Skocz do zawartości

[West 2nd Round] San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder


Przem

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo wygrzmoci i w jakim stosunku?

    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      12
    • Spurs w 6
      31
    • Spurs w 7
      5
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
      10
    • Thunder w 7
      10


Rekomendowane odpowiedzi

e tam, w takim wypadku zwraca się uwagę, nie badzmy faszystami

Nawet jesli, to byly tez 2 faule na graczach Thunder w tym samym czasie, wiec fts by byly zdaje sie.

 

Cyrk niezly w kazdym razie.

 

Teraz do piatku przerwa, wiec czasu sporo.

dokładnie, dzięki tym raportom można też zawsze po meczu ogłosić moralnego zwycięzcę

Przewaznie te raporty sa malo istotne, ale tutaj na pewno wszyscy siedzacy w temacie byli ciekawi stanowiska nba, bo tyle tego bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja odnoszę wrażenie, że Durant już tylko czeka aż Thunder odpadna?

Okla zjebala Durexa tak jak kiedyś Cavs zjebali Jamesowi połowę kariery

Momentami tak to wyglądało, z "mowy ciała". Ale mogło tylko wyglądać. Może nie nie aż tak, że czeka na wylot, ale ma krótki lont już.

Z zabawnych momentów, to jak prezentowali na początku meczu zdjęcia pierwszych piątek obu drużyn, to 9-ciu kolesi uśmiechniętych (nawet Duncan, jak na niego), a jeden Kev bez wyrazu, jakby faktycznie był na doczekaniu - od razu miałem takie skojarzenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 decyzji na niekorzyść Thunder w ostatnich 2 minutach, 2 na niekorzyść Spurs.

Tak wlasnie wyglada przewaga boiska w pigulce ;-)

 

BTW, nie ma tego w raporcie, wiec jaka powinna byc reakcja NBA na to?

ChgcYjqWgAA0ajY.jpg

Ostrzezenie? Grzywna? Kiepski precedens... Ba! Gdyby to Spurs wygrywali Adams moglby sieknac ta osobe...

 

nie wiem jak mieli wylapac ,,to wszystko", ale nie wylapali doslownie niczego  :numbness:

Tez racja. Ale skoro to byly powiazane ze soba dzialania to jak decydowac co wyroznic?

Plus pomijajac powiazania z danymi druzynami to czy koncowka bylaby lepsza gdyby tam bylo wiecej gwizdkow?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki barcalover za ten raport z ostatnich minut gry. Dobrze na chłodno przeanalizować wszystkie błędy sędziów. Mecz oglądałem z oryginalnym amerykańskim komentarzem i pod koniec zaczęli się podniecać, że faul ofensywny na Ginobilim przy wyprowadzaniu piłki przez Waitersa ale już nie krzyczeli, że Ginobili przekroczył linię przeszkadzając przy wyprowadzeniu czy o pociąganiu za koszulkę Adamsa i kogoś tam jeszcze. Wychodzi na to, że OKC wygrali zasłużenie. Natomiast to co wyprawia LMA zasługuje na najwyższe wyrazy uznania. I jeżeli dalej tak będzie miażdżyć to OKC nie ma prawa wygrać tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam się martwić "co się stanęło ? " z przemem

 

Nie ma się co martwić. Zawsze możesz dzwonić i się dopytywać gdzie jestem :)

 

Oglądałeś mecz?

 

Ależ mecz :D

 

 

 

Spurs nie udało się dorównać OKC w intensywności grania. Dodatkowo agresywniejsza Okalhoma sprawiła parę problemów w środku. Gorszy mecz kawhi oraz zbyt stagnacyjna gra w ataku. LMA w gazie, ale z trego można było inaczej korzystac niż liczyć aż przełamie Thunder. No prawie się udało.

 

Chcieli zrobić z TD egzekutora i im się powiodło. Dodatkowo pare switchów zupelnie niepotrzebnych. KD korzystał. Zobaczymy jak te minikłótnie grzmotnego duetu wyjdą im na dobre czy ich zniszczą?

 

 

Mobilizacja musi mieć istnienie na mecz numero tres! jeśli w krwiożerczej walce damy radę ich pokonać to wyjdzie na dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa a ja mam wrażenie ze się otwierają demony i znów Thunder są za młodzi i za szybcy na San Antonio - inna sprawa że Manu chyba rozum stracił kombinując jak koń pod górkę w tej ostatniej akcji  

 

Co jak co, ale nie wiem jak mogą otwierać się demony ???

 

Zwierzają się czy jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.