Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Może liczą, że Wizards na FA nic ciekawego nie wyciągną. Wtedy ten pick może okazać się całkiem, całkiem :smile:

 

Jak masz w składzie jednego superstara na 30ppg, to nawet w momencie gdy czwórka pozostałych graczy jest na takim se poziomie, możesz narobić szumu - przykład Wizz w ubiegłym sezonie. Jeden MJ i banda rolesów których na fa zawsze jest na pęczki.

 

Po pozyskaniu Harrisa odpada konieczność pozyskiwania całej s5 i zalepiłem dziurę na dość trudnej pozycji w simce, czyli na sg. Tegoroczne fa nie wyrywa z butów w tej kwestii więc tutaj wolę mieć spokój i skupić się na wysokich.

 

 

Mam nadzieje ze Roger nie wycofa sie z trejdu po tym co napiszę, ale Harris zawodzil mnie po prostu w PO. Nie wiem czy to kwestia taktyki czy otoczenia, ale oczekiwalem wiecej za taka kase...

Nie no co Ty, nie ma takiej opcji żebym się wycofał :smile:

 

Harris ma zająć miejsce Freemana jako 2-3 opcja, czyli 18-20ppg. Myślę że przy Thomasie będzie mu trochę łatwiej niż przy bardziej nastawionym na defensywę Harperze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym tradzie będziesz miał wolne 11 mln, wyrwiesz za tą kasę kogoś na poziomie Harrisa?

Poziom Harrisa to 15-20 pkt za 17 baniek w PO bylo u mnie blizej 15. Byl nietrejdowalny. Uważam ze warto spróbować. Moze sie uda coś zlowic ... Moze wyjdzie z jakims ciekawym weteranem...

Z Harrisem stalbym w miejscu a to mnie nie zadowala. Wole zaryzykować.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Harrisa to 15-20 pkt za 17 baniek w PO bylo u mnie blizej 15. Byl nietrejdowalny. Uważam ze warto spróbować. Moze sie uda coś zlowic ... Moze wyjdzie z jakims ciekawym weteranem...

Z Harrisem stalbym w miejscu a to mnie nie zadowala. Wole zaryzykować.

Pewnie celuje w Majonez, który w PO może się bardziej przydać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.