Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

 

The Phoenix Suns attempted to acquire Gordon Hayward from the Utah Jazz by offering Eric Bledsoe and a lottery pick.

The Jazz acquired George Hill from the Indiana Pacers in exchange for their own lottery pick on the eve of the draft.

The Suns have been shopping both Bledsoe and Brandon Knight.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co wyżej napisał Raf85 warto dodać, że jak tylko lub jeśli wybierzemy w drafcie Dunna to w/w dwójka leci w pizdu bo giry Erica są zostały właśnie zaraportowane przez sztab medyczny jako Red Flag.

 

I Bogdanovic zostaje na kolejny rok w Europie.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Hoopshype w tym sezonie Atlanta była 22 w lidze w pensjach, płacąc $71,661,760. Cavs płacą koło 100, 13 organizacji jest powyżej 80 baniek. Wiem, że jest takie przekonanie, że w NBA najbardziej się nie opłaca być średniakiem, w sumie nie tylko sportowym, ale i finansowym, ale w Atlancie jakoś od dekady mają taki model biznesu - bez kominów płacowych, z allstarami drugiej kategorii (rozpoznawalnych, choć tryliona koszulek nie sprzedadzą), bez gorących serii i rywalizacji, ale niewygodni dla każdego.

 

Notabene, pierwsza runda po to nadwyżka finansowa na jakim poziomie?

 

I sorry, ale Atlanta na prawdziwego superstara może liczyć w zasadzie jedynie na zasadzie "terytorialnej". Czyli albo wyciągnąć kogoś z okolicy w drafcie albo liczyć, że po 5 latach w lidze wróciłby do mamusi. Jakie jest tego, za przeproszeniem, prawdopodobieństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sorry, ale Atlanta na prawdziwego superstara może liczyć w zasadzie jedynie na zasadzie "terytorialnej". Czyli albo wyciągnąć kogoś z okolicy w drafcie albo liczyć, że po 5 latach w lidze wróciłby do mamusi. Jakie jest tego, za przeproszeniem, prawdopodobieństwo?

 takie jak ilosc tytulow w ostatnich 50sieciu latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co wyżej napisał Raf85 warto dodać, że jak tylko lub jeśli wybierzemy w drafcie Dunna to w/w dwójka leci w pizdu bo giry Erica są zostały właśnie zaraportowane przez sztab medyczny jako Red Flag.

 

I Bogdanovic zostaje na kolejny rok w Europie.

Czytałem też 2 opcję, że Hay za #4 i #13.

Generalnie tydzień temu untoch. byli Book i EB, zasmuciłeś mnie tymi jego szklanymi szkitami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzem może zostać jeden klub, contenderami jest kilka, reszta to Pierwsza/Druga runda PO max, 2-3 kluby, które o włos się nie dostały do PO, a reszta to maruderzy i tankerzy.

 

Hawks pod Budem swój szczyt osiągnęli na początku marca 2015(48-12, a potem 12-10), a później dostali zadyszki. Ale nie w tym rzecz. Hawks jako zespół nie przyciągał jakieś porażającej liczby fanów do Philips Arena, w ciągu ostatnich 5 lat to (23, 26, 28,17, 23 na 30 zespołów), a to zespół, który gra w PO.

 

Trzeba pamiętać, że NBA to biznes, a klubom chodzi o wypracowywanie zysku. Mistrzostwo, to cel dla nielicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zobaczyłem i mnie sparaliżowało

Several Western teams aggressive on Thad Young, whom Brooklyn’s working to move to highest bidder. 

Brooklyn’s working to move to highest bidder. 

Brooklyn’s working to move to highest bidder. 

 

 

Znaczy za legitnego 3/4 w prime z genialnym kontraktem, możliwościami taktycznymi bez syfów typu "niszczy szatnię" dało się wyciągnąć "to"? W momencie, gdy Suns spuszczają EB z pickiem 4/13 i akurat tak się dzieje, że mają kanion kolorado na czwórce? 

Phhleeaase

To chyba Marks, jak wybierał numery tych "wszystkich" klubów by oferować Younga zapomniał połowy kierunkowych do konkretnych stanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks zaczął z grubej rury wyścig na najgłupszego GM'a, a tak wszyscy go chwalili po zatrudnieniu. Na razie robi wszystko, aby Nets wykręcili bilans 8-74 w nowym sezonie, ale Sean chyba zapomniał, że Nets przez najbliższe 2 lata nie mają własnych picków.

Powiem tak -założyłem sobie ambitny plan, by w przyszłym sezonie każdą ekipę widzieć minimum 8 razy. Dzięki takim ruchom przez Was mi wątroba siądzie.

Jak tak dalej pójdzie, to na pojedynki 76ers - Nets będą przychodzić jedynie sprzedawcy hotdogów. Jayson Williams i Kendal Gill ain`t proud of that

 

 

 

edit

fb życzy mi "wszystkiego najlepszego z okazji dnia ojca"

to ja o czymś nie wiem?

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka pokazał znowu jak bardzo kluczowy jest dla Thunder, a ci go chcą trade'ować? Po tym jak byli o włos od Finals? No chyba, że wiedzą najlepiej co zrobi Durant i próbują robić rebuild już teraz. Ale generalnie nie kumam tego i myślę, że skończy się podpisaniem Waitersa i jakimś cudownym strzałem na FA na obwód.

 

Nie kumam Birda - robi naprawdę dziwne ruchy - cały poprzedni rok lament jak to George powinien grać na PF i Vogel leci, bo rzekomo nie jest w stanie realizować jego wizji ze small ballem i koszykówką uptempo, a następnie oddaje jednego z najbardziej niedocenianych graczy na swojej pozycji, właściwie behind-the-box allstara wzamian za jakąś popierdółkę ofensywną jednocześnie mając w składzie Montę Ellisa. Potem podpisuje legit PFa na pełen etat, zajmując tam zupełnie miejsce PG13. Do tego chwilę wcześniej przychodzi trener, który nie ma żadnej historii w graniu wizją Birda i ze wszystkich 150 trenerów w ostatnich latach, jego zespoły plasowały się głównie w bottom20 pod względem granego tempa.

 

 

 

Pacers chyba nie wiedzą jaką drogą iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka pokazał znowu jak bardzo kluczowy jest dla Thunder, a ci go chcą trade'ować? Po tym jak byli o włos od Finals? No chyba, że wiedzą najlepiej co zrobi Durant i próbują robić rebuild już teraz. Ale generalnie nie kumam tego i myślę, że skończy się podpisaniem Waitersa i jakimś cudownym strzałem na FA na obwód.

 

Nie kumam Birda - robi naprawdę dziwne ruchy - cały poprzedni rok lament jak to George powinien grać na PF i Vogel leci, bo rzekomo nie jest w stanie realizować jego wizji ze small ballem i koszykówką uptempo, a następnie oddaje jednego z najbardziej niedocenianych graczy na swojej pozycji, właściwie behind-the-box allstara wzamian za jakąś popierdółkę ofensywną jednocześnie mając w składzie Montę Ellisa. Potem podpisuje legit PFa na pełen etat, zajmując tam zupełnie miejsce PG13. Do tego chwilę wcześniej przychodzi trener, który nie ma żadnej historii w graniu wizją Birda i ze wszystkich 150 trenerów w ostatnich latach, jego zespoły plasowały się głównie w bottom20 pod względem granego tempa.

 

 

 

Pacers chyba nie wiedzą jaką drogą iść.

Jeżeli Nets zadzwonili do Pacers z ofertą Young za 20 pick, to nieważne kogo mieliby w składzie, musieli skorzystać z oferty. Swoją drogą ciekawy jestem, jak wyglądają kulisy takich negocjacji. Czy Nets dzwonili do innych zespołów? Wybierających wyżej? Czy wszyscy odrzucili ich ofertę? Grizzlies nie chcieli oddać swojej 17-tki? Rafał Juć stwierdził, że Zubac będzie o dwie klasy lepszy od Younga? Na miejscu Celtics już za pick 16 wziąłbym Younga z radością. I pomyśleć, że w zeszłym roku Hardaway był warty 12 wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.