Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

wygral ok ale nie dal lekcji wiec pogodz sie z tym

gdyby bronil jak fabianski kazdy karny w inny rog to bym sie nawet zgodzil

Dobrze nazwij to sobie jak chcesz, a z tym pogodzeniem się to nie wiem wtf, bo ja akurat całym sercem byłem za Italią (zresztą zarówno za Italią jak i przeciw Szwabom) i bardzo bym sobie życzył tego, żeby to się potoczyło inaczej.

Polecam jutro na spokojnie obejrzeć te karne jeszcze raz zamiast się napinać. Może ja też zweryfikuję swoją opinię, ale na gorąco po prostu tak to dla mnie wyglądało, że te karne (jeśli nie wszystkie to większość z nich), gdzie Gigi był o włos, były na tyle c***owo strzelone, że można było jak najbardziej to wybronić i po prostu zabrakło minimalnie szybkości reakcji. O to też trudno mieć pretensje, bo w pewnym wieku to u każdego spada i pod tym względem Neuer ma najzwyczajniej w świecie biologiczną przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Buffon mógł co najmniej tego ostatniego wyciągnąć. Przy tych górnych strzałach, gdzie miał piłkę na ręce to ciężko.

Tak jak Kily pisał Neuer co miał do wyciągnięcia to wyciągnął.

Może nie było to danie lekcji Buffonowi, ale jako bramkarz się lepiej zaprezentował.

 

Inna sprawa, że Zaza, Pelle i Darmian to nie wiem co chcieli zrobić w tych karnych...

Zwłaszcza Darmian miał wypisane na twarzy, że nie strzeli tego karnego

 

E: nie wiem czy zwróciliście uwagę jak Pelle coś tam pokazywał Neuerowi (chyba w który róg strzeli i żeby Neuer się tam rzucił) a potem bramkarz do niego podbiegł i pewnie rzucił parę słów...

Edytowane przez woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz. Było trochę szachów, ale Niemcy dość ładnie rozpracowywali Włochów i ostatecznie doszli do 2-3 setek w meczu. Dla Włochów w sumie też szacun bo zrobić taką grę z takim szrotem (za wyjątkiem obrony) to niezły wyczyn.

 

Nie ma już kto wygrać z Niemcami chyba że Francja zagra jakieś kosmiczne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wracając do Mullera to ciekawie wyglądają jego statsy - 10 goli na Mundialach i 0 na Euro. U Klose też była olbrzymia dysproporcja - 16 goli na Mundialach i tylko 3 na Euro.

 

No i ciekawa będzie kwestia Złotej Piłki. Suarez grał najlepiej w lidze, ale szybkie odpadnięcie z LM + fakt, że na Copa sobie nie pograł raczej go skreślają. Ronaldo wygrał LM + ma już medal na Euro, ale jego gra na tym turnieju pozostawia wiele do życzenia. Bale ma sporą szansę na MVP Euro, więc może on? Tym bardziej, że w La Liga miał dobry sezon, no i LM też wygrał, chociaż był w cieniu Ronaldo. Jest jeszcze Neuer - jak zdobędzie złoto na Euro to może stać się faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półfinał Portugalia-Walia pewnie rozstrzygnie kwestię ZP. Neuer jak w dwa lata temu nie dostał to i tym razem raczej nie.

Pamiętaj, że gra na turniejach ma olbrzymie znaczenie. Przykładowo Cannavaro w 2006 czy gruby Ronaldo w 2002 dostali ZP głównie za Mundial. Neuer na Euro nie dał sobie jeszcze wbić gola z gry i dobrze pokazał się w karnych, jak dołoży do tego wygraną w turnieju może być poważnym faworytem.

 

Chociaż ja raczej stawiam na Bale'a. Dobry sezon w La Liga (19 goli) + wygrana LM jako drugi najlepszy zawodnik + prawdopodobny MVP Euro.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka w tym zasługa była jego skoro np. Polska nie miała celnego strzełu na bramke, a w meczu z Ukrainą Boateng wybijał z linii czy w meczu z Irlandią musiał bronić cały jeden strzał.

Serio złota piłka za to że nie wpuscił gola gdy przez 5 spotkań Euro łącznie 8 strzałów poszło na jego bramke z czego większość taka ze ja lewą piętą bym to wybronił ?

czy za obronienie 2 z 9 karnych na euro gdzie włosi mieli meczową i przestrzelił?

jak w tym sezonie jakiś bramkarz ma być wyrózniony to już prędzej Keylor Navas niż on.

Edytowane przez jadowitazmija4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.