Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nie o tym piszę. Mógł zrobić coś sam - jako zdecydowany lider, a teraz będzie miał Duranta, który niby ułatwia osiągnięcie celu drużynowego, ale może nie wszyscy lubią takie ułatwienia + Curry już ten cel raz osiągnął?

Zawsze będzie miał o jedno mistrzostwo więcej od Duranta, niezależnie od tego ile tytułów razem zdobędą, więc w sumie to jest chyba w uprzywilejowanej sytuacji, zwłaszcza że choke w finale może tłumaczyć kontuzja w play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Divac, Sabonis, Mutombo, Campbell, Smits

 

Stawiać Luca powyżej któregokolwiek to ostre łapu capu. 

 

Olajuwon, Robinson, Ewing jeszcze dwóch musisz dodać.

 

Longley był regularnie 4 strzelcem najlepszej drużyny lat 90-tych. Punktował więcej niz Harper który przed przyjściem do byków notował 20pkt mecz, no a za zdobywanie punktów to Longley w sumie nie odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olajuwon, Robinson, Ewing jeszcze dwóch musisz dodać.

 

Longley był regularnie 4 strzelcem najlepszej drużyny lat 90-tych. Punktował więcej niz Harper który przed przyjściem do byków notował 20pkt mecz, no a za zdobywanie punktów to Longley w sumie nie odpowiadał.

Mourning i Shaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olajuwon, Robinson, Ewing jeszcze dwóch musisz dodać.

 

Longley był regularnie 4 strzelcem najlepszej drużyny lat 90-tych. Punktował więcej niz Harper który przed przyjściem do byków notował 20pkt mecz, no a za zdobywanie punktów to Longley w sumie nie odpowiadał.

 

Kolejność przypadkowa - tak na szybko:

1.Shaq, 2.DRob, 3.Sabonis, 4.Mutombo, 5.Ilgauskas, 6.Jayson Williams, 7.Smits, 8.Ewing, 9.Divac, 10.Zo, 11. Hakeem.

 

A to tylko pewniaki, nad którymi nie ma dyskusji. Od kogo z nich wyżej był Luc? W drugiej dziesiątce też co najmniej kilku się znajdzie.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nigdzie nie napisałem, że było od niego czterdziestu lepszych.

Rozumiem, że bajkę o top10 ligi mamy już daleko za sobą?

Ilu było lepszych, nie wiem dokładnie, wiem, że Zaza jest od niego lepszy. 

No przeciez zrobiłeś mi fix na pięćdziesięciu?

Nie mamy, Elden Campbell był PF-em w latach 90-tych i nie ważne że dziś mógłby być centrem.

A nawet jak znajdziesz 10 i moze 11 to wyjdzie że Luc zamiast 10 będzie 12

To tak dużo zmieni?

Pamiętam że ludzie narzekali że byki mają słabego centra. Jasne ze mieli porównujac do innych pozycji, ale porównując z innymi zespołami to było sporo powyzej średniej

Uzasadnij. 

No cięzko uzasadniać dziś to co się wiedziało 20 lat temu, pozostają tylko statystyki.

Wiliams był gdzies tam 6-10 strzelcem w słabym zespole a Longley był 4 w najlepszym

Nie ma więc porównania moim zdaniem żadnego.

 

Sprawdziłem (bo już słabo pamiętam zaowdników Nets ) ze miał dwa lepsze sezony gdzie był raz 5 strzelcem a raz 4, ale to dwa sezony dobrej gry a reszta wiele słabsza.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olajuwon, Robinson, Ewing jeszcze dwóch musisz dodać.

 

Longley był regularnie 4 strzelcem najlepszej drużyny lat 90-tych. Punktował więcej niz Harper który przed przyjściem do byków notował 20pkt mecz, no a za zdobywanie punktów to Longley w sumie nie odpowiadał.

Zdobywając 9 punktów na mecz...

W Cavs czwartym najlepszym strzelcem w tym sezonie był J.R. Smith, ale nie jest w TOP 10 na swojej pozycji w lidze.

 

Zapomniałeś też dodać, że oprócz tego, że był 4 najlepszym strzelcem, to jeszcze był 4 najlepszym zbierającym, co jak na startującego centra w TOP 11 ligi jest imponującym wyczynem :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobywając 9 punktów na mecz...

W Cavs czwartym najlepszym strzelcem w tym sezonie był J.R. Smith, ale nie jest w TOP 10 na swojej pozycji w lidze.

Zapomniałeś też dodać, że oprócz tego, że był 4 najlepszym strzelcem, to jeszcze był 4 najlepszym zbierającym, co jak na startującego centra w TOP 11 ligi jest imponującym wyczynem :nevreness:

 

To myślicie że byki wygrywały majac najsłabszego centra w lidze?

Longley był niedoceniony bo grał z gwiazdami, nie mógł być słaby bo byki by grały słabo

Podaj kryteria wedle których uznałeś, że Longley jest w top10-12 ligi. 

podaj kryteria według których uznajesz że nie jest w 10-12 ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślicie że byki wygrywały majac najsłabszego centra w lidze?

Jednego z gorszych.

 

Longley był niedoceniony bo grał z gwiazdami,

Jak nie grał z gwiazdami też mu za dobrze nie szło.

 

bo byki by grały słabo

Rozumiem, że taki Joel Anthony był bestią w ataku, bo jakby nie był, to Heat graliby słabo w ataku?

 

podaj kryteria według których uznajesz że nie jest w 10-12 ligi

A niech będzie - PER i WS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podaj kryteria według których uznajesz że nie jest w 10-12 ligi

To się nazywa dowód nie wprost. Rappar podaje dziesięciu najlepszych centrów ligi w tym czasie. Skoro nie ma w nim Longey'a, oznacza to, że jest poza TOP 10.

Myślimy, że center robiący 9-5 nie był TOP 10 centrem w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa dowód nie wprost. Rappar podaje dziesięciu najlepszych centrów ligi w tym czasie. Skoro nie ma w nim Longey'a, oznacza to, że jest poza TOP 10.

Myślimy, że center robiący 9-5 nie był TOP 10 centrem w lidze.

Ok, przekonaliście mnie, myliłem się i był poza pierwsza 10-tką i był w pierwszej 15 centrów lat 90-tych.

Czy jesteście zadowoleni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.