Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Draft trwa już prawie 6 dni, a wybranych zostało 12 zawodników, trochę słabe tempo mamy.

 

Od nowego sezonu pomyślałbym nad wprowadzeniem draftu w wersji online, zresztą nie tylko draftu bo fa też mogłoby się odbywać w ten sposób. Wieeeeem że tych 20 paru menago będzie ciężko zebrać, ale nie sądzę, by było to niemożliwe, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że terminów będzie sporo skoro draft+fa ciągną się zazwyczaj około 2 miesięcy.

Podpisuje sie pod kazda forma przyspieszenia tego wszystkiego. Ja wiem ze dla niektorych takie czekanie na wszystko "ma swoj urok", ale to przesada. Mam nadzieje ze etapy FA nie beda trwali po 7 dni kazdy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George grał większość na SG jednak. Poza tym co by nie mówić to George, Pippen to jednak franchise playerami nie są, raczej bdb drugie opcję. Więc tak jak mówię to, że będzie on w Top 5 to nie znaczy, że będzie franchise playerem. Tym bardziej, że ze wzgledu na wiek za dwa sezony (mówiłeś o dwóch campach) ze względu na wiek z tego Top 5 powinni wyleciec Beasley, Bird i Thompkins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George grał większość na SG jednak. Poza tym co by nie mówić to George, Pippen to jednak franchise playerami nie są, raczej bdb drugie opcję. Więc tak jak mówię to, że będzie on w Top 5 to nie znaczy, że będzie franchise playerem. Tym bardziej, że ze wzgledu na wiek za dwa sezony (mówiłeś o dwóch campach) ze względu na wiek z tego Top 5 powinni wyleciec Beasley, Bird i Thompkins.

 

Nigdzie nie pisałem, że będzie.

Napisałem, że dwóch z tej trójki GSW będzie All-Starami, a może nawet Superstarami i że będzie w Top 3-5 SF przy dobrych wiatrach

 

Być lepszym niż ktoś z grupy z Barkley, Grant Hill, Pierce, LeBron, Melo w przeciągu 5 sezonów to naprawdę nie byłby wstyd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.