Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wrzucal Zubac a czy zjaralem waiver?

 

Naciśnij sobie "Waiver Bids" to zobaczysz.

Jeżeli nie wyskoczy Twój waiver to znaczy że nikt nie założył waivera, a jak się pojawi wyliczanka to widać kto.

 

W tym wypadku były 15 (Wira), 16 (Bulek) i 19 (Roger), także tej 3 pewnie trochę szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku były 15 (Wira), 16 (Bulek) i 19 (Roger), także tej 3 pewnie trochę szkoda ;)

Nie bedzie mu szkoda jak Zubac zacznie dostawac regularne minuty, a nie tylko pojedyncze wystrzaly.

Ironia polega na tym, ze Lakers nie musieli podpisywac Mozgova bo juz mieli interesujego centra w skladzie...

 

Marcos czyzbys oferowal Lowyego za CP?

A nie lepiej miec tego pierwszego?

 

Zreszta to dotyczy wszystkich pretenderow bo nagle poziom Top3 podskoczyl powyzej 41,5 fppg gdzie nie mamy szans sie doczlapac bez wpadania do czyjejs wioski. Moze jeszcze GeDDo moglby jakby mial zdrowy sklad i/lub wszedl all-in, ale poki co nie wyglada jakby mial na to ochote.

No i po sezonie. Jeśli ktoś z walczących jest kimś u mnie zainteresowany to walić na PW.

W takim ukladzie sklad Top3 moga zmienic juz tylko rownie powazne kontuzje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opróżnisz skrzynkę będzie łatwiej ;)

Tak sie rzucili po CP3, że mi skrzynkę zapchali ;). Sorry, już wyczyszczona, więc można słać oferty :smile:

 

Zaoferowałem Geddu Pola za Pola, a ten kompletnie mnie zlał. Chyba koleguje się Radziem.

Kompletnie to zlałem wszystkich, bo byłem na wyjeździe i nie było mnie cały dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Gasola za paczkę chipsów i dip.

W sensie Iggy i Monta daliby rade? 

 

Dedmonda mogę Ci zaproponować.

 

wiLQ pomożesz z dobrą argumentacją dlaczego ta wymiana ma sens?

Nie pomoge bo nie ma sensu ;-)

 

ojpi****le Roger - z mistrza do żebraka - masz squad konkurujacy atrakcyjnoscia i perspektywicznoscia z Lorakiem a miales gwarantowany back2back w marcu 2016 #2fancy

Tak wlasnie wyglada splacanie kredytow zaciagnietych na walke...

choc wydarzylo sie ze 2 lata pozniej niz myslalem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale to był wtedy no brainer - dostałem napierdalającego Rondo i George plus multum miejsca w salary. Oddałem bodajże połamanego Conleya z Cousinsem. Gdyby nie ten trejd majstra by nie było.

 

A propos Monty, to żartem jest że nadal widnieje on u Ciebie w składzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale to był wtedy no brainer - dostałem napierdalającego Rondo i George plus multum miejsca w salary. Oddałem bodajże połamanego Conleya z Cousinsem

... i tak wlasnie masz teraz McColluma i Aminu zamiast Conleya i Kuzyna o czym piszemy ;-)

 

A propos Monty, to żartem jest że nadal widnieje on u Ciebie w składzie ;]

5 osob sie na niego zglosilo z waivera, wiec nie wiem co w tym smiesznego.

Wg mnie spokojnie jeszcze bedzie mial produkcje... choc raczej juz nie w Pacers 2016/17.

 

BTW, piotreksuper ostatnio pobiera zawodnikow o 5:30 rano... czyli chyba mamy nowego krola sepow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.