Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

To już jest na wszystkie możliwe sposoby rozpisane w necie - jeśli będą chcieli, to podpiszą wszystkich kluczowych graczy. Ewentualnie odpuszczą Livingstona i znajdą kogoś o podobnym impakcie za minimum dla weterana. Easy.

 

Podrzuć jakiegoś linka bo umieram z ciekawości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej ciekawi jak pogodzą salary po sezonie gdzie trzeba będzie dać maxa Durantowi i Curremu.

 

 

Zawsze jest jeszcze opcja, że taki Curry czy Durant zgodza sie na lekko mniej niz max zeby miec ekipe mistrzowska na lata tak jak bylo chociazby w Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej ciekawi jak pogodzą salary po sezonie gdzie trzeba będzie dać maxa Durantowi i Curremu.

 

34 bańki to Thopson + Green. 30 Curry, 30 Durant. Razem 94 mln na 4 graczy + gwarantowane 3 bańki dla takich tuzów jak Looney i McCaw. Mamy 97 bańki na 6 graczy. Pozostaje jeszcze 9...

Chyba jeszcze mają kolesia wybranego rok temu z 30 nr niejakiego Jonesa. , mają chyba jakiś wyjątek bodajże room exeption. Zakładam ,że taki Clark czy Pachulia zostaną za minima albo ciut więcej. Do tego dorzuć Iguodalę za jakies 16/2 i nawet jeśli im przyjdzie płacić 140 baniek to nie widze by ich nie było stać. Tak jak kiedyś Lakers płacili ponad 100 baniek na mistrzowski zespół tak teraz Golden bez mrugnięcia sypnie 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś ile wydają na  nową halę? Oraz kto jest właścicielem? stać ich

 

1 mld zielonych

 

tu akurat mnie zaskoczyło, że budowa odbędzie się bez udziału środków publicznych

 

Chase Arena będzie zapewne przynosiła zyski gdyż będzie to dodatkowo masywna przestrzeń handlowa biurową (54.000mkw) laboratoryjną ( 10.000mkw)  oraz wystawowa:

 

cytat:  11-acre district of restaurants, cafes, offices, public plazas and other amenities the neighborhood currently lacks, along with a new five-and-a-half-acre public waterfront park.

 

zapewne pozostające w zarządzie Keenh on art i ludzi Lacoba

za nazwę płacić będzie JPMorgan

 

 

deal jest podłaczony pod budowę nowej linii metra czyli wartość nieruchomości wzrasta

http://www.7x7.com/warriors-break-ground-on-new-san-francisco-arena-2190281193.html

stronka już działa

 

http://www.chasecenter.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatek od luksusu kosztem mistrzostwa? Sądzę że w plecy nie będą.

Zależy ile lat tego podatku i jakiej wysokości + czy będą musieli płacić repeater tax (nie wiem jak pod tym względem wyglądają obecnie zasady)

 

Curry albo bierze max, albo roczny deal i za rok max, albo nieco się zlituje, ale na szał bym nie liczył.

Z KD to nie wiem ile mogą dać, salary ich może coś tam ograniczać. Pytanie czy aby dogadać się finansowo z KD nie będą musieli pozbyć się praw do Iguodali i Livingstona . Nie wiem jak ich cap hold wygląda.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile lat tego podatku i jakiej wysokości + czy będą musieli płacić repeater tax (nie wiem jak pod tym względem wyglądają obecnie zasady)

 

Curry albo bierze max, albo roczny deal i za rok max, albo nieco się zlituje, ale na szał bym nie liczył.

Z KD to nie wiem ile mogą dać, salary ich może coś tam ograniczać. Pytanie czy aby dogadać się finansowo z KD nie będą musieli pozbyć się praw do Iguodali. Nie wiem jak jego cap hold wygląda.

Poprzedni kontakt to 44/4, nie ma c***a że nie bierze maxa, kiedyś musi się dorobić, a ma już 28 lat, tyle co Durant, a w karierze zarobione 45 mln, niewiele więcej od jego kontaktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni kontakt to 44/4, nie ma ch**a że nie bierze maxa, kiedyś musi się dorobić, a ma już 28 lat, tyle co Durant, a w karierze zarobione 45 mln, niewiele więcej od jego kontaktu.

W Californii to on tam chyba ponad polowe bedzie musisl oddac w podatkach, jesli jest jakis Stan, gdzie gracze placa wiecej, to jest to cali. A zasady I caly Te same dla calej nba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 dla duranta I 30 stefka. To co ONI jakas darowizne temu lambowi maja robic? Czy jakies 2 letnie kontrakty z player option w 2gim roku? To sa dwaj goscie co dostana rekordowe pensje w skali ligi.

Durant chyba nie dostanie rekordowych bo grając tylko rok dla Golden nie łapie się chyba na wszystkie możliwe bonusy ale nowego CBA tak do końca nie znam

Co innego Curry ale on ma niskie cap hold więc mu dadzą te 207/6 na koncu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 17 mln w chold.

 

Durant łapie się na tego superstar player.

No nie bo tam jest wyrażna mowa o dwóch nominacjach w ciągu ostatnich 3 latach trwania kontraktu. Moim zdaniem się nie łapie a poza tym supermaxa możesz podpisać jak nieprzerwanie grasz dla jednego klubu tak więc na 100% będzie miał mniejsze pieniądze od Stefka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to technicznie za ile moga obaj podpisac, nie biorac pod uwage lux taxu ?

stefan to wiadomo ze bierze te 207.

ciekawe czy obaj moga zrobic po 35%. beda musieli szukac sporo vetminow...bo iggy i livingston to pojda halturzyc.

 

jedynym dobrym naiwniakiem co tam bedzie chcial zostac (moze a moze nie) za male pieniadze to gruzin. West w przyszlym roku bedzie mniej warty jak przepocona koszula nocna Tristana Thompsona.

Javale i Barnesa nikt nie bedzie chcial. Clark / McAdoo moze sie nabiora na klepanie za drobne w dobrym towarzystwie z mala iloscia minut, albo pojda zbierac doswiadczenie gdzie indziej. Looney, McCar, Jones locked in.

 

 

Iguodala byl chyba na tej slynnej "sciance" Orlando, czyli ktos mu te 16kk da. Livingston, 11kk spokojnie gdzie dostanie

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy no powinien byc gwizdek, ale who cares po 1 to NBA, po 2 bylo +20, po 3 to za ladnie wygladalo i za szybko zeby mozg sedziego NBA mogl zatrybic, oni potrzebuja 5 minut i 14 powtórek czasem zeby zobaczyc oczywiste rzeczy, ktore widac po 10 sekundach powtórki, a i tak czasem jest błędny call. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.