Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

cavs rok temu byli w dupie, przegrali 20 czy 30 u siebie z gsw

wylecial trener

 

kilka miesiecy pozniej swietowali mistrzostwo ligi.

 

przy tym co dzialo sie w cle rok temu, problemy gsw wydaja sie smieszne. potrzebuja czasu, dotarcia sie. maja najlepszy bilans w lidze. moga sobie spokojnie pozwolic na takie wpadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2012 jeszcze nie interesowałeś się NBA? ;)

Poza tym, aktualnie status faworyta mają Cavs.

RappaR ma swój świat w którym Klay to TOP 10 ligi. A Iguodala to najlepszy rezerwowy. Trudno traktować poważnie ale skoro West i Hibbert bylo lepszym wsparciem niż wade bosh allen to nie dziwi i taka szarza

Największym faworytem ligi bylo

Heat w 2011 po stworzeniu BIG 3. Chyba nigdy Las Vegas nie miala tak niskich kursow. I w 2015 Cavs po przyjściu Love.

 

AI sie chyba skonczyl niestety. Może Golden wymieni go na Noela. Golden dorzuci pick z 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kolega od cytowania bbal reference wskazal wlasnie Warriors 15/16 jako wiekszego faworyta niz Warriors 16/17 (czyli praktycznie ta sama druzyna + mvp-caliber gracz)

 

smiechlem

 

Never underestimate an impact of your role players.

 

Szczególnie gdy dowozili w Q2 prowadzenie gdy Twoi superstarzy grzali dupsko na ławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo obchodza rolsi jak ma sie 4 superstarow?

 

daj wszystkim gmom ligi do wyboru: Durant albo paczka rolsow: ciekawe kogo wybiora :smile:

A Russella też pytamy?

 

Zasadniczo sie z Tobą zgadzam - liczy się to jakich masz graczy 1-3 a nie 7-10 .

 

Miami nie przegrało tytułu w 2011 przez Little 9 ani nie wygrało tytułu 2013 przez Little 9 ( nawet jeśli Allen trafił tą kluczową trójkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze jest wrogiem dobrego. Tyhm bardziej, że to "dobre" było "historycznie dobre*".

 

*W regularze

Od miesiaca nie schodzą poniżej 2 miejsca w ofensywie i ponizej 3 w obronie..

 

To że mają problem z motywacją czasem albo z ustaleniem hierarchii co do zacietych końcówek to nie jest żaden pokój do niepokoju

Bo w serii z nimi trzeba wygrać 4 razy..

 

A to na obecną chwilę wydaje się awykonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zgadzasz się, że GSW podpisując Durexa i spuszczając za to pół ławki zrobili ryzykowny ruch?

 

jeśli ryzykiem jest to, że jest jakaś tam szansa, że nie zdobędą misia* to może i tak! :D (ale w sporcie zawsze jest 'takie' ryzyko)

 

inne drużyny wiele by dały za ich 'problemy' ;)

 

i tak przejrzyjmy kogo to oni się pozbyli:

 

Ezeli - szalone 8 mpg w PO

Bogut - czyli quality 15 minut w meczu (w finałach odpuszczony praktycznie całkiem)

Speights - kolejne szalone 8 mpg w PO (z tą różnicą, że z nim na parkiecie GSW dostawali po dupie)

 

za nich przyszli McGee, Pachulia i West - serio taka strata? :D bo jak dla mnie bilans wśród wysokich jest na 0

 

Barbosa - 10 (dobrych, fakt) minut w PO

Rush - lol

Barnes - wiadomo

 

Rush to non-factor, więc wymienili pakiet Barnes/Barbosa za Duranta -  ZWOLNIĆ ICH GMa! :D

 

Drużyna która zrobiła historyczny wynik w RS (obsrała się w finałach, ale i tak byli o 1 mecz od mistrzostwa - to poziom nieosiągalny dla wielu) zachowała core + dodała HoFa w prime a tutaj widzę, że to taki se contender...ludzie ogarnijcie się to jest kuwa drużyna Monstarz w realnym świecie - to, że są małe zgrzyty to co z tego? (ktoś tu już przypominał afery z Cleveland  z poprzedniego - mistrzowskiego - sezonu).

 

* jak dla mnie tylko Cavs mają z nimi jakiekolwiek szansę z dwóch powodów - a) mają jednak najlepszego gracza w stawce B) są lepiej 'zfitowani' (pod tego najlepszego gracza) - ale tak czy siak GSW powinno ich zjeść samym talentem. Jeśli GSW nie zdobędą misia to to będzie większy collapse niż LAL 04, MIA 11 (czego - jako urodzony hejter - im serdecznie życzę ofc :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep, wszystko co piszesz jest na papierze. A my mówimy o tym, co jest na boisku. A na boisku na dzień dzisiejszy Cavs są lepszą drużyną.

Taką wymieniankę, jak w twoim poście równie dobrze można by napisać o Lakers '12, a oni nigdy nie byli faworytem do tytułu.

 

Lakers '12 to 4 wiekowych superstarów po przejściach (gdzie w GSW wszyscy są w prime) + nie mam wystarczająco mocnej psychy na czytanie tematów o Lakersach, ale jestem prawe pewien że przed sezonem jak najbardziej byli wymieniani jako jeden z głównych faworytów do tytułu....

 

bo rozumiem, że tutaj rozmawiamy o tym co jest w chwili rozpoczęcia sezonu (no chyba, że każdy woli poczekać do końcowych 5 minut ostatniego meczu finałów i wtedy wskazywać faworyta + się mądrzyć :smile: ).

 

i jakim cudem Cavs są obecnie lepsi?

 

- gorszy bilans - czek

- gorszy ORTG - czek

- gorszy DRTG - czek

- gorszy SRS (pozdro Rappar! :grin:) - czek

 

to wszystko grając w gorszej (mimo, że chyba 'głębszej') konfie.

 

(tak wiem - to wszystko jest na papierze / internetach - ale to są fakty - z tym możemy polemizować, z prywatnymi odczuciami to tak średnio :smile: )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiaca nie schodzą poniżej 2 miejsca w ofensywie i ponizej 3 w obronie..

 

To że mają problem z motywacją czasem albo z ustaleniem hierarchii co do zacietych końcówek to nie jest żaden pokój do niepokoju

Bo w serii z nimi trzeba wygrać 4 razy..

 

A to na obecną chwilę wydaje się awykonalne

 

Trzon tej drużyny musi pamiętać, że w serii finałowej też musi wygrać 4 razy, a to okazało się awykonalne.

 

jeśli ryzykiem jest to, że jest jakaś tam szansa, że nie zdobędą misia* to może i tak! :grin: (ale w sporcie zawsze jest 'takie' ryzyko)

 

inne drużyny wiele by dały za ich 'problemy' ;)

 

i tak przejrzyjmy kogo to oni się pozbyli:

 

Ezeli - szalone 8 mpg w PO

Bogut - czyli quality 15 minut w meczu (w finałach odpuszczony praktycznie całkiem)

Speights - kolejne szalone 8 mpg w PO (z tą różnicą, że z nim na parkiecie GSW dostawali po dupie)

 

za nich przyszli McGee, Pachulia i West - serio taka strata? :grin: bo jak dla mnie bilans wśród wysokich jest na 0

 

Barbosa - 10 (dobrych, fakt) minut w PO

Rush - lol

Barnes - wiadomo

 

Rush to non-factor, więc wymienili pakiet Barnes/Barbosa za Duranta -  ZWOLNIĆ ICH GMa! :grin:

 

Drużyna która zrobiła historyczny wynik w RS (obsrała się w finałach, ale i tak byli o 1 mecz od mistrzostwa - to poziom nieosiągalny dla wielu) zachowała core + dodała HoFa w prime a tutaj widzę, że to taki se contender...ludzie ogarnijcie się to jest kuwa drużyna Monstarz w realnym świecie - to, że są małe zgrzyty to co z tego? (ktoś tu już przypominał afery z Cleveland  z poprzedniego - mistrzowskiego - sezonu).

 

* jak dla mnie tylko Cavs mają z nimi jakiekolwiek szansę z dwóch powodów - a) mają jednak najlepszego gracza w stawce B) są lepiej 'zfitowani' (pod tego najlepszego gracza) - ale tak czy siak GSW powinno ich zjeść samym talentem. Jeśli GSW nie zdobędą misia to to będzie większy collapse niż LAL 04, MIA 11 (czego - jako urodzony hejter - im serdecznie życzę ofc :grin:)

 

Sami dobrze wiemy, że gdzie kucharek sześć... Póki co tak to wygląda.

 

Oczywiście że overall z nba 2k im się podniósł, nie ma wątpliwości, wątpliwości budzi jedynie zagospodarowanie tego overalla na boisku, w setplayach i jak widać w sytuacjach gdy nie liżemy sobie jajek po winie z 30pkt przewagą.

 

 

 

 

 

 

 

Aha... Monstarz przejebali swój jedyny mecz.

 

edit: I w sumie nie mieli ławki.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu była dyskusja na temat bycia superstarem, wyszło że superstarów jest 4-5 w lidze, w GSW superstarów widzę max dwóch. Ale nie o tym...

 

Skoro do dzielenia się piłką, było widać jak to wygląda, jeden chciał piłkę, drugi ją oddał, trzeci w pierwszego sypał k****mi, czwarty kampił na łuku. GSW 15/16 tak nie wyglądali i stąd wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzon tej drużyny musi pamiętać, że w serii finałowej też musi wygrać 4 razy, a to okazało się awykonalne.

Dlatego się wzmocnili.

 

Oczywiście że overall z nba 2k im się podniósł, nie ma wątpliwości, wątpliwości budzi jedynie zagospodarowanie tego overalla na boisku, w setplayach i jak widać w sytuacjach gdy nie liżemy sobie jajek po winie z 30pkt przewagą.

Oczywiście, bo drużyna, która w połowie sezonu idzie na 3 najlepszy bilans w historii, robiąc to bez spiny i bicia rekordów jak w zeszłym sezonie, pokazuje braki na boisku. Ja chcę by GSW przegrało, ale są o klasę lepsi od innych i mają talentu więcej niż ktokolwiek, kiedykolwiek w historii ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się wzmocnili.

 

Oczywiście, bo drużyna, która w połowie sezonu idzie na 3 najlepszy bilans w historii, robiąc to bez spiny i bicia rekordów jak w zeszłym sezonie, pokazuje braki na boisku. Ja chcę by GSW przegrało, ale są o klasę lepsi od innych i mają talentu więcej niż ktokolwiek, kiedykolwiek w historii ligi. 

 

Rok temu też byli.

 

 

Ja nie twierdzę, że GSW nie przejdzie drugiej rundy, nie twierdzę nawet że nie wygrają mistrza w tym roku. Twierdzę, że jako fan LeBrona, a przez to fan Cavs (tak, nawet jak jego talenty spierdoliły) bardziej się obawiałem GSW 15/16 niż obawiam się GSW 16/17, rok temu przez 103 ze 106ciu meczów nie dawali powodu by uwierzyć realnie, że są w stanie nieodebrać pierścieni, w tym roku wątpliwości sieją się jeszcze przed ASW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do ilości superstarów w GSW. Superstarzy są tam dwaj. Curry i Durant. Do tego bardzo specyficzy PF - Green. On jest świetny ale nie przesadzajmy z tym superstarem. Super defensor z rzutem, dobrze pasujacy do systemu. Ale jest bardzo dużo graczy od niego lepszych. Klay to świetny strzelec i fajny obrońca - all star to ok ale nie superstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.