Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

wygranie ligi mistrzów, 35 bramek w lidze, król strzelców LM w którym prawie swój rekord wyrównał i półfinał (prawdopodobny finał) ze średnią reprezentacją to mało ? Messi lepszy sezon miał ?

 

Jeśli kogoś z Barcy brać pod uwagę w kontekście ZP to dla mnie jest Suarez. 40 bramek + 19 asyst w lidze, wygrana Liga Hiszpańska, wygrany PK, wygrane KMŚ (tam też król strzelców), przerwanie dominacji Messiego i CR  jeśli chodzi o króla strzelców Ligi. Złoty but. 

 

Jedynie z kadrą nie wyszło (na lekkie usprawiedliwienie można napisać, że miał kontuzję.

 

Wiesz, że Portugalia nie wygrała na Euro żadnego meczu w regulaminowym czasie gry? :) Reprezentację może i ma średniawą ale grupa, w której grał to była kpina i fakt, że ledwo wyczołgali się na 3 miejscu mając za rywali Węgrów, Austrię i Islandię chluby nie przynosi. W meczu z Polską też jedyne co zrobił to symulował i próbował wymuszać wolne/karne. Jedyny mecz, w którym Portugalia nie była uznawana za faworyta to mecz z Chorwacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, Suarez > Messi ale moim zdaniem za LM nie nalezy mu się

potecjanalny finał euro nie ważny, bo nie wygrali meczu w regulaminowym ? (kij z tym, że w każdym meczu byli 3x lepsi prócz playoffów) ale jak Messi by wygrał tą słabiutką Cope to by był dla niego zastrzyk dla złotej piłki.

 

Ronaldo > Suarez > Bale/Messi tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysztianu w LM jedyne co zrobił to nastrzelał ogórkom. Za rewanż z Wolfsburgiem ma propsy ale półfinały + finał to było "ktokolwiek widział ktokolwiek wie" gdzie jest CR. 

Cjk4eYIUgAEyP6Z.jpg

 

Wraz ze wzrostem jakości przeciwnika spadała ilość jego goli. Ale fakt, że w 5 meczach z teoretycznie najsilniejszymi zespołami nie ustrzelił choćby jednej bramki jest trochę słabe.

 

 

potecjanalny finał euro nie ważny, bo nie wygrali meczu w regulaminowym ? (kij z tym, że w każdym meczu byli 3x lepsi prócz playoffów) ale jak Messi by wygrał tą słabiutką Cope to by był dla niego zastrzyk dla złotej piłki.

 

1. Najpierw niech dojdzie do tego finału. Poza tym nigdzie nie napisałem, że finał byłby bez znaczenia. Napisałem to jako ciekawostkę + patologiczny system wprowadzony przez Platiniego(?) gdzie drużyna bez wygranego meczu wychodzi z grupy na mistrzostwach Europy.

2. Po co wyciągasz Messiego ponownie? Napisałem w poprzednim poście, że dla mnie nie powinien wygrać ZP, bo w Barcy był lepszy zawodnik.

 

 

Ronaldo > Suarez > Bale/Messi tak to widzę.

 

Ja póki co widzę to tak: Suarez, Bale, Ronaldo, Messi. W tej kolejności bym wybierał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest. Nawet więcej, jakbym miał kasę stawiać na ten mecz to  na Francję.

Niemcy nie mają żadnego killera na poziomie, mając przy tym absolutnie pokracznego na tym turnieju Muellera i obrońców lubiących czasem zrobić coś dziwnego w stylu Boatenga ostatnio, którzy bez Hummelsa w półfinale wyglądają na grupę daleką od godnej zaufania.

Kwestia gospodarzowania też jest oczywiście ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w innych meczach obrońcy Niemców zrobili dziwnego by nagle jechać tą rutą?

Omg ale Ty się przypierdzielasz. Boateng np. w meczu z Polską nie trafił głową w piłkę dając Milikowi 200% sytuację. Ale przede wszystkim nie chodziło mi o mecze z tego turnieju. Jak uważasz zestaw z Hoewedesem, Hectorem, Mustafim i Boatengiem za super pewny, który na pewno sobie da radę z Griezmannem i spółką to spoko. Ja tak nie uważam.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Suarez to dla mnie front runner. Statystycznie zaorał zarówno Leo jak i CR7, nie do zatrzymania był chłop. 

 
 

Statycznie tak, ale z drugiej strony to ja to widze tak

Liga - Przewaga Suareza bezapelacyjnie

CL  - Suarez niby 8 bramek strzelił, w pierwszym meczu 2 bramki z Atleti ale w rewanżu najgorszy na boisku + powinien wylecieć

Ronaldo w rewanzu z City faktycznie nic wielkiego nie grał, ale trzeba pamiętać że w pierwszym meczu nie grał i na ten rewanz to tak postawiony był bo był, w pełni sił za bardzo nie był a koniec konców i tak Real wygrał ;)

gdyby nie on to Real by się pewnie pożegnał z CL już w cwiercfinale, kiedy był musik to jednak on stanął na wysokości zadania a oboje z Barcy nie bardzo

Repra wiadomo, że Suarez nie grał a Ronaldo jednak nawet jak zrobi finał na tych remisach to będzie wyczyn taki że wow, więc po sezonie w którym robisz CL i jesteś w finale euro z taką reprą nie ma opcji żebyś nie był najlepszy, tak to widze

Edytowane przez jadowitazmija4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Statycznie tak, ale z drugiej strony to ja to widze tak

Liga - Przewaga Suareza bezapelacyjnie

CL  - Suarez niby 8 bramek strzelił, w pierwszym meczu 2 bramki z Atleti ale w rewanżu najgorszy na boisku + powinien wylecieć

Ronaldo w rewanzu z City faktycznie nic wielkiego nie grał, ale trzeba pamiętać że w pierwszym meczu nie grał i na ten rewanz to tak postawiony był bo był, w pełni sił za bardzo nie był a koniec konców i tak Real wygrał ;)

gdyby nie on to Real by się pewnie pożegnał z CL już w cwiercfinale, kiedy był musik to jednak on stanął na wysokości zadania a oboje z Barcy nie bardzo

Repra wiadomo, że Suarez nie grał a Ronaldo jednak nawet jak zrobi finał na tych remisach to będzie wyczyn taki że wow, więc po sezonie w którym robisz CL i jesteś w finale euro z taką reprą nie ma opcji żebyś nie był najlepszy, tak to widze

 

 

Dla mnie obecnie

1 tier: Suarez, Ronaldo  (CR7 nabijał w LM z ogórkami, a Suarez nabijał w Primera, gdzie 75% drużyn to podobne ogórki)

2 tier: Bale, Messi

 

zostały jeszcze 3 mecze i one mogą w przypadku Ronaldo i Bale coś zmienić zarówno na + jak i na - (np. zwycięska bramka jednego z nich w półfinale)

 

Ale tak jak mówisz: o ile POR wygrają z WAL to wygrana w LM i finał EURO to bardzo mocne argumenty na korzyść CR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griezmann na pewno będzie wysoko, ale przy finale Ronaldo/Bale'a z roli underdogów i wygraniu przez nich LM to raczej nie ma się co łudzić, że dostanie ktoś inny. Zwłaszcza jeśli CR awansuje w dobrym stylu (tym bardziej jeśli wygrałby ME po świetnym finale) to nie będzie o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.