Skocz do zawartości

Miasto moje a w nim...


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Dla mnie jest dość oczywiste, że kiedy w całym mieście są szczury, to problem jest systemowy. Nie wiem czemu tak bronisz sutryka.

Masz racje, najwyraźniej za mało restrykcyjnie egzekwuje obowiązki właścicieli nieruchomości. Powinien wystawiać więcej mandatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Masz racje, najwyraźniej za mało restrykcyjnie egzekwuje obowiązki właścicieli nieruchomości. Powinien wystawiać więcej mandatów. 

Dokładnie.

Po drugie rozwiązać problem zalegających śmieci 

Po trzecie zwiększyć częstotliwość deratyzacji na terenach należących do miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

Dokładnie.

Po drugie rozwiązać problem zalegających śmieci 

Po trzecie zwiększyć częstotliwość deratyzacji na terenach należących do miasta.

Zarządcy na deratyzacji po prostu oszczędzają i problem zbiorowy występuję już od 2021 roku. Obecnie zarządcy próbują wszędzie oszczędzać ponieważ czynsz oraz eksploatacja tak wyjebały do góry, że jest też problem ze ściągalnością należności od członków.

Problem został przerzucony całkowicie tam gdzie nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

Zarządcy na deratyzacji po prostu oszczędzają i problem zbiorowy występuję już od 2021 roku. Obecnie zarządcy próbują wszędzie oszczędzać ponieważ czynsz oraz eksploatacja tak wyjebały do góry, że jest też problem ze ściągalnością należności od członków.

Najwyraźniej sytuacja ekonomiczna pchnęła zarządców w tą stronę. Czyli wina rządu. @fluber wyjaśniło się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

To z pewnością wyjaśnia, czemu problem tej skali występuje tylko we Wrocławiu.

W Szczecinie też. Ogólnie w miastach szczególnie poniemieckich gdzie jest dość stara instalacja wod-kan jest to całkiem normalne zjawisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

W Szczecinie też. Ogólnie w miastach szczególnie poniemieckich gdzie jest dość stara instalacja wod-kan jest to całkiem normalne zjawisko.

W Gdańsku nie ma tego problemu. W życiu nie widziałem tu szczura. Dziki, foki, bobry ale szczura nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

czyli wina Niemców!

Konkretnie Wilhelma, który pobudował wodkan aby ludzie nie musieli robić kakę w bramie albo za stodołom :P

 

6 minut temu, fluber napisał:

Poprawiłem 

Dokładnie, Lublin był lokowany na prawie magdeburskim

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-02-08/plaga-szczurow-w-lublinie-mieszkancy-mimo-deratyzacji-problem-sie-nasila/

 

3 minuty temu, jack napisał:

W Gdańsku nie ma tego problemu. W życiu nie widziałem tu szczura. Dziki, foki, bobry ale szczura nie 

Na Wrzeszczu były no i mamy Kaszubów a oni nie pozwolą szczurom spokojnie sobie hasać po ulicy :P

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

Na Wrzeszczu były no i mamy Kaszubów a oni nie pozwolą szczurom spokojnie sobie hasać po ulicy :P

Jak się już we Wrzeszczu jakiś trafi to kulturalnie się bagietką raczy, nie to co te flaberowe zapchleńce 

https://tv.trojmiasto.pl/Szczury-w-centrum-Gdanska-racza-sie-bagietka-28-12-2022-video-78781.html

 

8 minut temu, Koelner napisał:

ostatnio lisa widziałem ale takiego prawdziwego i ogólnie one zagryzają pieski :( była jakiś czas temu afera na Nowym Porcie, że ktoś w odwecie nawet jednego spalił :P 

W Nowym Porcie to inne prawa obowiązują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.