Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Noah jeszcze nic nie zgarnął!

 

Już od lat powtarzam że to co się wyprawia to kpina, tę bolki zarabiają grubo ponad 100 mln

Jakieś kołki w stylu deandrzeja k****!

10 za sezon kiedyś należała się lebronom ligi

 

I jak niby ma nie być kolejnego lokautu skoro te pazerne polmozgi myślą tylko o kasie?

 

Coraz mniej mi się liga w obecnym ksztalcie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pojęcia gdyby grał w lepszym klubie, chce sie pokazać z dobrej strony, powinien gryźć parkiet w sacto a do tej pory albo kings byliby wyżej, może w PO, albo gralby wcjakims konkretnym klubie z ambicjami

Właśnie dlatego tak hejtuje dmc kutas marnuje swoj potencjal bo mu sie trener nie podoba, zespół, partnerzy. I taki fiut chce być liderem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Parsons , Clippersi chcą Duranta i to potwierdzone info. CP3-KD-BG BIG Three lepsze niż LBJ,Wade i Bosh ale jestem podjadany tym newsem.

I wszystko ładnie pięknie ale jakim cudem chcecie w salary go wcisnąć? Jakiś Signum and Trade? Serio pytam bo nie mam pojęcia jak teoretycznie miałoby się to zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko ładnie pięknie ale jakim cudem chcecie w salary go wcisnąć? Jakiś Signum and Trade? Serio pytam bo nie mam pojęcia jak teoretycznie miałoby się to zdarzyć.

Jeśli puszczą gdzieś Reddicka, a go raczej na pewno ktoś za free weźmie, to mają koło 25 mln na Duranta. Mają swoje picki, więc w ostateczności Pierce komuś wciśnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Parsons , Clippersi chcą Duranta i to potwierdzone info. CP3-KD-BG BIG Three lepsze niż LBJ,Wade i Bosh ale jestem podjadany tym newsem.

Sprowadzenie Duranta do LA, moim zdaniem wiązałoby się z oddaniem BG do domu. Po akcji z kolesiem od bengaja już o tym pisali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli puszczą gdzieś Reddicka, a go raczej na pewno ktoś za free weźmie, to mają koło 25 mln na Duranta. Mają swoje picki, więc w ostateczności Pierce komuś wciśnąć.

W ciągu najbliższych trzech lat Clippers mają jeden pick w 1rd(2018r) i jeden pick w 2rd(2019) całą resztę już rozdali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marne gdybanie i karmienie psychofanów Clippers ;) Durant nigdzie się nie ruszy, zwłaszcza po tym jak OKC zdązyli się swietnie wzmocnić oddając coraz mniej potrzebnego Ibake. Żaden klub w nba nie jest w stanie zaproponowac lepszej perspektywy niz OKC i według mnie to bedzie najnudniejsze story w offseason, duzo ciekawsze gdzie wyladuje Horford i Hassan, o tym mozna podyskutowac

 

abstrahując, ławka Clippers po takim dealu byłaby worst ever :oo

Edytowane przez Mizter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/242457/Dwyane-Wade-Prepared-To-Discuss-Contract-With-Rival-Teams

 

Czyżby Wade nie był tak przywiązany do Heat jakby się wydawało? Mi byłoby strasznie szkoda jego odejścia z tej drużyny. W końcu to ikona. Ale ciekawe gdzie by byli nim zainteresowani. Taka sobie trójka Dwyane'a plus duże wymagania finansowe mogą być problemem. Ciekawe jak to się skończy.

Z innych ciekawostek to Sixers interesują się Waitersem i Crabbe. Coś czuję, że wśród rolsów mogą być mega ciekawe przetasowania.

H.Barnes był widziany podobno w Chicago gdzie gadał z Formanem, Hoibergiem i Dougiem ( na marginesie wszyscy mocno związani z miastem Ames w Iowa. Doug i Barnes grali tam razem w szkole średniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio widziano jak śmigałem na rowerze ze znajomymi po Bulwarze Filadelfijskim ale z Apatorem mnie nie łączą...

2 daty - data sraczki (1 lipca) i zatwardzenia (7 lipca). Tydzień clubbingu, stekingu, fappingu i innych ciągłości dla graczy pokroju Durant/Ezeli. A potem do roboty, summer league się samo nie zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio widziano jak śmigałem na rowerze ze znajomymi po Bulwarze Filadelfijskim ale z Apatorem mnie nie łączą...

2 daty - data sraczki (1 lipca) i zatwardzenia (7 lipca). Tydzień clubbingu, stekingu, fappingu i innych ciągłości dla graczy pokroju Durant/Ezeli. A potem do roboty, summer league się samo nie zagra

 

Durant regularnie przyjeżdża do San Antonio

minimum 2 razy na rok

jego przejście jest przesądzone bo ostatnio nawet przyjechał do San Antonio w czasie Playoffs co sugeruje że wybrał destynacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.