Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2015/2016


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy wróci do topu centrów. Teraz to jest pretty fuckin far od bycia w top 10

 

W momencie gdy pisze tego posta, już żałuje, że nacisnąłem napisz. A kto jest w top 10? Zresztą to nie ma znaczenia, obecnie w NBA nie ma żadnego dominującego centra w stosunku do tego co było 10, 20 czy 30 lat temu (Cousine gra jako PF), a rola centra w gruncie rzeczy sprowadza się do zbierania piłek i ewentualnie blokowania rzutów. A patrząc na staty to Howard ciągle nadaje się do tej roli.

Howard jest jaki jest ale nie róbmy z niego ostatniej lebiegi.

Co do tego ile będzie chciał to chcieć może ważniejsze jest to, ile ktoś mu da.

 

Co do geniuszu SVG to w Detroit ma wersje 2.0 z Orlando z czasów Howarda i jak na razie nie wstrząsnął NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenerskie otwarcie w spotkaniu Houston - Dallas wygrał JB wstawiając KJ do S5 czym zaskoczył Dallas, ale później Carlisle wykonał kilka ruchów i doprowadził JB do wystawienia lineupu "śmier©i" Brewer Beasly Capela Harden Terry - który nie potrafi zupełnie generować punktów, bronią ok, ale w ataku to jedno wielkie nic.

 

Zwycięstwo Dallas poważnie komplikuje sytuacje Houston. Wygrywając 4 ostatnie spotkania będą mieli bilans 42-40, a taki bilans może mieć 4 zespoły i powiem szczerze nie wiem, który przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenerskie otwarcie w spotkaniu Houston - Dallas wygrał JB wstawiając KJ do S5 czym zaskoczył Dallas, ale później Carlisle wykonał kilka ruchów i doprowadził JB do wystawienia lineupu "śmier©i" Brewer Beasly Capela Harden Terry - który nie potrafi zupełnie generować punktów, bronią ok, ale w ataku to jedno wielkie nic.

 

Zwycięstwo Dallas poważnie komplikuje sytuacje Houston. Wygrywając 4 ostatnie spotkania będą mieli bilans 42-40, a taki bilans może mieć 4 zespoły i powiem szczerze nie wiem, który przejdzie.

Wszystkie sie roztrzygnie jak do sprawy pojda ClippersI

zakladajac ze Rakiety wszystko do konca wygraja, a Mavs wtopia z utah (ktorzy wygraja reszte) a Grizzles przegra reszte (@ DAL, 2x GSW, Spurs) to beda mieli bilans 42-40 DAL, HOU I MEM

wtedy awans maja Rakiety, dzieki najlepszemu bilansowi w dywizji

sprawe awansu rozstrzygnie to, czy LAC I SAS beda restowac w tych meczach, tyle

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby zakładasz, że Jazz niby będą mieć 4W (w tym W z Mavs)? 

Kluczowe szczerze mówiąc jest teraz każde spotkanie. Może się skończyć na 4 ekipach z bilansem 42-40

u siebie za mocni aby przegrac z LAC i Mavs jak na moje,  na wyjezdzie maja Nuggets i Lakers wiec :D

 

Ogladalem ich kilka razy ostatni i watpie aby z taka gra cos tutaj przegrali, jak na moje 4x wygraja, no ale zobaczymy

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie za mocni aby przegrac z LAC i Mavs jak na moje,  na wyjezdzie maja Nuggets i Lakers wiec :grin:

Już raz w tym sezonie nie byli na tyle mocni, żeby pokonać u siebie Clippers. No, ale tym razem Clippers mogą grać rezerwami.

 

Memphis ma zdecydowanie najgorzej, bo nie dość, że skład mają prosto z NBDL, to jeszcze hardcorowy zestaw rywali, a na dodatek przegrywają chyba wszystkie możliwe tiebreakery. Także jeśli jakimś cudem nie wyrwą jakiegoś zwycięstwa, to ciężko im będzie utrzymać się w ósemce.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz w tym sezonie nie byli na tyle mocni, żeby pokonać u siebie Clippers. No, ale tym razem Clippers mogą grać rezerwami.

 

Memphis ma zdecydowanie najgorzej, bo nie dość, że skład mają prosto z NBDL, to jeszcze hardcorowy zestaw rywali, a na dodatek przegrywają chyba wszystkie możliwe tiebreakery. Także jeśli jakimś cudem nie wyrwą jakiegoś zwycięstwa, to ciężko im będzie utrzymać się w ósemce.

Imo pop sie zlituje w ostatnim, brakuje jednego meczu wiec w sam raz bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ważne, ale Mavs wygrali 5 ostatnich spotkań tracąc średnio 86 punktów, ani razu nie tracąc w tej serii więcej niż 89 punktów.

 

Do "znafców" zaawansowanych statystyk - jaki wpływ w tych ostatnich 5 meczach na obronę ma Anderson? W sumie odkąd wszedł 5 meczy temu do s5 zaczął się ten run.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oko to wpływ ma średnio-pozytywny. Oczywiści jest to jedyny facet w drużynie który skacze do bloków z pomocy, biega jak szalony, stara sie ile moze. Czasem coś sie tam zgubi w rotacjach, jak to rookie. Czasem pójdzie na raz. Za to Wes gra naprawde fajnie i odpowiedzialnie. No i nie mozna zapominać, ze przeciwnicy nie byli zbyt wymagający.

 

Chyba ze ktoś tu zaraz wyskoczy z zaawansowanymi statystykami i mi powie ze to przyszły DPOY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs:

@Clippers 

@Jazz b2b

Spurs

 

Memphis:

Warriors b2b

@Clippers

@Warriors b2b 

 

Pytanie które 2 tygodnie temu byłoby bez sensu. Ile dajecie szans na 6 miejsce dla Dallas i walke z OKC? W takim przypadku PO mogą być bardziej emocjonujące niz sie ludziom wydaje. Defensywa w ostatnich meczach naprawde robi dobrą robote, szkoda ze Barea zszedł po 8 minutach...Rick mówi ze jeszcze nie wiedzą ile potrwa ta przerwa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie które 2 tygodnie temu byłoby bez sensu. Ile dajecie szans na 6 miejsce dla Dallas i walke z OKC? W takim przypadku PO mogą być bardziej emocjonujące niz sie ludziom wydaje.

Tylko czy jest sens? Szczerze mówiąc wolałbym serię ze Spurs. Mam wrażenie, że weszliśmy do PO tak jak ja wracam po ostrej imprezie do mieszkania. Na autopilocie, używając tylko siły woli  :nevreness: Emocjonujące to będą IMO bardziej właśnie derby texasu. Nie wydaje mi się żebyśmy mieli szansę przejść pierwszą rundę, ale ostrogom napsuć krwi zdecydowanie możemy :-) 

 

Chociaż wątpiłem też w PO jeszcze niedawno, więc kto wie <trzyma kciuki>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałby się stać cud żeby Mavs nie zajęli 6 miejsca i nie trafili na Okc. Jeśli nawet Clippers dziś będą oszczędzać graczy, a nie jutro to i tak powinni wygrać z Grizz. Porażka miśków w środę w GS, to już raczej formalność. Wtedy mecz Dallas z SA nie ma znaczenia, no chyba że Portland przegra z Denver u siebie, wtedy możliwy jest nawet 5 seed...

 

Ja tam wolę żeby grali właśnie z Okc, jest większa szansa na wyrównaną serię i wyrwanie dwóch spotkań jak się Westbrook podpali. Ze Spurs byłby szybki i bardzo bolesny blow out.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.