Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

No i oficjalnie jesteśmy drugą siłą na wschodzie,doganiamy Cavs,wygraliśmy z Raptors(bez DeRozana,ale jednak),w tym momencie mamy 5 wygranych pod rząd i to z kontuzjowanym Bradleyem.Jakby to powiedział Borat "Jestem bardzo ekscytowany" ;).Ale do czego zmierzam,w sieci pojawiły się plotki z wiarygodnego(podobno) źródła jakoby Boston znowu robił podchody pod Jimmiego Butlera.Jak dla mnie to jest kompletna głupota.Po co mamy rozwalać paczkę gości,którzy ewidentnie idą na ECF(przynajmniej w obecnej dyspozycji Raps),za typka który i tak nigdzie dalej nas nie zaprowadzi?Wiem że personalnie Butler jest lepszy od Crowderów,Bradleyów,Smartów itd,ale ściągnięcie go kosztem tych gości,to budowanie chemii od nowa,akurat w takim momencie,kiedy drużyna jest na fali wznoszącej?Dochodzi kwestia rozdzielenia piłek między IT,Butlera,Horforda,znowu byłby ktoś kosztem kogoś.IMO jeśli mielibyśmy rozwalać s5,oddawać picki Nets za gościa z pozycji 1-3,to to musi być ktoś z kim jesteśmy w stanie realnie powalczyć chociaż o final(Westbrook?,Leonard,Harden,Thompson,George z przed kontuzji ;)),lub jakiegoś wysokiego/multipozycyjnego(Davis,Griffin,Antentotamto).A że najprawdopodobniej żaden z nich nie jest do wyjęcia,to ja bym spokojnie poczekał do draftu,może pogrążone w kryzysie Bulls zaproponuje jakąś normalniejszą ofertę niż tą,która jakiś czas temu odrzuciliśmy(Jae,Bradley,1st nets 2017,2018).Tym bardziej że taki Fultz za 3 lata może być już gwiazdą ligi.

 

Co do plotek apropo brania pod uwagę IT jako MVP...please.Ja wiem że typek ostatnio zamienił się w Currego.Robi prawie 30ppg,jest fun2watch,trafia rzuty z dupy,3+1,buzzery z połowy boiska,robi 11ppg w q4,ale takie same rzeczy robi pół Gsw,Harden,Westbrook itd.Musielibyśmy chyba skończyć RS na 1 miejscu w konferencji a IT musiałby byc liderem w PPG

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP to przede wszystkim nie powinien być aż taką dziurą w obronie jak IT. W każdym razie to co robi Thomas w tym sezonie, po atakującej stronie, i tak zasługuje na uznanie. Taki kurdupel, żeby był nie do pokrycia? WTF? Nie wiem jak to jest k... możliwe ale szacunek za to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP to przede wszystkim nie powinien być aż taką dziurą w obronie jak IT. W każdym razie to co robi Thomas w tym sezonie, po atakującej stronie, i tak zasługuje na uznanie. Taki kurdupel, żeby był nie do pokrycia? WTF? Nie wiem jak to jest k... możliwe ale szacunek za to. 

Natury nie oszukasz,gdyby Thomas miał te 10-15 cm więcej i lepszy wingspan to by już pewnie zdobył MVP i budował swoje jak to się mówi "legacy" w teamie,który go wybrał w top 10 draftu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo co z tym testowanym kolesiem? bo jak mieliśmy obronę do dupy tak mamy. gdyby nie kosmiczny IT to bylibyśmy gdzieś w okolicy 7-8 miejsca. też nie jestem zwolennikiem rozwalania składu i oddawania pików Netsów. spokojnie róbmy swoje i czekajmy co będzie. jak cudem dojdziemy do ECF to może dojdzie ktoś ciekawy latem z FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo co z tym testowanym kolesiem? bo jak mieliśmy obronę do dupy tak mamy. gdyby nie kosmiczny IT to bylibyśmy gdzieś w okolicy 7-8 miejsca. też nie jestem zwolennikiem rozwalania składu i oddawania pików Netsów. spokojnie róbmy swoje i czekajmy co będzie. jak cudem dojdziemy do ECF to może dojdzie ktoś ciekawy latem z FA

7-8? nie przesadzaj.. a jeśli chodzi o ,, testowanego kolesia '' to Sanders niby nie zaimponował za bardzo Celtics.. nie ma sie co dziwić koles pewnie 2 lata nie miał styczności z koszykówka a jak już to pewnie  ,,amatorska samowolka''.. Z tego co tam gdzies przeczytałem to niby z 5cioma teamami jest umówiony na workout. 

 

Jeśli Boston przegra z Lakers  i Clippers a Toronto wygra z Nets i Orlando to brakowac bedzie Celtics do Raptorków 0,5.. a jeśli przynajmniej wygramy z Lakers wtedy Boston utrzymuje 2 seed i Stevens trenerem Wschodu. :smile: Zawsze to jakieś doświadczenie tym bardziej w tak ,, młodym'' wieku...a po 2 kto wie czy jakiś All star nie przekona sie do Stevensa jaki to jest świetny trener pod względem pełnionej roli, pracy no i charakteru :smile: Może własnie tym przyciągnie jakiegoś All Stara do ,, siebie'',  tak Cousins to do Ciebie !!

 

Co do IT??.. Kur** co za przech** ! Typ ostatnio 24 pkt w 4Q dziś 19... masakra! Ta jego linijka z ostatnich 5 meczy? Klękajcie do berła!.

 

http://www.espn.com/nba/player/_/id/6472/isaiah-thomas

 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas graczem miesiąca na wschodzie  :onthego: 

24 games since Isaiah returned from injury...
C's 18-6
33.0 ppg (1st NBA)
94% FT (1st)
96 3's (2nd)
13.0 ppg 4th quarter


33.0 ppg, 6.9 apg, 49.7% FG, 43.2% 3pt.

Brak pytań.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfin DMC ok, ale jako FA a nie kosztem rozdania pików i dołożenia zawodnika z obecnej drużyny. Jakoś bardziej nastawiam się na budowanie powoli od podstaw niż na coś w stylu Nets. Dużo to za Davisa można dać

 

Ja to bym się nawet z FA bał go brać :P.Wiem że dużo tu zależy od taktyki i trenera,dlatego nie przyczepiam się do kiepskiej skuteczności,bo teraz DMC robi tam za kogoś w stylu Horforda,ale jego obrona to jakiś dramat.Poza tym ma zje***y charakter,nie wiadomo jak wszedłby w zespół gdzie jest jakaś taktyka a on ma być tylko ważnym bo ważnym ale jednym z wielu trybów i nie mógłby sobie radośnie robić 28/10 z których nic by nie wynikało jak teraz.Bo co jak co ale Sacto poważną drużyną nazwać nie można.W tamtym roku mieli wydawało by się drużynę mogącą gdzieś tam powalczyć o te 8 miejsce,a skończyli na 10 ze stratą bodajże 7 meczów.A takie Memphis wjechało tam Dżamajkelami Grinami.IMO marzeniem jest Gobert,ale on nie do wyjęcia.Liczę też że w obliczu przebudowy Heat,Aigne zgłosi się po Whiteside'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteside to byłby najlepszy fit dla Bostonu. Bardziej chciałbym go w Celtics niz Cousinsa w sumie. Wydaje mi sie, że przy Horfordzie świetnie by pasował. Cena? Pick nets to lekkim dydkiem. Ilu teraz znajdziesz takich centrów w lidze jakim jest Hassan? Ze świecą szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january akurat ma racje. Boston potrzebuje jakiegos duzego ruchu, dochodza do sciany, fajny, mlody zespol ale superstara nie wyciagna/neli z draftu. jak beda za dlugo czekac na jakis post-prime lebrona to im te rookie kontakty spuchna, i trzeba bedzie od nowa budowac bo pod jednym dachem nie utrzymasz 10-15kk $+ kontaktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha

milo pojawic sie w watku o c's i poczytac o tym jacy to c's sa wielcy:D

 

czegos mi wczoraj brakowalo. c's nie wygladali jak ekipa z 2 bilansem na wschodzie.

maja fajny roster, coacha ale to co wczoraj widzialem nie przekonalo mnie. w starciu z cavs uderza w mur.

 

al horford wygladal wczoraj jakby w td garden krecili space jam 2 i ktos mu zabral talent.

rozumiem, ze factorem moze byc brak bradleya wczoraj ale genralnie brakuje mi kogos, kto oprocz thomasa pociagnie zespol

mozliwe, ze kims takim jest al ale wczoraj tego nie pokazal...

 

milo, ze c's pukaja do czolowki ale pogadamy jak wroca kolejny krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.