Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

btw. Xam, wygrałbyś zakład z mazikiem? Hawks po przyjściu Thomasa grają na poziomie 50win? ;)

Gdy gral Thomas to chyba byli blisko.

46 win przy starcie 12-12(czy 13-13?)

To 34-24 tak? Czyli 58% czyli 48 win

Jeśliby uznać ze w trakcie kontuzji Thomasa mogli wygrać te dwa dodatkowe mecze to byłoby 50win.

Jesli wygrają ostatni mecz to 60% czyli 49,5 wygranej...

Oczywiście w zakładzie robiłbym zastrzeżenia na kontuzje Thomasa ale nie mam teraz czasu sprawdzać tych gier.

MVP tylko AI gra bierze pod uwagę total statsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomka, że oferta od Raptors była lepsza od mojej: Rose - Mashburn (jak już wyciągamy priva, to trzeba stwierdzić, że oferta Rose za Mashburna nie była aż tak wesoła jak kontroferta: Webber za Robinsona + Mashburna ;) ).

imo, chyba jednak bardziej na miejscu.

 

Tak czy siak - w momencie zawarcia umowy to Celtics byli wygranymi: i tylko na ten moment powinno się patrzeć (szczególnie - powtarzam - że to Celtics potrzebowali tego trejdu).

Ja nic nie potrzebowałem. Mogłem spokojnie dokończyć obecny sezon z Mashburnem w składzie i próbować ugrać przynajmniej finał konfy (co zresztą pisałem Tobie na privie, że za frytki go nie oddam i już wolę zostać z nim do końca). Co byłoby łatwiejsze z Mashburnem, niż bez niego. Wybrałem jednak inne rozwiązanie bardziej przyszłościowe, gdyż liczę, że Pierce się rozwinie, a z picku uda się wyrwać jakiegoś dobrego zmiennika na teraz a w przyszłości do S5. Natomiast co do opcji z Mashburnem, to nawet po sezonie miałbym co najmniej kilka.

 

Kwestia późniejszego farta nie jest istotna przy ocenie (np jakby ktoś podpisał Jordana z FA a on by mu się potem kontuzjował co sezon i nie grał - to chyba nikt normalny nie powiedziałby, że to był zły ruch na FA - ruch zajebisty a późniejszy peszek, cóż....bywa).

Przy dealowaniu młodych, bądź picków trzeba jednak brać pod uwagę czynnik losowy jakim jest loteria i campy. Nigdy nie wiesz jak się dany zawodnik rozwinie. A jeśli się kogoś takiego pozyskuje to właśnie z myślą i nadzieją, że będzie robił postępy na campach i będzie za jakiś czas coś znaczył w lidze. Co innego gdy w wymianie biorą udział zawodnicy już ukształtowani, czy podpisywanie kogoś z FA (najczęściej zawodnika który już tych kilka sezonów rozegrał i wiesz na co go stać).

 

aha - i nie rozumiem takiego podejścia jak ludzie bronią się kiedy ktoś pisze, że coś wygrali itp - przecież to jest props

Ja się nie bronię, po prostu jestem daleki od wyciągania wniosków, gdzie jeszcze bardzo dużo się wydarzy, co ostatecznie wpłynie na końcową ocenę dealu. Jak już wcześniej napisałem, ja po campie jestem w stanie powiedzieć kto na tym lepiej wyszedł. Obecnie to wróże z fusów.

 

Jeśli chodzi o moje nominacje to ...

MVP - Allen Iverson (będę zaskoczony jak będzie tutaj ktoś inny)

ROTY - Dirk Nowitzki (chyba największy faworyt, bo raczej zagra we wszystkich spotkaniach i dostał najwięcej minut, co przełożyło się na punkty i zbiórki)

DPOTY - Shaquille ONeal albo Dikembe Mutombo (mam nadzieję, że DPOTY zostanie w Bostonie)

SMOTY - tutaj kompletnie nie mam pomysłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wolves przegraja z Lakers to nie wiem jak to będzie bo w bezpośrednich meczach Wolves z Sonics mają 2-2. Nie wiem co dalej się liczy.

 

btw. To chyba jest najgorszy RS Wolves od lat. Można juz napisać, że ta mistrzowska ekipą się skończyła? Niby już wcześniej tak myślałem, ale oni doszli do finałów dwa lata temu. I chyba to był ostatni sukces tej drużyny. :smile:

Niestety średniactwo nie popłaca, brak świeżej krwi z draftu daje znać a kontrakty gwiazd wiążą ręce na FA. Ponadto Motiejunas stoczył się jak menel.

Jeśli nie masz dwóch dobrych kolesi na rookie kontraktach i podpisanych ze dwóch gwiazd (ewentualnie birdów) to jesteś w d... póki nie wytankujesz sobie powyższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to nie ;)

 

1. Jordan

2. Isiah

3. Iverson

4. Hakeem

5. Shaq

6. Bird

7. C-Webb

8. Clyde

9. Grant

10. Mitch

 

PS. Czy ktoś może mi powiedzieć, czemu SC Johnson wciąż nie jest aktywowany z IL ???

Mówisz o Horacym? Masz go aż tak wysoko, wyżej niż Comegys czy Malone chociażby? :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia.. nie dosc ze porazka to jeszcze ten mills.. w tym sezonie to juz jego trzecia kontuzja, w poprzednich tez czasem cos tam zlapal. w poprzednich klubach tez okazem zdrowia nie byl, ma pecha ten chlopak.

 

w takiej sytuacji to na pewno nie 76ers sa najwiekszym faworytem do wygrania wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.