Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

bliżej mu do bycia najgłupszym, a nie najlepszym

?????

 

 

Na prawdę ciężko z tym dyskutować, że Clarkson obecnie jest najlepszym graczem Lakers.W ataku jest świetny, ma świetną tróje(większość sezonu rzucał na 40%, pod koniec się zepsuł), półdystans, dobrze wchodzi pod kosz, na picku podejmuje świetne decyzje, jest atletyczny, porusza się jak jakiś kot.W obronie jest fatalny, ale myślę że z jego work ethic dzięki poprawie masy poprawi też swoją obronę.

 

Russell będzie od niego lepszym zawodnikiem, bo ma po prostu większy potencjał, natomiast na tą chwilę Clarkson jest najlepszym graczem Lakers bez dwóch zdań.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne sobie tu zabawy urządzacie jak gość, który na konferencji zamykającej sezon 15/16 mowi cos w stylu "To be honest with you, I never really worked on my defense" jest dla was najlepszy. I nie w ataku nie jest świetny, jest solidny jedynie

 

Solidny na tle innych zawodników ligi, dobry jak na obecną kadrę LAL i zajebisty jak na gościa wybranego tak późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się wzięło opinia, że będziemy w tym sezonie najgorszą drużyną w lidze. Nic na to nie wskazuje i liczę, że znajdzie się nie tyle kilka drużyn w lidze, co na samym zachodzie, które wypadną w tym sezonie gorzej niż my. :smile:

 

Kilka? Na zachodzie? Jakie? Bo ja MOOOOŻE widzę dwie a to i tak z wielkim znakiem zapytania. Jak będziecie wyżej niż 14 to będzie ogromny sukces LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka? Na zachodzie? Jakie? Bo ja MOOOOŻE widzę dwie a to i tak z wielkim znakiem zapytania. Jak będziecie wyżej niż 14 to będzie ogromny sukces LAL.

nie jestem chuyowszy od wodnika szuwarka. nie tym razem.

cały zachód w pełnym zdrowiu to Lakers zamyka stawkę. kontuzje to losowość i tego nie rozliczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek typy odnośnie przyszłego sezonu i można to równać mniej czy więcej z loterią, bo tak jak wspomniał wyżej Elwood - kontuzje itd.

 

Ale nie wiem co was ugryzło ludzie, by stawiać nas na szarym, brudnym końcu z którego nie możemy wygrzebać się od kilku sezonów..

 

Dużo się u nas zmieniło i liczę, że na lepsze. Wiadomo, jeśli Lakers zbliżyliby się do 10 pozycji na Zachodzie to byliby nie lada niespodzianką, ale mimo wszystko nie można nas od razu wieszać na szubienicy - trzeba dać nam szansę do obrony.

_____________________________________________________________________________________

 

Tak nawiązując do tematu znalazłem ciekawy ranking przedstawiający przyszły sezon w przewidywaniu jednego z analityków, gdzie Lakers mają 30W i 52L, co nie jest słabym wynikiem biorąc pod uwagę zeszły sezon. Ciekawie opisane, warto przeczytać - http://hcostats.sportsblog.com/posts/20201613/way-too-early-nba-2016-17-season-predictions.html

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby te wszystkie DeRozany,Duranty i Horfordy przyszły do Lakers, tak jak to się połowa fanów Lakers, w tematach poświęconych drużynie spodziewała, to były by naprawdę solidne podstawy aby mierzyć wyżej niż 12 miejsce w konferencji. DeRozan był mocno łączony z Lakers a się nawet nie obejrzał w waszą stronę. Albo tuż po odejściu Duranta z OKC, jak rozbuchały nadzieje na Westbrooka w następnym offseason. Szczególnie z Westem nie chcę wyjść na cwaniaczka,pisząc to teraz,po przedłużeniu kontraktu o następne 3 lata, ale serio musiałby stać się cud aby poszedł do Lakers w następnym sezonie. Skończyło się tak jak mogło skończyć-na Dengu z przekręconym licznikiem/bądź zajechanym przez Thibsa i Mozgovie(szanuję go,taki ruski Gortat jak dla mnie). Oby Walton nie blokował tak Ingrama, jak Scott Russella w zeszłym sezonie,bo jestem wielkim fanem jego talentu. Oj czemu Phila go nie wzięła oj czemu (szczególnie jaki tłok pod koszem teraz mają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven ale tak realnie, które ekipy kadrowo są słabsze od Was? Od LAL z Mozgovem za chorą kasę na 5 który potknie się o własne nogi i go do all-star nie będzie? Potencjał? No dobra, macie go trochę ale Denver ma go o wiele więcej i jakoś nikt się tak nie jara. O Sota nie wspomnę. 

 

Owszem, zdrowie ale litości. 1/4 zachodu się nie połamie abyście byli na 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby te wszystkie DeRozany,Duranty i Horfordy przyszły do Lakers, tak jak to się połowa fanów Lakers, w tematach poświęconych drużynie spodziewała, to były by naprawdę solidne podstawy aby mierzyć wyżej niż 12 miejsce w konferencji. DeRozan był mocno łączony z Lakers a się nawet nie obejrzał w waszą stronę. Albo tuż po odejściu Duranta z OKC, jak rozbuchały nadzieje na Westbrooka w następnym offseason. Szczególnie z Westem nie chcę wyjść na cwaniaczka,pisząc to teraz,po przedłużeniu kontraktu o następne 3 lata, ale serio musiałby stać się cud aby poszedł do Lakers w następnym sezonie. Skończyło się tak jak mogło skończyć-na Dengu z przekręconym licznikiem/bądź zajechanym przez Thibsa i Mozgovie(szanuję go,taki ruski Gortat jak dla mnie). Oby Walton nie blokował tak Ingrama, jak Scott Russella w zeszłym sezonie,bo jestem wielkim fanem jego talentu. Oj czemu Phila go nie wzięła oj czemu (szczególnie jaki tłok pod koszem teraz mają).

Sorry ale co ty pierdolisz...nikt nie liczyl na Duranta bo to byly bajki, DeRozan i Horford to byly zyczenia, a nie realny stan. Z Westem wychodzisz na cwaniaczka, bo nie przedluzyl trzy lata a tak naprawde rok, bo w 2018 moze podpisac kontrakt startujacy od 35% wiec na pewno odstapi od aktualnej umowy. Dal Prestiemu czas do 2017 tak realnie patrzac na wzmocnienie ekipy. Prawde mowiac na nic na Zachodzie nie czekam jak na upadek LAC i OKC. Sporo szczescia przy ,,budowie" ekip, a zobaczymy jak sytuacja potoczy sie za rok w obu zespolach.

 

Powtarzam, cel na ten sezon to rozwoj mlodych i dla mnie obrona picku. Cudow nie oczekuje. Walczyny z 75ers o bycie 28 ekipa ligi. Raven zapuszcza koncert zyczen, ale na chlodno nie ma na to szans.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven ale tak realnie, które ekipy kadrowo są słabsze od Was? Od LAL z Mozgovem za chorą kasę na 5 który potknie się o własne nogi i go do all-star nie będzie? Potencjał? No dobra, macie go trochę ale Denver ma go o wiele więcej i jakoś nikt się tak nie jara. O Sota nie wspomnę. 

 

Owszem, zdrowie ale litości. 1/4 zachodu się nie połamie abyście byli na 10...

 

Nie mówię, że z głowy byłbym w stanie wymienić Ci zespoły, które Lakers łykną w tym sezonie. Jeśli chodzi o zachód to jedyne na co można liczyć to na problemy ( i tym samym dobrą grę Lakers ) Suns, Nuggets, czy może Pels'ów.

 

Co do całej ligi to myślę, że gorsi od nas pozostaną Nets i 76ers, których naprawdę liczę na pokonanie w ogólnym rankingu.

 

Łącznie daje to nam około 25 lokatę, licząc, że któraś dodatkowa drużyna się wyłamie ze względu na kontuzję, czy zwykły brak formy, zgrania etc, a nam nie uda się wyprzedzić wszystkich powyższych drużyn.

 

Shevcu nie nazywałbym tego koncertem życiem tylko dość realistycznym podejściem do tego co mogą nam Jeziorowcy w tym sezonie zaprezentować. Każdy fan po cichu liczy na niespodzianki z ich strony, ale z realnego punktu każda pozycja na zachodzie inna niż 15 będzie już progress'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nasz skład jest dopiero testowany razem, bo bardzo się zmienił. Zmienił się również trener i nie wiemy jaki ma pomysł na nasz zespół, ale na pewno nie jest to tylko jedna szybka myśl, a garść dobrze przemyślanych taktyk.

 

Po 2 nie wiesz jak zagra reszta z drużyn. Będą "dość" stabilni jak rok temu, a może zanotują regress? W moich przypuszczeniach stosuje obie wersje.

 

Choć to prawda shevcu. Mała jest szansa na wyjście z 3'ki najsłabszych drużyn w NBA, ale nie jest to niemożliwe, choć nadzieja matką głupich jak mówią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale co ty pierdolisz...nikt nie liczyl na Duranta bo to byly bajki, DeRozan i Horford to byly zyczenia, a nie realny stan. Z Westem wychodzisz na cwaniaczka, bo nie przedluzyl trzy lata a tak naprawde rok, bo w 2018 moze podpisac kontrakt startujacy od 35% wiec na pewno odstapi od aktualnej umowy. Dal Prestiemu czas do 2017 tak realnie patrzac na wzmocnienie ekipy. Prawde mowiac na nic na Zachodzie nie czekam jak na upadek LAC i OKC. Sporo szczescia przy ,,budowie" ekip, a zobaczymy jak sytuacja potoczy sie za rok w obu zespolach.

 

Powtarzam, cel na ten sezon to rozwoj mlodych i dla mnie obrona picku. Cudow nie oczekuje. Walczyny z 75ers o bycie 28 ekipa ligi. Raven zapuszcza koncert zyczen, ale na chlodno nie ma na to szans.

OKC zbudowane na szczęściu ? Ekipa zbudowana przez draft i mądre w nich decyzje,przy których tak trzeba mieć trochę szczęścia. A co robi teraz Lakers ? Nie buduje się przypadkiem tak samo ? To jak wygląda contender nie zbudowany szczęśliwie ? 

I co do DeRozana- były kłótnie na wiele stron jak to DeRozan fituje albo nie fituje,do Lakers,kłótnia o jego mocne i słabe strony oraz potencjalne wpasowanie do systemu Waltona. Serio takie dyskusje o kolesiu którego nawet nie spodziewamy się że obejrzy w naszą stronę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nasz skład jest dopiero testowany razem, bo bardzo się zmienił. Zmienił się również trener i nie wiemy jaki ma pomysł na nasz zespół, ale na pewno nie jest to tylko jedna szybka myśl, a garść dobrze przemyślanych taktyk.

 

Po 2 nie wiesz jak zagra reszta z drużyn. Będą "dość" stabilni jak rok temu, a może zanotują regress? W moich przypuszczeniach stosuje obie wersje.

 

Choć to prawda shevcu. Mała jest szansa na wyjście z 3'ki najsłabszych drużyn w NBA, ale nie jest to niemożliwe, choć nadzieja matką głupich jak mówią..

Zachód poniżej piątego miejsca powinien być bardzo wyrównany i Lakers tak bardzo nie odstają, chociaż praktycznie wszyscy eksperci zgodnie dają Lakers na 15 miejscu głównie z powodu tego zastrzeżonego picku w TOP 3 bardzo mocnego draftu 2017. Praktycznie pozostałe 14 drużyn będzie walczyć o play-offs. Maciej Kwiatkowski np. typuje na miejsca 12-14 Mavericks, Rockets i Grizzlies. Gorszy skład od Lakers mają tylko Nets i 76ers, na logikę powinni być na 3 miejscu od końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC zbudowane na szczęściu ? Ekipa zbudowana przez draft i mądre w nich decyzje,przy których tak trzeba mieć trochę szczęścia. A co robi teraz Lakers ? Nie buduje się przypadkiem tak samo ? To jak wygląda contender nie zbudowany szczęśliwie ?

I co do DeRozana- były kłótnie na wiele stron jak to DeRozan fituje albo nie fituje,do Lakers,kłótnia o jego mocne i słabe strony oraz potencjalne wpasowanie do systemu Waltona. Serio takie dyskusje o kolesiu którego nawet nie spodziewamy się że obejrzy w naszą stronę ?

Przeciez pisalem, ze w/w dwojka to byly zyczenia, bo walki o misia im bysmy nie dali. Gdyby Masai odpuscil DeRozana to LAL by po niego uderzyli. Horford gdyby nie byl lakomym kaskiem dla innych ekip to tez bysmy go chcieli. Nikt w tym temacie nie powie, ze duo Mozgov z Dengiem to lepsze duo niz Al i DeRozan.

 

Tak uwazam, ze OKC mialo sporo szczescia w drafcie. Co byloby gdyby Durant zostal wybrany przed Odenem? Albo dwa lata pozniej gdyby Memphis Thabeeta jednak nie wzielo z #2 a Okla nim sie ponoc interesowala i moze wybralaby go z #3? Skauting to jedno, a szczescie to drugie.

 

Pomysl tak. Co bysmy teraz mowili o Hinkie, gdyby Embiid sie nie polamal przed draftem (najprawdopodobniej Wiggins w 76ers) a na Lakers DAR nie zrobilby takiego wrazenia, jakie zrobil?

 

Masz zespol: DAR-Wiggins-Saric-Ben-Noel. Moze rzut za 3 lezalby i kwiczal, ale pol forum jaraloby sie tym mlodym teamem.

 

Juz nie wspomne o tym, ze odrobina szczescia ze strony PTB w drafcie, a moze mieliby tytul w skladzie: Roy-Batum-Durant-LMA-Bynum.

 

 

A Lakers tez maja farta. No bo na dobra sprawe. Randle to nie bedzie zaden all star ale trafil sie Clarkson i Nance z dalszymi pickami w draftach. Gdyby nie #2 przed rokiem to o graczu pokroju DARa moglibysmy pomarzyc. Juz nie wspomne ze teraz tez szczescie dopisalo - zachowalismy pick i mamy Ingrama. Tankowanie to w 50/50 skauting i szczescie. Gdyby bylo inaczej to Kahn nie spierdoliby tak bardzo Soty a GSW byc moze nadal by moglo marzyc o graczu z top25 nba a teraz maja takich 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl tak. Co bysmy teraz mowili o Hinkie, gdyby Embiid sie nie polamal przed draftem (najprawdopodobniej Wiggins w 76ers) a na Lakers DAR nie zrobilby takiego wrazenia, jakie zrobil?

 

Masz zespol: DAR-Wiggins-Saric-Ben-Noel. Moze rzut za 3 lezalby i kwiczal, ale pol forum jaraloby sie tym mlodym teamem.

Nie chcę się wtrącać w dyskusję, ale zwróć uwagę na to, że mając 3/5 tego lineupu, o dwóch ostatnich - a już na bank o Simmonsie - mogliby pomarzyć. Bierz to pod uwagę w ocenianiu szczęścia w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Maciej Kwiatkowski np. typuje na miejsca 12-14 Mavericks, Rockets i Grizzlies. Gorszy skład od Lakers mają tylko Nets i 76ers, na logikę powinni być na 3 miejscu od końca.

 

Rok temu w październiku pisał, że LAL będą mieć lepszy bilans niż Celtics więc ja jego "zapowiedzi" i przewidywań nie brałbym na poważnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać w dyskusję, ale zwróć uwagę na to, że mając 3/5 tego lineupu, o dwóch ostatnich - a już na bank o Simmonsie - mogliby pomarzyć. Bierz to pod uwagę w ocenianiu szczęścia w drafcie.

Być może tego nigdy się nie dowiemy :smile:

 

a w tym Dallas Houston i Memphis w bottom 5 zachodu

 

Tego nie da się komentować, poszalał chłop po koncercie ;)

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.