Skocz do zawartości

[2024-2025] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 118 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Bucks 121 - Bulls 120

play-by-play

 

Ostatni mecz w RS, grasz u siebie, z drużyną która tankuje..ech...

 

W takiej formie (1-4) w ostatnich meczach RS moje łamagi średnio zasługują na POs :pride:

 

PS. Aktywujcie mi z IL S.C. Johnsona, bo ze dwa razy specjalnie w tym celu zatwierdzałem skład na stronce, a w Transactions cały czas ni widu ni słychu.

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mecz w RS, grasz u siebie, z drużyną która tankuje..ech...

 

W takiej formie (1-4) w ostatnich meczach RS moje łamagi średnio zasługują na POs :pride:

 

Najlepsze jest to, że po tym jak przez większość sezonu Bulls sobie spokojnie grali i zajmowali 3 miejsce to teraz po tej słabej końcówce mogą spaść na 4 miejsce. Wystarczy, że dzisiaj Celtics pokonają Heat i Bulls w pierwszej rundzie będą się męczyć z Thomasem i nieprzewidywalnym Xamelem, a w drugiej czekać będą Sixers.

 

W sumie to szkoda bo przez to być może nie będę mial okazji do rewanżu za PO sprzed 2 sezonów gdy przegrałem z Bulls w pierwszej rundzie po tym jak Pistons zagrali najlepszy RS w swojej historii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że po tym jak przez większość sezonu Bulls sobie spokojnie grali i zajmowali 3 miejsce to teraz po tej słabej końcówce mogą spaść na 4 miejsce. Wystarczy, że dzisiaj Celtics pokonają Heat i Bulls w pierwszej rundzie będą się męczyć z Thomasem i nieprzewidywalnym Xamelem, a w drugiej czekać będą Sixers.

 

A właśnie, jak wyglądają tieje BOS & CHI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to szkoda bo przez to być może nie będę mial okazji do rewanżu za PO sprzed 2 sezonów gdy przegrałem z Bulls w pierwszej rundzie po tym jak Pistons zagrali najlepszy RS w swojej historii. :smile:

 

No wiem, wiem :playful:

 

A tak w ogóle, to dla mnie w zasadzie nie ma znaczenia chyba z kim bedę grał - drużyny z miejsc 5-8 są tak samo nieobliczalne, więc nie mam preferencji :)

 

Tak samo z Wami: mam po 2-2 i sam nie wiem kogo bym wolał :)

No co Ty? Nie wiesz? :tongue:

 

Celtics wygrali 3 mecze.

Tak tak, ale nie wiem co jest istotniejsze dla gry - bezpośredni bilans czy jakieś inne pi****lety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ale nie wiem co jest istotniejsze dla gry - bezpośredni bilans czy jakieś inne pi****lety :)

W pierwszej kolejności chyba liczą się bezpośrednie mecze.

 

Wszystko wskazuje na to, że w pierwszej rundzie będziemy mieli Thomas vs Olajuwon. Pytanie czy rozstali się w zgodzie czy tak jak Kobe&Shaq. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze nic nie wiadomo. Dziś Celtics muszą najpierw pokonać Heat, dla których też jest to ważny mecz. Więc wszystko jest możliwe. Naturalnie wyjdę najmocniejszym składem, choć bez Hawkinsa. No i co ma być to będzie. W sumie jest mi obojętne z kim zagram w pierwszej rundzie. Z Hawks mam bilans 3:1, podobnie z Knicks i Cavs. Słabiej to wygląda właśnie z Heat, więc dobrze by było aby nie spotkać się z nimi w PO ;). Ewentualne zwycięstwo z Heat i przejście pierwszej rundy, daje mi teoretycznie łatwiejszego przeciwnika w dalszej facie. No i o to dziś będą moi walczyli. Oby tylko nie przypłacić tego jakąś kontuzją. Hawkins wystarczy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS nie ma żadnego przełożenia na PO. Jak rok temu w RS z Blazers bylem 4-0 do przodu. A w finale konfy ledwie 1 mecz urwalem.

 

Koncowka na wschodzie mordercza. Kibicuje Heat!

Teraz ile jest.

W tamtych PO to w ogóle PTB przeszli cały zachód jak burza przegrywając tylko jeden mecz. Dlatego myślałem, że ograja w finale Sixers. I w sumie byli blisko.

Jaaasnee

Szkoda ze mieli c***owego GMa bo szli jak po swoje.

Juz sobie sprawdziłem 4-0 dla Nuggets.

Edytowane przez Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach nudów looknąłem sobie na czołowych centrów w lidze i wyszło mi, że 7-miu Wspaniałych to (alfabetycznie - jak chcecie możecie ich posortować ;) )

 

Patrick Ewing

 

Alonzo Mourning

 

Dikembe Mutombo

 

Shaquille O'Neal

 

Hakeem Olajuwon

 

David Robinson

 

Arvydas Sabonis

 

Wiecie co ich łączy? - Wszyscy grają w mocnych drużynach i wszyscy mają mniej niż 30 lat.

Czyżby czekała nas epoka dominacji centrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.