Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2016/17


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze zostaje przyszły tegoroczny allstar- Hayward

Wiesz tylko po cholerę oddawać za niego pick skoro możecie próbować dać mu maxa latem ?

Ryzyko spore

 

Pomijając oczywiście sam fakt ,że Jazz nie jest na etapie przebudowy. JAk w sumie nikt poza Kings które DMC nie chcą handlować

PRędzej moze na Wschodzie znajdziesz All Stara ale za sam pick byłoby trudno tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tylko po cholerę oddawać za niego pick skoro możecie próbować dać mu maxa latem ?

Ryzyko spore

 

Pomijając oczywiście sam fakt ,że Jazz nie jest na etapie przebudowy. JAk w sumie nikt poza Kings które DMC nie chcą handlować

PRędzej moze na Wschodzie znajdziesz All Stara ale za sam pick byłoby trudno tak myślę

Ja sie modle zeby Cuban takich planów nie miał. A sam pick nie wystarczy, wiadomo ze trzeba dorzucić Derona Boguta(fajnie) albo Matthewsa(tragedia) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas są w 2017 roku ponad .500, kolejne mecze to Heat Jazz(b2b) Lakers, NYK, Thunder. Obecny bilans 14-27, 8 miejsce- 17-23 :D

 

Co jest z tą ligą nie tak ze Dirk nie zwariował mówiąc o szansach na playoffy 2 tygodnie temu.

już abstrahując od tego, że te bilanse wcale nie były zbliżone, bo 5W różnicy w peletonie gdzie każdy idzie łeb w łeb, to jest spora strata - dziś Mavs chyba potwierdzili swoje aspiracje, kibice Mavs troche odlecieli jak Ci z Philly, to jest fajne i takie nawet romantyczne bym powiedział, ale ze zdrowym rozsądkiem to to za wiele wspólnego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już abstrahując od tego, że te bilanse wcale nie były zbliżone, bo 5W różnicy w peletonie gdzie każdy idzie łeb w łeb, to jest spora strata - dziś Mavs chyba potwierdzili swoje aspiracje, kibice Mavs troche odlecieli jak Ci z Philly, to jest fajne i takie nawet romantyczne bym powiedział, ale ze zdrowym rozsądkiem to to za wiele wspólnego nie ma

 

ja jestem romantykiem po uju bo modle sie o pick #1. Ale bardziej widze ze zmierza to wszystko do 7-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba przyznać że Dallas bardzo dobrze broni ostatnio. I to z Dirkiem na centrze co raczej powinno być koszmarem a jednak w styczniu 5-6 obrona. Ich ławka to już w ogóle broni bardzo dobrze.

Seth Curry rzeczywiście rok temu pokazał w Sacto że jest dobrym strzelcem i nie rozumiem czemu Kings go nie przedłużali ..

 

Yogi Ferell -- niewiarygodne - przecież on w Brooklynie nie wyglądał aż tak dobrze a tu trochę przypomina mi tego gracza z Indiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że Dallas bardzo dobrze broni ostatnio. I to z Dirkiem na centrze co raczej powinno być koszmarem a jednak w styczniu 5-6 obrona. Ich ławka to już w ogóle broni bardzo dobrze.

Seth Curry rzeczywiście rok temu pokazał w Sacto że jest dobrym strzelcem i nie rozumiem czemu Kings go nie przedłużali ..

 

Yogi Ferell -- niewiarygodne - przecież on w Brooklynie nie wyglądał aż tak dobrze a tu trochę przypomina mi tego gracza z Indiany

Curry podobno nie chciał tam zostać dlatego Kings nie przedłużało z nim.

 

Carlisle widocznie umie więcej wyciągnąć z Yogiego niż Atkinson. Nets woleli Dinwiddiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gowna bicza nie ukrecisz mowili..., a tu

 

salah mejri 17 zb 16 pkt, zjadl okafora - tu blok, tam wymusil offensa, bajka

seth curry wyglada jak legit starter

wszyscy ci zadaniowcy - finney smith z dobra obrona, powell z energia po koszem, nawet justin anderson cos czasami zagra. I jakby jeszcze tego bylo malo wyciagaja jakiegos yogiego zupelnie znikad, ktory gra swietnie i swoja droga tez zablokowal wczoraj okafora ^^ 

 

Mavs maja talent do tworzenia dobrych lawek, jest i tak w tym sezonie.

 

Teraz 3 bardzo wazne mecze - portland, denver i b2b portland. Wynik odpowie na pytanie czy mamy podskok do tego 8 miejsca.

Ja tam trzymam kciuki : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavericks sign Yogi Ferrell to a 2 Year Contract $208k this year and $1.3mil next year

 

I to jest wiadomość. Williams out? Bogut też podobnież ma jakies luźne propozycje 

Zasadniczo to yogi ten rzut ma jakiś zerwany jakby pchał kulę. Nie wiem czy przy dobrym kryciu będzie trafiał ale kiedyś było Linsanity teraz spokojnie może Yogimania..

 

Szkoda tylko że Dirk sie tak brzydko zestarzał . W obronie to ani mu się nie chce rąk podnosić ani przepychać o zbiórkę. W ataku też jest cieniem samego siebie. Kosza nie atakuje, faule łapie rzadko . czasem jeszcze coś trafi za 3. Ja rozumiem że 25 baniek piechotą nie chodzi ale on w tym sezonie wygląda gorzej niż rok temu Kobe. Strasznie brzydko to wygląda.

 

Mavs Derona nie puszczą bo ta liga już widziała kilka takich zrywów gdzie kolesie zniką robili świetne pierwsze 10 meczów i potem znikali...

na razie Yogi i Curry to nowi Splash Brothers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on w tym sezonie wygląda gorzej niż rok temu Kobe. Strasznie brzydko to wygląda.

 

nie neguję tego, że Dirk meeega się obsunął...ale do farewell tour to mu brakuje sporo

 

no i z Dirkiem Mavs są 11-13, bez niego 9-17 (jasne, że pewnie jest tam jeszcze mnóstwo innych czynników...ale Dirk w tym momencie to jednak bardziej 'non-factor' niż 'szkodnik')

 

to  w sumie pokazuje też wielkość Timiego... który tak na prawdę 'popsuł się' dopiero w swojej ostatniej serii PO :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.