Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2016/17


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Bogut gra źle . Ba pokazuje wręcz na każdym kroku że nie jest szczęsliwy że zesłano go do Teksasu. Nie chce mu się grać i moim zdaniem Dallas powinno szybko go spakować i wysłać np do Bostonu za cokolwiek np Bradley z Jerebko

 

Oplułem monitor...Bradley to jest zbyt kozak by go rozmieniać na frytki, a tym teraz jest Bogut...za rok kontraktu Boguta to był rok Johnsona może oddał i pick w drugiej rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzanie. Bradley nie jest Celtom niezbędny. Ma go kto zastąpić a bez dobrego rim prorektora Boston nie przejdzie ani Toronto ani Atlanty.. Mozgov byl dwa pierwszorundowe wybory a wt chcecie dac szrot za Boguta. W obecnej konfiguracji Boston moze miec problem z wejściem do dtugiej rundy a tylko Bogut jest w miare dostepny.. ale sie nie upieram ale dla Mavs tylko ktos na obwod ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, Bogut nie miał przypadkiem kilku opcji do wyboru? Coś mi się obiło o uszy, że wybrał Dallas.

 

Houston i być może także Philadelphie. Z tego co kojarzę był zadowolony, że może grać w Dallas i rozumiał że biznes to biznes i na miejscu GSW sam by się siebie pozbył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzanie. Bradley nie jest Celtom niezbędny. Ma go kto zastąpić a bez dobrego rim prorektora Boston nie przejdzie ani Toronto ani Atlanty.. Mozgov byl dwa pierwszorundowe wybory a wt chcecie dac szrot za Boguta. W obecnej konfiguracji Boston moze miec problem z wejściem do dtugiej rundy a tylko Bogut jest w miare dostepny.. ale sie nie upieram ale dla Mavs tylko ktos na obwod ma sens

zasadnico masz większą wiedzę o koszykówce, ale szczerze to nie pij jak masz pisać o Bostonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu kibiców Mavs chyba nawet ucieszyłbym się z tego tankowania. Mavs na dziś potrzebują gwiazdy - nowego franchise playera. Kolejne wejscie do PO i out w 1 rundzie nic kompletnie nie zmienią w ich pozycji na rynku FA. Tak czy tak nikt z czołówki latem raczej nie przejdzie do mavs. Młoda krew z draftu tam się przyda. I pytanie które mi się ostatnio nasunęło. Czy Carlise ma jeszcze energię i pomysł na tą drużynę, czy może warto pomyśleć o całkowitym resecie? Pytam tak luźno bo ostatnio wydaje mi się jakby stracił to coś ( pewność siebie?) czym emanował przy linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdobyć 86 punktów w meczu z dogrywką to jest sztuka, na szczeście przeciwnik osiągnął szczyt żenady i skonczył z 75 punktami

 

zwyciestwo jest spoko, ale ja już mam mocnego faworyta do najgorszego meczu w sezonie. Jedyne co cieszy to 34 punkty Barnesa przy jednoczesnym 0/8 Parsonsa  :nevreness:

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu kibiców Mavs chyba nawet ucieszyłbym się z tego tankowania. Mavs na dziś potrzebują gwiazdy - nowego franchise playera. Kolejne wejscie do PO i out w 1 rundzie nic kompletnie nie zmienią w ich pozycji na rynku FA. Tak czy tak nikt z czołówki latem raczej nie przejdzie do mavs. Młoda krew z draftu tam się przyda. I pytanie które mi się ostatnio nasunęło. Czy Carlise ma jeszcze energię i pomysł na tą drużynę, czy może warto pomyśleć o całkowitym resecie? Pytam tak luźno bo ostatnio wydaje mi się jakby stracił to coś ( pewność siebie?) czym emanował przy linii.

Nie no chyba ten sezon to taka rosyjska ruletka, przy czym Barnes trzyma pistolet przy głowie Cubana. I jako kibic Mavsów ucieszyłbym się raczej z klasycznej pierwszej rundy z twardą walką, niż z tankowania. A to właśnie dlatego, że rozwinięcie Barnesa w All Stara/prawie-że-All Stara i pokazania, że jest tu przyszłość, a nie tylko Dirk emeryt, jest kluczowe dla przyszłego FA.

 

 

zdobyć 86 punktów w meczu z dogrywką to jest sztuka, na szczeście przeciwnik osiągnął szczyt żenady i skonczył z 75 punktami

 

zwyciestwo jest spoko, ale ja już mam mocnego faworyta do najgorszego meczu w sezonie. Jedyne co cieszy to 34 punkty Barnesa przy jednoczesnym 0/8 Parsonsa  :nevreness:

 

Mnie tam cieszy dobra postawa w D. Przeciwnicy rzeczywiście milion strat, no ale umówmy się, że dobre ustawianie się Mavsów i presja w obronie przyczyniły się do tego. Bogut w końcu spoko mecz, a już tu gdzieś na forum zdążyłem przeczytać, że nie chce mu się w Dallas grać. Ktoś wie w ogóle co to za sprawy personalne spowodowały, że opuścił ostatni mecz?

 

I ja na twoim miejscu iglo13 martwiłbym się o gracza w twoim avatarze. Co to za skandaliczne 10 min w ostatnim meczu? 

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba ten sezon to taka rosyjska ruletka, przy czym Barnes trzyma pistolet przy głowie Cubana. I jako kibic Mavsów ucieszyłbym się raczej z klasycznej pierwszej rundy z twardą walką, niż z tankowania. A to właśnie dlatego, że rozwinięcie Barnesa w All Stara/prawie-że-All Stara i pokazania, że jest tu przyszłość, a nie tylko Dirk emeryt, jest kluczowe dla przyszłego FA.

 

 

 

Mnie tam cieszy dobra postawa w D. Przeciwnicy rzeczywiście milion strat, no ale umówmy się, że dobre ustawianie się Mavsów i presja w obronie przyczyniły się do tego. Bogut w końcu spoko mecz, a już tu gdzieś na forum zdążyłem przeczytać, że nie chce mu się w Dallas grać. Ktoś wie w ogóle co to za sprawy personalne spowodowały, że opuścił ostatni mecz?

 

I ja na twoim miejscu iglo13 martwiłbym się o gracza w twoim avatarze. Co to za skandaliczne 10 min w ostatnim meczu? 

 

Anderson gra cały czas jak rookie. Wszedzie go pełno, bazuje na atletyźmie. Ale Rick Carlisle woli bardziej taktyczne nastawienie do koszykówki. To ze Finney-Smith grał pół godziny to najwieksze zaskoczenie jak na razie tego sezonu dla mnie. No byłem przyzwyczajony ze Rick nie gra za duzo młodymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że obecni Mavs nie mają szans na czołówkę FA, niezależnie od tego czy wejdą do PO czy nie. A taki Justin Jackson czy Harry Giles ( i pewnie kilku innych ale tych do tej pory z grubsza ogarnąłem) mogą być warci tego roku tanku. Jackson to wydaje być się idealny skrzydłowy do obecnego nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że Barnes gra dobre spotkania pod nieobecność Dirka (jedno z Houston i te ostatnie), choć równie dobrze to może być przypadek.

 

Wes dokonuje jakieś zbrodni z linii za 3 (wśród zawodników mających więcej niż 6 prób gorsi są tylko Covington i Klay )

 

W Dallas powinien powstać pomnik JJ Barei jak już postanie pomnik Dirka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo Mavs mają szansę wyrwać z FA? Obiektywnie lepszy dla nich byłby mocny tank pod czołówkę draftu 2k17 i wyciągnięcie potencjalnego franchise playera.

 

Właśnie o to chodzi, że obecni Mavs nie mają szans na czołówkę FA, niezależnie od tego czy wejdą do PO czy nie. A taki Justin Jackson czy Harry Giles ( i pewnie kilku innych ale tych do tej pory z grubsza ogarnąłem) mogą być warci tego roku tanku. Jackson to wydaje być się idealny skrzydłowy do obecnego nba.

 

Obiektywnie to nie jest to drużyna na czołówkę draftu 2017. Nie wiem jak jest głęboki, ale wątpie żeby do franchise playera można było z obecnym składem zatankować. A nie widzę ich jak specjalnie przegrywają. Carlise mówiący 'ej chłopaki rozrysowałem dla was takie zagrywki, że posikacie się ze śmiechu'...  Trzeba byłoby zrobić rozpierdziel w organizacji, a imo nie tędy droga. 

 

Są pomysły, żeby tradeować po Cousinsa. Już abstrahując od tego czy to realny pomysł, to jestem pewny, że dopóki Dirk gra to jest kierunek, w którym Cuban pójdzie. A przynajmniej będzie próbował.

 

Wiem, że jest 1-5, ale Dirk na razie pauzuje, a jak jest to jest chory, Wes rzuca jakby był napruty jak messerschmitt, Barnes dopiero powoli zaczyna ogarniać o co chodzi z tą pierwszą opcją. Niech się ograją, zobaczymy jak będzie to wyglądać w środku sezonu. 

 

To chyba ten sezon, że w końcu mówimy - Dallas się skończyli. 

Już dawno się skończyli. Na kill'em all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.