Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

San Antonio Spurs - $13 875 069

 

1. Dwayne Schintzius - 3 000 000, 3 lata, 0%

2. Larry Johnson - 15 000 000, 3 lata, 5%

 

Dwie sprawy:

1) oferta dla Johnsona nieważna - max. kwota w jego przypadku za pierwszy rok to 13 250 000,

2) 3+15 daje 18, a Ty masz 13 875 069 wolnego miejsca, to tak poza tym bo oferta LJ i tak nieważna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam atrybuty graczy i nie wiem jak to możliwe żeby jeden z najlepszych PG w historii Magic Johnson miał w Handling 46 ? ile on miał jak wystartował w drafcie ? Bo taki np Bibby startuje z 60 .

Handling w tej grze ma znaczny wpływ na ilość strat i jest jednym z czynników o tym decydujących. Dlatego też mogą okazać się przypadki, że jakiś center ma dużo wyższy handling, a to z tego względu, że miał w karierze mniej strat na mecz, a niżeli np. Magic Johnson. On miał ich akurat całkiem sporo, dlatego też ma taki niski wskaźnik i z tego co pamiętam, z dość niskiego progu startował. Ile się poprawił? To już musiałbym sprawdzić, ale to najwcześniej późnym wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Handling decyduję tylko o ilosci strat i nie wpływa na inne czynniki w grze? Trochę według mnie wykastrowaliśmy tego Magica. A szkoda bo takich graczy było niewiele w NBA.

Wiadomo że miał sporą ilość strat , ale nie wynikała ona z jego słabego panowania nad piłką ale z ryzykownych  efektownych podań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale gdyby Geddo nie zrobił niskiego handlingu Magicowi to nie notowalby on tyle strat, a GeDDo chciał odwzorowac jego statsy z rzeczywistości.

 

Poza tym nie każda gwiazda z przeszłości musi być też gwiazdą w simce. Chociaż Magic na SF wygląda solidnie, nie spodziewałem się że będzie tak dobrze grał i odpuscilem go bez walki trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W treści jest 11/03/16.

Tylko jak już przesuniemy na czwartek to warto wrzucić w tytuł, żeby biło po oczach.

 

Choć generalnie zastanawiam się czy powinno się zmieniać datę w trakcie trwania etapu. Ktoś później może oprotestować to, że chciał bidowac w piątek i nie zdążył.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że moze być trochę problem z przesunięciem bo ktoś bardziej zajęty po tym jak zobaczył, że etap kończy się w piątek mógł stwierdzić, że wejdzie na forum dopiero w piątek..

 

btw. Tez mnie zdziwił ruch Sonics. Może chcą powalczyć na poważnie już teraz, ale Jones i Irving tak jak wspomniał Qba na 99% zostaną w Wolves.

 

Smith jest spoko, lekki upgrade nad Harrisem w ataku, w obronie za to słabszy. Ale jest dużo młodszy i wchodzi w prime, a Harris powoli się zwija.

Choć generalnie zastanawiam się czy powinno się zmieniać datę w trakcie trwania etapu. Ktoś później może oprotestować to, że chciał bidowac w piątek i nie zdążył.

Właśnie o tym samym pomyślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.