Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Kura w serii z OKC robi

26,2pkt/6,5 reb/5,5 ast,2,5 stl 0 blk :smile: TS% co prawda podobny do MJ'owego, za sprawą trójek, ale FG% 41,7 :smile:

 

PER MJ'a z tamtych PO to 32, Kury 24,8.

No i ok, w tej serii jest słabszy niż MJ.

Natomiast w ostatnim meczu był tak dobry jak MJ w najlepszym sezonie.

Jak można mówić ze jest średni albo słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

31-10-9 i ktos ma tu jakies ale?

 

 

 

ALE jest takie, ze gdyby nie epic game [prawdopodobnie najlepszy mecz jakiejkolwiek 2nd opcji na tym etapie rozgrywek w nowozytnej NBA] jego 2nd option, to ten mecz by byl +15 dla OKC. Nikt nie pisze ze zagral tragicznie, ale jesli boi sie skonczyc 1 na 1 z Robersonem a chwile potem pudluje 2 wolne [taka sekwencja w 2nd kwarcie] to nie powiecie mi chyba ze to jest Steph Curry at his best?

 

A co do samego boxscore, to Russel zrobil 29-11-9 [podobna linijka, no nie?] i znajdzie sie sporo osob ktore twierdzo, ze przegral im mecz. I mogo miec racje. Wiec wiecie, ostroznie z rzucaniem statsami

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ok, w tej serii jest słabszy niż MJ.

Natomiast w ostatnim meczu był tak dobry jak MJ w najlepszym sezonie.

Jak można mówić ze jest średni albo słaby?

Haha, no nie mam pytan

Jesli wg ciebie to byl GOAT performance a nie zwykly solidny mecz jak na gracza tej klasy to naprawde jestes slepo zapatrzonym Kuro-loverem I pewnie masz jego plakat powieszony nad Lebronem, Kobem, Shaqiem czy Jordanem podpisany "Najlepsi gracze wszechczasow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE jest takie, ze gdyby nie epic game [prawdopodobnie najlepszy mecz jakiejkolwiek 2nd opcji na tym etapie rozgrywek w nowozytnej NBA] jego 2nd option, to ten mecz by byl +15 dla OKC. Nikt nie pisze ze zagral tragicznie, ale jesli boi sie skonczyc 1 na 1 z Robersonem a chwile potem pudluje 2 wolne [taka sekwencja w 2nd kwarcie] to nie powiecie mi chyba ze to jest Steph Curry at his best?

Przeciez trafil trojke jak Klay dojechal na -3 wiec sie nie liczy ze gral co najwyzej poprawnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE jest takie, ze gdyby nie epic game [prawdopodobnie najlepszy mecz jakiejkolwiek 2nd opcji na tym etapie rozgrywek w nowozytnej NBA] jego 2nd option, to ten mecz by byl +15 dla OKC. Nikt nie pisze ze zagral tragicznie, ale jesli boi sie skonczyc 1 na 1 z Robersonem a chwile potem pudluje 2 wolne [taka sekwencja w 2nd kwarcie] to nie powiecie mi chyba ze to jest Steph Curry at his best?

 

A co do samego boxscore, to Russel zrobil 29-11-9 [podobna linijka, no nie?] i znajdzie sie sporo osob ktore twierdzo, ze przegral im mecz. I mogo miec racje. Wiec wiecie, ostroznie z rzucaniem wyniku z box score.

piszesz tak, jakby inni wielcy nie mieli gorszych momentów. nawet w tych przywołanych finałach 1991 Jordan na przykład spudłował dwa potencjalne game winnery w G1, albo w 4q G3 zrobił 2/6FG i był ciągnięty przez Pippena z Livingstonem.

 

tylko, że za rękę Jordana nie prowadził wtedy ani Pippen ani żaden Bill Cartwright.

patrz wyżej.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze gdyby nie Klay to tutaj by byla dyskusja dlaczego Curry ww playoffach gra tak slabo wzgledem RS, no ale spojrzeliscie na boxscore, play by play gdzoe trafil dwie trojki I wygoglowaliscie staty Majkela sprzed 20lat I uwazacie ze to byl mega mecz na poziomie najlepszych

Jakby Westbrook trafil ze dwa pkt wiecej to by bylo RW > Magic? Bo Magic w finalach robil 20/8/10 a RW zrobil 28/10/11 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, no nie mam pytan

Jesli wg ciebie to byl GOAT performance a nie zwykly solidny mecz jak na gracza tej klasy to naprawde jestes slepo zapatrzonym Kuro-loverem I pewnie masz jego plakat powieszony nad Lebronem, Kobem, Shaqiem czy Jordanem podpisany "Najlepsi gracze wszechczasow"

Co Ty mi tu z "klasami graczy"wyskakujesz. :)

Znaczy że jak jestes super klasy zawodnikiem i rzucisz 30punktów to jestes słaby.

A jak jesteś średniej klasy zawodnikiem i rzucisz 20 to wtedy jesteśsuper? Takie podwójne standardy?

To od razu było powiedziec że dla Ciebie Kura jest klase wyżej niż MJ  i dlatego występy kury na poziomie najlepszego sezonu MJ są dla Ciebie średnie, teraz wszystko pasuje.

 

Kompromitujesz się chłopie. Gość zagrał super mecz co widac w statach a Ty próbujesz wmówić ze białe jest czarne.

Gdyby jeszcze GSW przegrało miałbyś argument, ale tak nie masz żadnego.

To że reszte punktów w dużej mierze zdobył jeden zawodnik nic nie zmienia bo to nie ma znaczenia czy pomógł jeden czy 10, wazne co zrobił by wygrac gracz o którym mowa, a zrobił bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze gdyby nie Klay to tutaj by byla dyskusja dlaczego Curry ww playoffach gra tak slabo wzgledem RS, no ale spojrzeliscie na boxscore, play by play gdzoe trafil dwie trojki I wygoglowaliscie staty Majkela sprzed 20lat

śmiało, podaj linka do wygooglowanych statsów Jordana podanych wyżej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze gdyby nie Klay to tutaj by byla dyskusja dlaczego Curry ww playoffach gra tak slabo wzgledem RS, no ale spojrzeliscie na boxscore, play by play gdzoe trafil dwie trojki I wygoglowaliscie staty Majkela sprzed 20lat I uwazacie ze to byl mega mecz na poziomie najlepszych

Jakby Westbrook trafil ze dwa pkt wiecej to by bylo RW > Magic? Bo Magic w finalach robil 20/8/10 a RW zrobil 28/10/11 ?

To ja bym mógł napisać, prawda jest taka ze gdyby nie pipen, rodman, kukoc i Jakson na ławce to by Jordan nic nie ugrał bo by go nikt za ręke nie poprowadził.

Klay zagrał kosmos, a Kura zagrała znów rewelacyjnie i po co głupoty wygadywac ze słabo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz tak, jakby inni wielcy nie mieli gorszych momentów.

 

 

nie wmawiaj mi, ze zrobilem cos, czego nie zrobilem, ok? Nie porownuje nigdzie Curryego do MJa, to robia inni. Ja tylko porownuje Curryego do Curryego at hist best. I tu roznica jest widoczna golym okiem. I nie, nie oczekuje ze w kazdym meczu zagra jak w tym z GW przeciw Okla w RS. Ale na w 7 meczowej serii uwazam, ze moglby sie chociaz raz czy dwa sprobowac do tego typu wystepu zblizyc, a na razie nawet nie sprobowal.

 

 

Z  innej beczki: porownywanie Jordana czy w ogole kogokolwiek gdzies do 2005 z pozniejszymi wystepami moim zdaniem mija sie z celem. Koszykowka mocno od tego czasu ewoluowala, i nie sadze zebysmy w najblizszym przynajmniej czasie, przy podobnych do dzisiejszych przepisow, mogli ogladac cos podobnego do tego, co robil Jordan np w  PO 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym mógł napisać, prawda jest taka ze gdyby nie pipen, rodman, kukoc i Jakson na ławce to by Jordan nic nie ugrał bo by go nikt za ręke nie poprowadził.

Klay zagrał kosmos, a Kura zagrała znów rewelacyjnie i po co głupoty wygadywac ze słabo?

Rewelacja to by byla jakby to Jeremy Lin byl, ale jak na gracza ktory mial GOAT RS to zaden zajebisty mecz nie byl. Ogladales w ogole mecz czy highlist na youtube I boxscore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wmawiaj mi, ze zrobilem cos, czego nie zrobilem, ok? Nie porownuje nigdzie Curryego do MJa, to robia inni. Ja tylko porownuje Curryego do Curryego at hist best. I tu roznica jest widoczna golym okiem. I nie, nie oczekuje ze w kazdym meczu zagra jak w tym z GW przeciw Okla w RS. Ale na w 7 meczowej serii uwazam, ze moglby sie chociaz raz czy dwa sprobowac do tego typu wystepu zblizyc, a na razie nawet nie sprobowal.

nie robisz tego bezpośrednio, ale żeby krytykować w taki sposób, to należy mieć jakiś punkt odniesienia. czyli jak inni wielcy grali przeciw podobnym przeciwnikom. inaczej skąd mamy wiedzieć czy poziom prezentowany przez Currę to za mało, za dużo czy może w sam raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z  innej beczki: porownywanie Jordana czy w ogole kogokolwiek gdzies do 2005 z pozniejszymi wystepami moim zdaniem mija sie z celem. Koszykowka mocno od tego czasu ewoluowala, i nie sadze zebysmy w najblizszym przynajmniej czasie, przy podobnych do dzisiejszych przepisow, mogli ogladac cos podobnego do tego, co robil Jordan np w  PO 93

To porównywanie bierze się z dwóch powodów.

Pierwszy jest taki że po Kurze jada głównie loverzy MJ-a chcąc umniejszyć osiągniecia Stefana.

Drugi wynika z pierwszego, ktoś mówi że Kura słabo, wyciąga się więc cyfry MJ-a i porównuje.

Skoro MJ był boski a Kura zagrał podobnie to już nikt kto ma odrobinę rozsądku nie może dalej o słabości mówić.

Jak Kura zagra naprawde słabo nikt nie będzie porównywał bo każdy powie że słabo, jesli jednak idzie jazda że niby miał średni mecz to odpowiednie porównanie moze zweryfikowac czy to prawda czy pitolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robisz tego bezpośrednio, ale żeby krytykować w taki sposób, to należy mieć jakiś punkt odniesienia. czyli jak inni wielcy grali przeciw podobnym przeciwnikom. inaczej skąd mamy wiedzieć czy poziom prezentowany przez Currę to za mało, za dużo czy może w sam raz?

 

 

Ty czytasz w ogole to co ja pisze czy zablokowales sie?

 

J-e-b-n-e duzo czcionko, to moze dotrze:

 

Nie porownuje nigdzie Curryego do MJa, to robia inni. Ja tylko porownuje Curryego do Curryego at hist best. I tu roznica jest widoczna golym okiem. I nie, nie oczekuje ze w kazdym meczu zagra jak w tym z GW przeciw Okla w RS. Ale na w 7 meczowej serii uwazam, ze moglby sie chociaz raz czy dwa sprobowac do tego typu wystepu zblizyc, a na razie nawet nie sprobowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja to by byla jakby to Jeremy Lin byl, ale jak na gracza ktory mial GOAT RS to zaden zajebisty mecz nie byl. Ogladales w ogole mecz czy highlist na youtube I boxscore?

Oglądałem mecz, no i?

Ktoś kto ma inne podejście niz Ty moze napisac tak:

"Curry kontrolował cały mecz, na początku oszczędzał siły, pozwalał szumieć OKC, bo widział ze Klayowi idzie, a w odpowiednich momentach w 2 połowie brał sprawy w swoje ręce i punktował w decydujących momentach"

I taka "loverska" interpretacja mimo ze śmieszna będzie blizej prawdy niż Twoje interpretacje :smile:

 

Oglądając nie czułem jak dobrze wypada Kura, nie zauważałem zbiórek i asyst, a trójki nie robiły wrażenia, bo Klay grał kosmos i przez to nie robiło wrażenia to co robił Stefan, ale to są moje nieobiektywne wrazenia w trakcie meczu. Cyfry nie kłamią.

Gdyby w tym meczu wszyscy spudłowali wszystkie rzuty, a Kura trafiła ze trzy - byłaby boska bo na tle innych wypadła by wspaniale.

Skoro Klay zagrał kosmos usunął w cień wszystkich, ale to nie znaczy że wszyscy inni zagrali źle. Klay po protu stworzył tło na którym inni nie zachwycili na pierwszy rzut oka, dopiero jak sie spojrzy w cyferki widac że Stefan równiez zagrał świetnie

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to był świetny mecz curry'ego to nie chce widzieć jego c***owego meczu

 

co to była za akcja, że w ostatniej minucie przy +3 dla gsw, chyba iguodala szarpie westbrooka za łokieć, sędziowie biorą review i przyznają piłkę gsw?

 

btw livingston  :nightmare:

 

Widocznie na inny go nie stać :)

 

Trochę jest spietrany trójek i nie siłuje ich na potegę, ale wystarczyło, że ze dwa razy OKC zapomniało czy było lazy na trapa i Kura odblokowuje kosz. 

 

Akcja była taka że gwizdek był piłka w aut. Review pokazał ze Westbrook ostatni dotykał piłki. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.