Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie pisałem, że będzie.

Napisałem, że dwóch z tej trójki GSW będzie All-Starami, a może nawet Superstarami i że będzie w Top 3-5 SF przy dobrych wiatrach

 

Być lepszym niż ktoś z grupy z Barkley, Grant Hill, Pierce, LeBron, Melo w przeciągu 5 sezonów to naprawdę nie byłby wstyd :D

Pierce to niewiadoma, tak samo z resztą jak Lebron i Melo. Szczególnie ten drugi właśnie.

 

Ogolnie zgadzam się, że GSW mają dwóch potencjalnych superstarow, ale Glenna sufit to allstar imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors mają fajne podstawy i niedługo mogą się znowu liczyć.

 

Davis-Carter-Robinson-Duncan i do tego Bibby.

Jeśli w ciągu 2-3 sezonów (przy pomyślnych campach) nie zrobią mistrza (gdy większość z nich będzie jeszcze na kontraktach rookie), to później go nie zrobią, bo nie starczy im raczej kasy aby móc zatrzymać wszystkich u siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli Davis i Duncan okażą się superstarami to wystarczy ich dwóch przedłużyć i budować na nich. Robinsona, który wcześniej dostanie dużą kasę można gdzieś opchnac za fajne uzupełnienia, a Carter raczej nie zapowiada się na max playera. Imo trochę szczęścia, żadnych głupich ruchów i mamy contendera na lata.

 

Dwóch SG mając George w składzie? Co kombinujesz Xamel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ice23

 

Wszelkie uwagi piszemy tutaj, jak będę przy kompie to przeniose ten post.

 

Było tak zawsze więc bez zapowiedzi nie chciałem nic zmieniać, żeby ktoś później nie powiedział że dałem za mało czasu. Ciężko wszystkim dogodzić, bo są tu tacy którzy forum odwiedzają kilka razy dziennie, są tacy co odwiedzają raz dziennie, ale mamy też takich którzy wchodzą raz na tydzien (ankietę zrobiłem we wtorek, do tej pory 3 GMow nie oddało głosu) więc to wszystko nie jest takie proste.

 

Już teraz nie będę tego zmieniał i czas jest do niedzieli, ewentualnie mogę później zrobić czas do poniedziałku i start FA we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.