Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, skoro George za rok i tak chce do nas przejść, to moze zrobic co sie da zeby sciagnac trade'm Jimmy'ego Butlera, a w nastepnym sezonie podpisać George'a z FA.

Butler-George-Ingram powinni dać radę ogarnąć pozycje 1/2-4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, skoro George za rok i tak chce do nas przejść, to moze zrobic co sie da zeby sciagnac trade'm Jimmy'ego Butlera, a w nastepnym sezonie podpisać George'a z FA.

Butler-George-Ingram powinni dać radę ogarnąć pozycje 1/2-4 :)

Chyba 2-3-4

 

Pytanie czy teoretycznie koles z tego draftu, Randle i Clarkson za Butlera to bylaby paczka, ktora Bulls zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 2-3-4

 

Pytanie czy teoretycznie koles z tego draftu, Randle i Clarkson za Butlera to bylaby paczka, ktora Bulls zadowoli.

 

napisałem 1 lub 2 do 4 czyli pozycja nr 3 także :smile: Dla wyjaśnienia 2-3-4 opcjonalnie też 1-ka, ponieważ cała trójka mogłaby byc 1-szym ballhandlerem.

 

Top 3 pick + Randle + Clarkson to za duzo za Butlera, biorąc pod uwagę co inne zespoły otrzymywały za Howardów, Cousinsów, Gasolów., tym bardziej, że w Bulls też za dobrze się nie dzieje.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lakers obroniliby pick i mieli zamiar nim handlować za coś w stylu Butlera, to obowiązkowo w pakiecie z tym wyborem (i Clarksonem/Randle) musiałby iść Deng/Mozgov. Bez tego nie warto handlować wyborem, bo i tak salary byłoby udupione, o kolejnych konkretnych wzmocnieniach z FA nie byłoby co marzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lakers obroniliby pick i mieli zamiar nim handlować za coś w stylu Butlera, to obowiązkowo w pakiecie z tym wyborem (i Clarksonem/Randle) musiałby iść Deng/Mozgov. Bez tego nie warto handlować wyborem, bo i tak salary byłoby udupione, o kolejnych konkretnych wzmocnieniach z FA nie byłoby co marzyć. 

 

Zgadzam się, przy czym ja chciałbym widzieć bardziej chęć pozbycia się jednego z tych kontraktów kosztem jakiejś paczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lakers obroniliby pick i mieli zamiar nim handlować za coś w stylu Butlera, to obowiązkowo w pakiecie z tym wyborem (i Clarksonem/Randle) musiałby iść Deng/Mozgov. Bez tego nie warto handlować wyborem, bo i tak salary byłoby udupione, o kolejnych konkretnych wzmocnieniach z FA nie byłoby co marzyć. 

Panowie a właściwie dlaczego tak chętnie w wymianach czy to za Butlera czy za George'a chcecie dodawać Randle'a ? ogólnie widzę, ze dość dużo krytyki spada na gościa, jest wymieniany do oddania i nie do końca rozumiem czemu. 

 

W porównaniu do poprzedniego sezonu zrobił postępy, nie wiem czy takie jak powinien, to pewnie zależy od oczekiwań, jak każdy miał, ale poprawił skuteczność, nie był już taką czarną dziurą z piłką, grał z większą kontrolą. Na pewno brakuje regularności jeszcze, ale to powinno przyjść z wiekiem. Najważniejsze dla mnie jest to, że u Juliusa od początku widać, że mu się po prostu chce, wydaje się mieć dobrze poukładane w głowie, od samego początku po zakończeniu tego sezonu, podobnie jak rok widać, że sam bierze się ostro za treningi.

 

Ma pewne mankamenty zwłaszcza w obronie, ale to z wiekiem też powinien poprawić, jasne braku rim protection nie przeskoczy, ale to też będzie kwestia tego kogo będzie miał obok siebie. Moim zdaniem za wcześnie na oddawanie kogoś takiego młodego zawodnika, który robi postępy, ma prawidłowe nastawienie chyba, że dostaniesz ofertę nie do odrzucenia, ale biorąc pod za jakie ceny zwykle gwiazdy idą max co bym dał to Clarkson +pick (jeśli go Lakers zachowają).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br /><br />

Najważniejsze dla mnie jest to, że u Juliusa od początku widać, że mu się po prostu chce, wydaje się mieć dobrze poukładane w głowie, od samego początku po zakończeniu tego sezonu, podobnie jak rok widać, że sam bierze się ostro za treningi.

<br /><br />Na początek proponuję obejrzeć mecze, bo pisząc, że "mu się chce" "ma poukładane w głowie" - przeczysz jego postawie boiskowej i potwierdzasz, że ich nie widziałeś... :)<br /><br />Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka<br /><br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie a właściwie dlaczego tak chętnie w wymianach czy to za Butlera czy za George'a chcecie dodawać Randle'a ? ogólnie widzę, ze dość dużo krytyki spada na gościa, jest wymieniany do oddania i nie do końca rozumiem czemu. 

(...)
biorąc pod za jakie ceny zwykle gwiazdy idą max co bym dał to Clarkson +pick (jeśli go Lakers zachowają).

 

Ale zauważ, że ja chcę zrzucić też umowę Denga lub Mozgova pod kasę na FA, a żeby to zrobić, trzeba coś dodać. Dlatego pojawiły się nazwiska JC i JR. Pick w top 3 to za mało, żeby dostać gwiazdę i przy okazji pozbyć się syfiastej umowy. Trzeba dać coś ekstra, a Randle wydaje się w takiej sytuacji najlepszą kandydaturą, z różnych powodów. Lepszą, niż Clarkson, który mimo spoko umowy na te czasy, nie ma dużej wartości. 

 

Poza tym - wolę oddać Randle, niż Russella (nie mówiąc o Ingramie). Jedna sprawa to potencjał i niektóre ograniczenia, a druga to umowa. Randle'owi będzie trzeba rok wcześniej posypać. Myślę, że sporo osób się tym kieruje. 

 

Ogólnie Juliusa bardzo lubię i na siłę bym się go nie pozbywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br /><br /><br /><br />Na początek proponuję obejrzeć mecze, bo pisząc, że "mu się chce" "ma poukładane w głowie" - przeczysz jego postawie boiskowej i potwierdzasz, że ich nie widziałeś... :smile:<br /><br />Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Nie oglądałem jak kiedyś może wszystkich meczów Lakers, ale myślę, że tak ok 3/4 spokojnie więc wydaje mi się, że dość by wyciągnąć odpowiednie wnioski. 

 
To po pierwsze, po drugie pisząc o tym, że mu się chce, że ma poukładane w głowie miałem na myśli jego postawę pozaboiskową, co wydaje mi się, że jak na młodego gracza, w dzisiejszych czasach (do tego mieszkającego w mieście takim jak LA) jest dość cenne i nie można tego powiedzieć o wszystkich,
 
Co do postawy boiskowej, to tak jak napisałem najważniejsze, że jest postęp z sezonu na sezon, a jak ktoś go nie widzi to raczej tu bym kwestionował czy to on ogląda rzeczywiście mecze. Na pewno brakuje mu jeszcze sporo, zwłaszcza pod względem konsekwencji, popełnia wciąż sporo błędów, ale ilu graczy w jego wieku ich nie popełnia ? umiejętności, postępy też, chęci bycia lepszym i pracowitość również, także ja bym poczekał z ocenianiem go.
 
@matek tych dwóch to myślę, że nie ma co liczyć, że się pozbędziemy, jak już ktoś się będzie przebudowywał to nie weźmie sobie takiego balastu, a i ja szczerze nie oddawałbym Randla tylko by się jednego z nich pozbyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 
@matek tych dwóch to myślę, że nie ma co liczyć, że się pozbędziemy, jak już ktoś się będzie przebudowywał to nie weźmie sobie takiego balastu, a i ja szczerze nie oddawałbym Randla tylko by się jednego z nich pozbyć.

 

Żeby pozyskać gwiazdę w wymianie, to i tak Lakers musieliby wsadzić w wymianę Denga lub Mozgova, żeby kasa się zgadzała, a oni są takim balastem, że trzeba coś do nich dołożyć, żeby wychodziło na zero. Z drugiej strony jeśli wymiana ma być po ostatni rok kontraktu gwiazdy, to ta cena wcale nie musi być aż tak ogromna. Średnio jednak widzę szanse Lakers na pozyskanie gwiazdy w wymianie jeżeli nie zachowają swojego picku, więć warto wrócić do dyskusji we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby pozyskać gwiazdę w wymianie, to i tak Lakers musieliby wsadzić w wymianę Denga lub Mozgova, żeby kasa się zgadzała, a oni są takim balastem, że trzeba coś do nich dołożyć, żeby wychodziło na zero. 

a lakers nie będą jakieś 20mln poniżej salary cap ? zresztą nawet jeśli by nie byli to Clarkson+ top 3 pick (jeśli oczywiscie będzie) również pod względem kasy powinien wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lakers nie będą jakieś 20mln poniżej salary cap ? zresztą nawet jeśli by nie byli to Clarkson+ top 3 pick (jeśli oczywiscie będzie) również pod względem kasy powinien wystarczyć.

Ale tutaj cały czas jest rozmowa o kasie na dodatkowego mocnego gościa z FA (w domyśle większości pewnie PG), a nie co powinno wystarczyć. Pozyskując przykładowo Butlera za Clarksona i pick, nie byłoby kasy na FA bez zrzucenia Denga/Mozgova. Ale żeby tym pickiem handlować, trzeba go najpierw utrzymać. 

 

A i Randle za rok nabije dodatkowe miliony do salary, więc w ogóle można zapomnieć o wzmocnieniu z FA bez spuszczenia jednego z tych kontraktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo, B.Lopez lub cap space jak ktoś się napali na Randle'a na radarze na pewno.

Do wtorku raczej nie ma co mówić, ale jedno jest pewne : za dużo graczy Lakers mają na PF-C. 

 

Teoretyzując - w 2018 jak będzie w salary brakować mln, to się będzie staralo je znaleźć, fanem stretchu też nie jestem, ale jak to będzie diff na umowę np PG13 to nikt się zastanawiać nie będzie.

48487812.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu NYK nie wezmą kolejnego tak wielkiego dead salary, Noah i Deng powodują, że twój realny cap to jakieś 66 baniek, powodzenia w budowaniu drużyny wokół Porzingisa i płacenia jego extension w takich warunkach. NYK teraz muszą nie szaleć w FA, wytrzymać te trzy lata z Noah, dobrze draftować i dostać coś za Lee i Melo. Simple as that.

 

Pisałem już dwa razy, ale napiszę trzeci - Deng to stosunkowo niezły fit dla Nets, Atkinson gra szybko i małymi ustawieniami, więc jeśli Deng jest w stanie dać 20 minut jako stretch 4 i do tego wet w szatni, to nie jest to dla nich tak skurwiały kontrakt jak Noah czy Mozgov. A w tej chwili Nets może o tym nie myślą, ale jak przestrzelą w FA jak rok temu to coś z tym cap space będą musieli zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak męczycie już któryś raz tego Randle'a w pakiecie z Dengiem? Lakers nie są w pozycji, w której mogą sobie pozwolić na wyprzedawanie talentu za cap space. A już na pewno nie za freakin' Melo. Niech sobie Phil bierze 33-letniego Redicka.

 

To po pierwsze, po drugie pisząc o tym, że mu się chce, że ma poukładane w głowie miałem na myśli jego postawę pozaboiskową, co wydaje mi się, że jak na młodego gracza, w dzisiejszych czasach (do tego mieszkającego w mieście takim jak LA) jest dość cenne i nie można tego powiedzieć o wszystkich,

 

Dodam tylko, że ponoć Randle nie imprezuje z resztą ekipy, tylko skupia się na rodzinnym życiu, niedawno urodziło mu się dziecko itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.