Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie top 8 jest ok wynikiem.

O ile awans do 1/8 to był moim zdaniem plan minimum (bo to jest odpowiednik zakwalifikowania się do wcześniejszych mistrzostw europy, gdzie było 16 drużyn).

Tak awans do najlepszej 8 w Europie to sukces.

Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Francja, Belgia, Anglia, Chorwacja,Włochy, Rosja, Holandia(wiem, że nie grała na Euro) - to co najmniej 10 drużyn wyżej notowanych od nas (nie liczę takich jak Walia, Turcja, które tez mogą być spokojnie uznawane za lepsze), a mimo to jesteśmy w 8 najlepszych.

Wiem, że drabinka itp, ale rok temu GSW nie trafiło na Spurs w PO, a każdy ich przeciwnik miał kontuzje - mamy dawać gwiazdkę przy ich mistrzostwie ?

 

Może nie zrobiliśmy furory albo nie wiadomo jakiej niespodzianki, ale wynik jest ok.

Co innego gra, bo w 3 ostatnich meczach to przeciwnicy z nami jechali...

 

Co do ZP to właśnie Cristiano ją zaklepał na 95%. Niby Messi też doszedł do finału, ale w klubie nie był nawet najlepszym zawodnikiem, a dodatkowo sam się przyznał do porażki kończąc z reprezentacją. A Suarez nie pograł na Copa, co przy mimo wszystko 3 golach, 2 asystach Ronaldo i finale Euro robi różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest płaczkiem, marudą, parówą, egoistą, narcyzem, ale też jest dobry fhuj...

Przede wszystkim jest liderem, i zwyciezca co pokazal ostatnio filmik ktory trafil do sieci jak motywuje Moutinho przed karnymi z Polska

 

i chocby polfinal Ligi Mistrzow

 

Messi tego nigdy nie mial i nie bedzie mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty minimalista.

Podniecacie się ludzie tym TOP8, jakby nie wiadomo co, a tak na prawdę w tych okolicznościach taki wynik jest po prostu porażką.

TOP8 można było brać w ciemno, ale przed turniejem, nie znając drabinki i formy innych.

 

kto się podnieca? wolę być realistą niż bujać w obłokach.

z turnieju wcześniej odpadły lepsze zespoły , taki jest sport. za dużo już lat mam na karku aby emocjonalnie podchodzić do tego typu turniejów. mogli wygrać a przegrali z finalistą ME po karnych.

wyjście z grupy było lepsze niż mogło się przepuszczać , oczywiście mogliśmy wyjść z 3 miejsca albo fuksa a wyszliśmy bez porażki i po remisie z Mistrzami Świata. udało się wygrać ze Szwajcarami ,przegraliśmy z finalistami po rykoszecie

chyba to właśnie Ty się za bardzo podjarałeś i widziałeś nas w półfinale, znając wartość Pazdana po kontuzjach w Legii jako nasz filara, na środku pola z Mączyńskim i ze skrzydłowym Grosickim ,którego stać na 4 sprinty w całym meczu a i jeszcze z Jędrzejczykiem.

na lewej stronie nie mieliśmy żadnej lewej nogi, na ławce mieliśmy Kapustkę z Cracovii oraz Peszke z Lechii

ale c*** powinniśmy grać w półfinale

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koelner

Ale nie rozumiem co to ma do rzeczy jacy zawodnicy grali u nas na jakich pozycjach. Fakt jest taki, że nawet z nimi w składzie byliśmy równorzędnym/lepszym zespołem od Portugalii. Zabrakło tylko zdecydowania, pójścia jak po swoje, mieliśmy do nich za dużo szacunku(typowo polskie podejście w piłce kopanej). Niepotrzebnie kalkulowaliśmy. Nie ukrywam, że mam żal do Nawałki o ten mecz.

 

 

@josephnba

Może i pierdolę, pewnie dlatego, że grając w piłkę przegrywałem max 1 mecz w sezonie, przez co nie do końca potrafię znieść gorycz porażki i szukam kwadratowych jajec. Niemniej jednak odpadnięcie z Portugalią w tych okolicznościach to spory zawód. Nie mówcie, że Was to ani trochę nie boli i od razu się z tym pogodziliście.

Ja w swoim życiu też jak przegrywałem w 1/8 mistrzostw polski w pewnym sporcie indywidualnym to miałem do siebie pretensje i duży niedosyt, mimo, że trener był zadowolony z wyniku. Tak jestem "wychowany" w stosunku do sportu. Spoczywanie na laurach to nie moja bajka. Dlatego trzeba sobie powiedzieć, że wynik turnieju ogólnie był przyzwoity/dobry, ale ten mecz z POR po prostu zepsuliśmy.

 

 

Oglądaliście ten mecz drugi raz, na chłodno? Polecam, może trochę zmieni to wasze postrzeganie tego wszystkiego.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koelner

Ale nie rozumiem co to ma do rzeczy jacy zawodnicy grali u nas na jakich pozycjach. Fakt jest taki, że nawet z nimi w składzie byliśmy równorzędnym/lepszym zespołem od Portugalii. Zabrakło tylko zdecydowania, pójścia jak po swoje, mieliśmy do nich za dużo szacunku(typowo polskie podejście w piłce kopanej). Niepotrzebnie kalkulowaliśmy. Nie ukrywam, że mam żal do Nawałki o ten mecz.

 

 

 

 

żal to co innego niż określenie cioty ,brałbym w ciemno top8 przed ME

 

też oglądałem ten mecz i Nawałka trzymał się mocno swojej taktyki, od kiedy przejął kadrę zawsze twierdził, że mamy w genach kontratak i to chce wpoić piłkarzom. taktyka jego przynosiła pozytywne skutki.

z Portugalią brakowało dla mnie właśnie zmienników na skrzydłach ,szczególnie szkoda Rybusa, Wolskiego, Jacka Krzynówka, bez zmienników trudno grać z ekipą ,która jest lepiej przygotowana kondycyjnie, spróbował z Kapustką nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal to co innego niż określenie cioty, brałbym w ciemno top8 przed ME

Nie mówię, że są cioty, tylko, że długimi momentami jak takowe grali ;)

 

 

Taki wysoki grałeś w kopana?

A wiedziałem, że tak urosnę? :grin: Najwyższa osoba w rodzinie 180cm wzrostu, a ja 197...Zacząłem trenować w klubie mając 7 lat. Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.