Się coraz więcej mówi że DMC nie dotrwa do lutego w SAC.

 

Oby...ma już 26 lat na karku i nie wie jak pachną PO. 

 

Który z topowych graczy, a już na pewno top 1 na C ( choć ostatnio dość często gra na 4 ) jeszcze ich nie powąchał? Jakoś nikt mi do głowy nie przychodzi.

 

http://www.12up.com/posts/4096447-5-realistic-trade-destinations-for-demarcus-cousins?a_aid=41147

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się coraz więcej mówi że DMC nie dotrwa do lutego w SAC.

 

Oby...ma już 26 lat na karku i nie wie jak pachną PO.

 

Który z topowych graczy, a już na pewno top 1 na C ( choć ostatnio dość często gra na 4 ) jeszcze ich nie powąchał? Jakoś nikt mi do głowy nie przychodzi.

 

http://www.12up.com/posts/4096447-5-realistic-trade-destinations-for-demarcus-cousins?a_aid=41147

A.Davis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwa mecze od bycia w PO , bez histerii.

nie udała się wycieczka po wschodzie (1-4) , mecz z Lakers to jakieś nieporozumienie i szkoda tej dogrywki z Portland.

obrona nadal jest beznadziejna i dramatycznie gra ławka rezerwowych. nie wiem dlaczego Jorger próbuje grać 4-3 z Barnesem oraz Gayem z http://www.basketball-reference.com/teams/SAC/2017/lineups/

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam się stało, ale ta decyzja to żart. Powtórzenie to absolutna konieczność przecież.

DMC trącił piłkę i od tej chwili powinien lecieć czas. Zobaczyli powtórkę i słusznie anulowali punkty Rossa, bo zdobył je po czasie. Nie wiem z czym tutaj macie problemy i o jakim powtarzaniu mówicie? LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta decyzja z anulowaniem rzutu Rossa to przecież jedno z większych nieporozumień od dawna. Skąd niby gracz miał wiedzieć, że jakiś debil źle załączył zegar? Coś takiego musi przejść w poważnej lidze i nie ma po prostu bata.

A dodatkowo pojawiły się głosy, że na zegarze powinno być 3,3 zamiast 2,4, bo akcję wcześniej na zegarze było 27,7, a potem Kings zrobili błąd 24 sekund.

 

Coraz głupsze te błędy. Wczoraj też było śmieszne jak Terry wbiegł w któregoś zawodnika Bucks, ale obok był mega ścisk i poszedł faul dla Bucks :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC trącił piłkę i od tej chwili powinien lecieć czas. Zobaczyli powtórkę i słusznie anulowali punkty Rossa, bo zdobył je po czasie. Nie wiem z czym tutaj macie problemy i o jakim powtarzaniu mówicie? LOL

 

O takim, że każdy na parkiecie dostosowuje się do zegara, więc jeśli źle go włączono, to należy powtórzyć akcję, bo gdyby włączono go szybciej, to Ross rzuciłby szybciej.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors i tak dostali bonus, że nie odgwizdano im błędu 5 sekund. Raptors pokrzywdzeni? Oni krzywdzą gramatykę #MyPółnoc

 

Nie chodzi o to, żeby teraz robić bilans z całego meczu, dot. tego, kto i ile razy został przez sędziów okradziony. Jest ostatnia akcja, jest ileśtam czasu na zegarze i nie można w taki sposób "anulować" akcji, przecież to się w głowie nie mieści. Kompletnie nie rozumiem, jak można tutaj było zarządzić koniec meczu i anulować rzut, skoro Ross rzucił przed syreną. Będą przeprosiny NBA i tyle.

Właśnie sobie odpaliłem stoper i jednak się zmieścili. ;)

 

No pewnie, że tak, ale tutaj nawet nie o to chodzi. Po prostu jestem zażenowany sposobem rozwiązania problemu. Amatorka imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat. Zegar puścili przecież po dotknięciu Cousinsa, tylko z opóźnieniem. W momencie, gdy Ross łapał piłkę było na zegarze 2.0, w momencie rzutu 0.5. Ze stoperem w ręku wyszło mi, że ostatnia akcja od momentu dotknięcia piłki przez Cousinsa do rzutu Rossa trwała 2.4 s, czyli opóźnienie było rzędu 0.9 s. Wiadomo, że ręcznie stoperem se nie zmierzę czy Ross się rzeczywiście zmieścił w tych 2.4 s czy nie, ale przecież standardowo puszczenie zegara nie zgrywa się zwykle idealnie z dotknięciem piłki, tylko zwykle jest puszczany jakieś 0.2-0.3 s po dotknięciu piłki. Zatem jeśli liczyć z takim standardowym opóźnieniem, to ta akcja Rossa na 100% jest prawidłowa.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.