Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.cbssports.com/nba/news/derrick-rose-refers-to-the-knicks-as-a-super-team/

 

"I mean, with these teams right now, they're saying us and Golden State are the super teams, and they're trying not to build that many super teams, and Adam Silver came out with the statement and this and that."

 

Złotousty Derrick Rose  :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zdrowiu gdzie żaden z graczy nie opuści więcej niż 15 spotkań to ten zespół kadrowo i potencjałem jest w stanie naklepać 2/3 ligi. Nowy start i nowa motywacja. Do tego potencjalny młody lider co nie kusi 5 punktów jako debiutant. We'll See some muthafuckin miracles over there
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym miał coś do melo, ale ten tekst jest fatalnie napisany

Na KZ to standard :smile: To i tani hejt z koziej dupy.

 

Swoją drogą ciekawi mnie NYK w tym roku. Jak dopisze zdrowie Derrickowi i Noah to mogą być w czubie konferencji. A to się w Chicago zdziwią :rolleyes-new:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł ja rozumiem, że teraz nie piszesz tylko dla Mojego Ogrodu i Bravo Girl, ale do jasnej cholory jak dajesz tytuł to niech on będzie po polsku. Bycz, pliss.

 

Do "Mojego Ogrodu" nie piszę z prostej przyczyny: w swoim życiu miałem aż 2 kaktusy i obydwa mi zgniły od nadmiaru podlewania. Tyle miłości mam do roślin.

 

Co do Bravo Girl nie masz racji. Pamiętasz jak 4 lata temu napisałeś list jako "zakłopotana Karolinka" gdzie opisałeś jak pod naporem koleżanek próbowałeś jak to ładnie ująłeś "eksplorować swoją kakaową fontannę" przy użyciu zimnej kaszanki, która pod wpływem tarcia i ciepła złamała się tam gdzie sam wiesz najlepiej. To ja ukrywałem się pod pseudonimem "Wszechwiedząca Zuzanna" i poradziłem Ci byś skontaktował się z lekarzem, jeżeli resztki flaka nie wyjdą po pierwszym wypróżnieniu. Nie odpisałeś wiec mam nadzieję, że ta przygoda zakończyła się dobrze.

 

Bo oczywiście, że jak coś o Knicks w tym kraju jest napisane to właśnie ja jestem tego autorem. Nie powiem: schlebia mi to jak ktoś tak myśli, ale tym razem to ten drugi z Sochaczewa a nie ja. 

 

Z samym tekstem się zgadzam. Nie chce tutaj ponowie wywoływać gównoburzy odnośnie mojego Karmelka, ale Patryk ma dużo racji w tym co pisze.

 

Co do formy: to ja wolę taki chamski/wulgarny blog od tego co dają jakieś Porbaskety czy inne tam piszące pod linijkę portale. Oczywiście zaraz się podniosą głosy, że skoro fan Knicks to musi bronić swoich bo bla bla bla. Styl jaki ma, taki ma. Jak nie pasuje to nie czytać drodzy fani Brooklynu, a później płakać na forach internetowych jakie to te Knicksy są wulgarne i chamskie. Strona istnieje już kilka dobrych lat. Ma swoich stałych czytelników i jeżeli chodzi o Knicks to jest nr 1 w Polsce. Patryk pisze tam co chce i jak chce i ma do tego prawo. Chciał wylać gorzkie żale na wszystkich wieszających psy na Melo i to zrobił. W przesadny sposób (co może być już zwyczajem fanów Knicks) ale po latach wylewania gówna organizację język się trochę wyostrza.

 

Więc jak kogoś to boli to niech nie czyta. To jest takie proste. Ja nie lubię kokosów więc nie płuczę Raffaello pod wodą, aż się doczyszczę do skrywanego w środku migdała. Jak chce coś słodkiego to idę po piwo.  

 

A teraz idę bazylię podlać  :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/242929/DeMarcus-Cousins-Calls-Carmelo-Anthony-My-Favorite-Player-Of-All-Time

 

 

Melo na kadrze USA robi dobrą robotę, już oczami wyobraźni widzę że szykuje grunt pod trejd :P

Za Cousinsa oddalbyn pół składu, oczywiście pomijając fakt że do Melo i Porzingisa kiepsko pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.