Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wolves przegraja z Lakers to nie wiem jak to będzie bo w bezpośrednich meczach Wolves z Sonics mają 2-2. Nie wiem co dalej się liczy.

 

btw. To chyba jest najgorszy RS Wolves od lat. Można juz napisać, że ta mistrzowska ekipą się skończyła? Niby już wcześniej tak myślałem, ale oni doszli do finałów dwa lata temu. I chyba to był ostatni sukces tej drużyny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie wyszedł 4 pick za Mashburna.. Trochę za dużo imo. :smile:

 

Znowu Geddo zwycięzcą wymiany.

W sumie do takich opini to jeszcze daleko. Przede wszystkim jest jeszcze przed nami loteria, w której można zlecieć. Po drugie nie wiadomo jak silny będzie draft. Po trzecie nie wiadomo jak wypadną campy.

 

 

Jak Wolves przegraja z Lakers to nie wiem jak to będzie bo w bezpośrednich meczach Wolves z Sonics mają 2-2. Nie wiem co dalej się liczy.

Jeśli ostatniego dnia Wolves przegrają z Lakers, to spadną na 8 miejsce, a Sonics będą na 7.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie wyszedł 4 pick za Mashburna.. Trochę za dużo imo. :smile:

 

Znowu Geddo zwycięzcą wymiany.

 

rozumiem, że Ty będziesz losował draft i już znasz wyniki? :)

Jak Wolves przegraja z Lakers to nie wiem jak to będzie bo w bezpośrednich meczach Wolves z Sonics mają 2-2. Nie wiem co dalej się liczy.

 

bilans punktów się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodać do tego, że mogłem dostać za niego Jalena Rosea, to już na pewno jestem zwycięzcą ;)

 

Ja uważam, że ten deal będzie można ocenić dopiero po campach. Wtedy będzie wiadomo gdzie grać będzie Mashburn i kogo dostali w drafcie Celtics. No i rzecz w zasadzie najważnejesza jak wypadną po campie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że Ty będziesz losował draft i już znasz wyniki? :)

 

Nie wiem kto będzie losował, ale ten pick w najgorszym wypadku może być siódmy i są na to mniejsze szanse niż na to, że wskoczy do TOP3, a nawet z siódemką będzie można wybrać gościa o podobnym wpływie na grę do Mashburna. Tylko, że gość z draftu będzie grał za śmieszne pieniądze przez 4 sezony, a Mashburnowi trzeba teraz zapłacić. (Żeby nie było to draftu jeszcze nie mam skończonego, wysnuwam tą teorie patrząc na nazwiska jakie będą w tym drafcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwiska w drafcie są co roku, odkąd cofnęliśmy się w czasie.

 

samymi rookasami jeszcze nikt nic nie osiągnął, a u mnie w przyszłym sezonie będą biegać w S5 Elton i Big Ben. Curry młodszy nie będzie, a SF jest potrzebny w Kanadzie tu i teraz. jeżeli w drafcie okaże się, że z mojego picku wyciągnąłbym SF lepszego od Jamal'a tu i teraz to będzie faktycznie transfer na korzyść Celtics.

 

no risk, no fun.

Edytowane przez Qba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodać do tego, że mogłem dostać za niego Jalena Rosea, to już na pewno jestem zwycięzcą ;)

 

Ja uważam, że ten deal będzie można ocenić dopiero po campach. Wtedy będzie wiadomo gdzie grać będzie Mashburn i kogo dostali w drafcie Celtics. No i rzecz w zasadzie najważnejesza jak wypadną po campie.

 

Wiadomka, że oferta od Raptors była lepsza od mojej: Rose - Mashburn (jak już wyciągamy priva, to trzeba stwierdzić, że oferta Rose za Mashburna nie była aż tak wesoła jak kontroferta: Webber za Robinsona + Mashburna ;) ).

 

Tak czy siak - w momencie zawarcia umowy to Celtics byli wygranymi: i tylko na ten moment powinno się patrzeć (szczególnie - powtarzam - że to Celtics potrzebowali tego trejdu).

 

Kwestia późniejszego farta nie jest istotna przy ocenie (np jakby ktoś podpisał Jordana z FA a on by mu się potem kontuzjował co sezon i nie grał - to chyba nikt normalny nie powiedziałby, że to był zły ruch na FA - ruch zajebisty a późniejszy peszek, cóż....bywa).

 

aha - i nie rozumiem takiego podejścia jak ludzie bronią się kiedy ktoś pisze, że coś wygrali itp - przecież to jest props

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwiska w drafcie są co roku, odkąd cofnęliśmy się w czasie.

 

samymi rookasami jeszcze nikt nic nie osiągnął, a u mnie w przyszłym sezonie będą biegać w S5 Elton i Big Ben. Curry młodszy nie będzie, a SF jest potrzebny w Kanadzie tu i teraz. jeżeli w drafcie okaże się, że z mojego picku wyciągnąłbym SF lepszego od Jamal'a tu i teraz to będzie faktycznie transfer na korzyść Celtics.

 

no risk, no fun.

Jeśli Raptors chcą wygrywać tu i teraz to rzeczywiście kolekcjonowanie rookiech nie ma sensu. Myslalem, że nie śpieszy Ci się mając Big Bena i Branda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę innego sensu jak robienie wszystkiego, żeby wygrać tu i teraz.

odciąganie tego w latach poprzez wieczne tankowanie jeszcze nikomu na zdrowie nie wyszło.

 

czy był taki przykład drużyny w Simbie, która zanurkowała 3-4 sezony, żeby potem trzaskać misie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers tankowali 3 lata. Draft 19'- 1. pick (Divac), 20'- 6. pick (Anderson), 21'- 1. pick (Shaq).

 

Pistons przed moim dołączeniem do gry dosyć długo chyba szorowali po dnie. Tylko, że jak zaczęli się liczyć i grać o coś to z tamtych czasów z zawodników wybranych w drafcie został tylko Malone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę innego sensu jak robienie wszystkiego, żeby wygrać tu i teraz.

odciąganie tego w latach poprzez wieczne tankowanie jeszcze nikomu na zdrowie nie wyszło.

 

czy był taki przykład drużyny w Simbie, która zanurkowała 3-4 sezony, żeby potem trzaskać misie?

Blazers

Myślę, że Shaq coś tam znaczy. Xamel pewnie by mógł coś napisać na ten temat. ;)

Jak bede miał klawiaturę a nie tylko telefon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.