Skocz do zawartości

Boks


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, RappaR napisał(a):

Mike Tyson jest 58-latkiem zniszczonym przez narkotyki i alkohol. Jak poprzednim razem robił training montage, to przyznawał się, że po tym tydzień nie był w stanie chodzić.

 

Mowil to w odniesieniu do pierwszych treningow po latach tak gwoli scislosci. Te pierwsze filmiki byly po wstaniu z kanapy.

Zobaczymy, on z RJJ imo wygladal fenomenalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Niestety furemu się w międzyczasie podkowa urwała 

 

Nie zdziwię się jak sędziowie zrobią z tej walki remis żeby wydoić więcej hajsu z ppv w rewanżu 

 

Zobaczy się jaki będzie przebieg walki. Jeśli Tyson będzie wyglądać jak z Kliczko czy w drugiej i trzeciej z Wilderem, jak dla mnie Usyk nie ma szans

Ale Fury to dla mnie najbardziej fun to watch HW w historii i mogę być biased

ale co jak lubisz Usyka obejrzyj jego walki w Cruiser, z Bredisem walka na naprawdę najwyższym poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Jesli Usyk wygra, to ma powazny case na bycie GOATem boksu moim zdaniem.

Ale mocne recency bias.

Lubie Usyka, podoba mi się jego styl, jestem z tych co uważają, że sport się rozwija, ale mu nawet po wygraniu z Furym daleko do bycia GOAT HW. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale mocne recency bias.

Lubie Usyka, podoba mi się jego styl, jestem z tych co uważają, że sport się rozwija, ale mu nawet po wygraniu z Furym daleko do bycia GOAT HW. 
 

Mistrz olimpijski

Wjechanie na zawodostwo, gdzie jechal na wyjazdy podczas turnieju golil po kolei czolowke cruiser, w pieknym stylu, a raczej w kazdej walce w innym stylu dominujac przeciwnikow na trudnym teranie

Wjazd do HW I golenie frajerow po kolei, rozbicie Joshuy 2x

Pokonanie Furego spokojnie wrzuca go do kategorii Floydow I innych GOATow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Mistrz olimpijski

Wjechanie na zawodostwo, gdzie jechal na wyjazdy podczas turnieju golil po kolei czolowke cruiser, w pieknym stylu, a raczej w kazdej walce w innym stylu dominujac przeciwnikow na trudnym teranie

Wjazd do HW I golenie frajerow po kolei, rozbicie Joshuy 2x

Pokonanie Furego spokojnie wrzuca go do kategorii Floydow I innych GOATow.

Cruiser to jednak jedna z mniej uznanych kategorii. Pokonał Bredisa, Gassieva i Joshuę ze znaczących nazwisk, może dojść do tego Fury mający też 37 lat(tyle co sam Usyk, więc i tutaj nie ma za dużo pola do manewru)

Ma za sobą 21 walk zawodowych.

 

Dla mnie do Pacmana czy Floyda nie ma podejścia, z obecnych fighterów dla mnie na pewno wyżej Canelo i zwycięzca Bivol vs Beterbiev.

Tyle się mówi o kryzysie w wadze ciężkiej, a chcemy mianować GOATa za pokonanie dwóch nazwisk 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Mistrz olimpijski

Wjechanie na zawodostwo, gdzie jechal na wyjazdy podczas turnieju golil po kolei czolowke cruiser, w pieknym stylu, a raczej w kazdej walce w innym stylu dominujac przeciwnikow na trudnym teranie

Wjazd do HW I golenie frajerow po kolei, rozbicie Joshuy 2x

Pokonanie Furego spokojnie wrzuca go do kategorii Floydow I innych GOATow.

Nowhere near. Gość ma bardzo słabe resume w boksie zawodowym ledwie 21 zawodowych walk z czego waga cruiser od zawsze była pod względem talentu daleko od topu. Z resztą to że walka z Biedrisem mogła pójść w dwie strony już sporo pokazuje, bo z nim równy pojedynek stoczył nasz Głowacki, więc to pokazuje skalę talentu w tej wadze.
Taki RJJ, który zgarnął tytuły w czterech kategoriach wagowych i skillem bije Usyka na głowę nie ma case'u na bycie GOAT'em, a gdzie tam Usyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Lol

Tam Usyk mogl jeszcze 10 rund zawalczyc, przeciez to byla dominacja. 

https://eyeonthering.com/boxing/oleksandr-usyk-vs-mairis-bredis

Official Judging
Robin Taylor 115 - 113
Craig Metcalfe 114 - 114
Robert Tapper 115 - 113
 

+ masa niezależnych ocen nijak nie pokazują dominacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

Nowhere near. Gość ma bardzo słabe resume w boksie zawodowym ledwie 21 zawodowych walk z czego waga cruiser od zawsze była pod względem talentu daleko od topu. Z resztą to że walka z Biedrisem mogła pójść w dwie strony już sporo pokazuje, bo z nim równy pojedynek stoczył nasz Głowacki, więc to pokazuje skalę talentu w tej wadze.
Taki RJJ, który zgarnął tytuły w czterech kategoriach wagowych i skillem bije Usyka na głowę nie ma case'u na bycie GOAT'em, a gdzie tam Usyk.

Usyk kontrolował walkę z Briedisem i był wyraźnie lepszy. Z innej strony Biedris to zajebisty zawodnik.

Ale no - taki Holyfield ma lepsze resume od Usyka nawet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

https://eyeonthering.com/boxing/oleksandr-usyk-vs-mairis-bredis

Official Judging
Robin Taylor 115 - 113
Craig Metcalfe 114 - 114
Robert Tapper 115 - 113
 

+ masa niezależnych ocen nijak nie pokazują dominacji.

Serio argument sedziow w BOKSIE?

Ja przestalem ogladac ten sport od kilku lat poza wielkimi walkami przez to jaki to jest patologiczny sport. Doskonale pamietam ta walke, Glowackiego w tej walce nie bylo. Na pewno nie byla to wyrownana walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Ja przestalem ogladac ten sport od kilku lat poza wielkimi walkami przez to jaki to jest patologiczny sport. Doskonale pamietam ta walke, Glowackiego w tej walce nie bylo. Na pewno nie byla to wyrownana walka.

ale ja mówię o walce Biedrisa z Usykiem, a Głowackiego przytoczyłem tylko dla pokazania słabej skali talentu w tej wadze. A oceny przytoczyłem Ci wszystkich fanów i obserwatorów boksu w tym linku - oficjalne tylko jako dodatek. Natomiast nijak nie wynika z nich dominacja Usyka, a Biedris w skali All-Time to raptem średni bokser, nie wiem czy załapał by się do top 250 all-time boksu.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

ale ja mówię o walce Biedrisa z Usykiem, a Głowackiego przytoczyłem tylko dla pokazania słabej skali talentu w tej wadze.

Głowacki to takie nasze top3 all time w boksie i mimo wszystko dobry bokser.

Z Biedrisem powinien wygrać przez DQ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Głowacki to takie nasze top3 all time w boksie i mimo wszystko dobry bokser.

Z Biedrisem powinien wygrać przez DQ. 

Wiesz, tylko trzymajmy skalę. Dobrzy bokserzy to dobrzy bokserzy, ale GOAT'em nie stajesz się pokonując ot dobrych bokserów. Usyk ze swoim resume nie ma szans na bycie GOAT'em.
Podany przez Ciebie Holy, czy Bernard Hopkins mają o wiele lepsze resume od Usyka, ba James Toney ma lepsze resume niz Usyk, a skillem i talentem też bił Usyka na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Wiesz, tylko trzymajmy skalę. Dobrzy bokserzy to dobrzy bokserzy, ale GOAT'em nie stajesz się pokonując ot dobrych bokserów. Usyk ze swoim resume nie ma szans na bycie GOAT'em.
Podany przez Ciebie Holy, czy Bernard Hopkins mają o wiele lepsze resume od Usyka, ba James Toney ma lepsze resume niz Usyk, a skillem i talentem też bił Usyka na głowę.

Ale czy ja cokolwiek mówię, że Usyk to GOAT? On nie jest najlepszy w obecnych czasach nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Ale czy ja cokolwiek mówię, że Usyk to GOAT? On nie jest najlepszy w obecnych czasach nawet. 

ale to nie było skierowane, że Ty mówisz ze Usyk to Goat, tylko Reikai - po prostu bardziej w detale wchodzę w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.