Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 120 (na pierwszym miejscu goscie)

Nets 103 - Heat 101
play-by-play

Hawks 98 - Pistons 123
play-by-play

Knicks 101 - Warriors 98
play-by-play

Rockets 102 - 76ers 118
play-by-play

Bucks 105 - Pacers 115
play-by-play

Lakers 103 - Timberwolves 115
play-by-play

Magic 122 - Wizards 118
play-by-play

Mavericks 96 - Grizzlies 120
play-by-play

Raptors 97 - Hornets 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos nagród indywidualnych.

 

Szacunek dla Iversona ale brak MVP dla MJ to kradzież w biały dzień. Chop pobił najstarszy rekord simki, rzutowo na chorych procentach i co? No i nic. Bezsensu jest to promowanie pg przy MVP.

 

U mnie Dirk ROTY, Andrzej w II piątce - jest jakaś nadzieja na przyszłość w zespole, który słynął z tego, że przyszłością gardzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w składzie MVP, fajnie. :panda: Iverson teraz wyrównał osiągnięcie Thomasa i jest razem z nim najmłodszym MVP w historii. Z tym, że Iverson dokonał tego już w swoim drugim sezonie w lidze, a Thomas w trzecim chyba.

 

Griffith po raz kolejny najlepszym rezerwowym, w sumie nie miał zbyt dużej konkurencji i tego się spodziewałem.

 

Nowitzki jako ROTY i Mutombo jako DPOTY zasłużenie, takich wyborów się spodziewałem.

 

Trochę mnie zaskoczył brak Malone w którejś z piątek all-sim, bo rozegrał kozacki sezon, ale to chyba wina małej ilości meczów. Beasley z kolei mimo tego, że też rozegrał mało spotkań do trzeciej piątki się załapał, pewnie przy większej ilości spotkań byłby w drugiej piątce.

 

A C-Webb nie był nawet w 1st team all defense. ;)

 

btw. Też uważam, że MVP powinien być MJ, szczególnie że jego drużyna miała świetny bilans. Chyba Jordan nie miał nigdy lepszego bilansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Też uważam, że MVP powinien być MJ, szczególnie że jego drużyna miała świetny bilans. Chyba Jordan nie miał nigdy lepszego bilansu.

 

Przez chwilę zacząłem się zastanawiać z czego to wynika. Moim zdaniem w Wizz MJ miał bardzo dobry skład, wcale nie gorszy niż obecny skład Blazers, a nawet nie otarłem się o +50W, a gdzie do 60 zwycięstw w sezonie. Zacząłem wątpić w moje dżiemowanie zespołem, ale myślę sobie że na wszelki wypadek policzę bilans dwóch najlepszych ekip na zachodzie, czyli Nuggets & Blazers ze wschodem i zachodem.

 

Nuggets vs wschód 20-10

Nuggets vs zachód 40-12

 

Blazers vs wschód 21-9

Blazers vs zachód 38-14

 

Wschód w chwili obecnej wygląda na mocniejszą konferencję. 76ers z zachodem przegrali w tym sezonie 4 spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DPOTY to dla mnie to brakuje mi tu Zo - statsy ma bardzo podobne do Zeke, a Zo grał w znacznie lepszej drużynie no i jest lepszym graczem (ma lepsze bebechy).

 

Zo - Hakeem - Zeke. Sabonisa w ogóle nie powinno być.

 

Miłą niespodzianką jest za to obecność Pippena w All-Defensive 1st i w ogóle w All-NBA 2nd :) (chociaż miał trochę z górki, bo się Bird połamał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę zacząłem się zastanawiać z czego to wynika. Moim zdaniem w Wizz MJ miał bardzo dobry skład, wcale nie gorszy niż obecny skład Blazers, a nawet nie otarłem się o +50W, a gdzie do 60 zwycięstw w sezonie. Zacząłem wątpić w moje dżiemowanie zespołem, ale myślę sobie że na wszelki wypadek policzę bilans dwóch najlepszych ekip na zachodzie, czyli Nuggets & Blazers ze wschodem i zachodem.

 

Nuggets vs wschód 20-10

Nuggets vs zachód 40-12

 

Blazers vs wschód 21-9

Blazers vs zachód 38-14

 

Wschód w chwili obecnej wygląda na mocniejszą konferencję. 76ers z zachodem przegrali w tym sezonie 4 spotkania.

21-9 to 70%

38-14 to 73%

Czyli w granicach błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.