Skocz do zawartości

Co dobrego na Youtube ?


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

bardzo podoba mi się ten program didaskalia, ktoś wrzucił tu na forum o alkoholu i tym samym odkryłem ten kanał. Podoba mi się przede wszystkim za dobór gości, ale i formę, gdzie prowadzący trochę udaje, że nic nie rozumie po to aby gość wytłumaczył pewne kwestie dosłownie jak dziecku. 
 

bardzo dużo wartościowych gości, ciekaw jestem kiedy tylko skończy się pula postaci, które nie idą tam dla fame i poklasku, czy też nie pchają czyjejś odgórnej agendy, tylko są rzeczywiście wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach i tyle już osiągneli że mają wyjebane. Tu widać, że takie postacie są. Odcinek z tym ambasadorem w korei i byłym oficerem wywiadu, który pomógł wprowadzić nas do NATO, czy tym oficerem wywiadu wojskowego też super, albo odchnek o finansach osobistych. Polecam. 
 

no jak mowie, ciekawi mnie kiedy się wyczerpie pula. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics takich wartościowych kanałów/podcastów ostatnio się trochę zrobiło - Przemek gorczyk podcast chociażby. Ja osobiście lubię podcast charyzmatyczny z uwagi na psychologiczne tematy. Interesujące są też skrawki. Didaskalia również śledzę 

Aczkolwiek jeśli chodzi o tego gościa z tego co wrzuciłeś, co mówi że profesor zarabia tyle co kierownik sklepu, to albo kłamie albo nie zna realiów.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

jak to jest z zarabianiem z YT? Cały wywiad przygotowany bardzo starannie, bardzo profesjonalnie, dobra praca kamery, w różnych miejscach filmowanie, dużo edytowanie tc.

Ogółem ogrom pracy.

 

 

A wedle tego co czytałem, to za takie 80k wyświetleń można zarobić ze 100 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

A wedle tego co czytałem, to za takie 80k wyświetleń można zarobić ze 100 zł?

to zależy od grupy docelowej, a nawet miesiąca (pod koniec roku stawki są wyższe), ale przed covidem to było coś koło (w sensie raczej poniżej niż powyżej) 1zł za 500 wyświetleń. choć taki Friz podobno w całym 2020 miał 1zł/100. teraz stawki pewnie poszły w górę, ale tak, z tych 80k nie ma kokosów.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lorak napisał(a):

to zależy od grupy docelowej, a nawet miesiąca (pod koniec roku stawki są wyższe), ale przed covidem to było coś koło (w sensie raczej poniżej niż powyżej) 1zł za 500 wyświetleń. choć taki Friz podobno w całym 2020 miał 1zł/100. teraz stawki pewnie poszły w górę, ale tak, z tych 80k nie ma kokosów.

Ale to chyba pod warunkiem, że wszyscy oglądający mieliby wyłączone adblocki, right? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lorak napisał(a):

to zależy od grupy docelowej, a nawet miesiąca (pod koniec roku stawki są wyższe), ale przed covidem to było coś koło (w sensie raczej poniżej niż powyżej) 1zł za 500 wyświetleń. choć taki Friz podobno w całym 2020 miał 1zł/100. teraz stawki pewnie poszły w górę, ale tak, z tych 80k nie ma kokosów.

To do takiego filmiku musiał dołożyć po prostu.

 

Z drugiej strony to aż absurdalne - 80 tysięcy osób, spore miasteczko, poświęciło Ci 20 minut życia, więcej niż poświęca dla zdrowia tygodniowo przeciętny człowiek, a nawet bez kosztów, to zarobek z tego na poziomie ćwierci minimalnej na godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w temacie ostatniej zajawki/obsesji @RappaR dzisiejszy poranek Kanalu Zero gdy pod koniec rozmawiano z jakas Pania adwokat od alimentow.

Ja pi****le, dwie baby siadly na jednego Tedego ktory probowal przemycac jakies rzeczy typu ''A czy ktos kontroluje na co wydaja kobiety te pieniadze od alimenciarzy?''

Straszne to bylo, jeszcze jakies tlumaczenie ze kobietami dyktuja hormony wiec potrafia robic na zlosc ojcom dzieci i tlumaczenie tego w ten sposob, lmao. Malo go tam nie zjadly dlatego, ze zadawal pytania i nie spijal im z dziubkow.

Zaczyna sie godzina 28.

Czlowiek w takich chwilach sobie przypomina te wszystkie ''nie zen sie'' wpajane przez starszych :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Polecam w temacie ostatniej zajawki/obsesji @RappaR dzisiejszy poranek Kanalu Zero gdy pod koniec rozmawiano z jakas Pania adwokat od alimentow.

https://zwierciadlo.pl/lifestyle/539546,1,red-pill--czym-jest-ruch-przeciwnikow-feminizmu.read?fbclid=IwAR3cXVLUiq1SEKTbtBad_e-nuNWhZwvnwIZqHeVQVNYaJ3gI38w1acXMtSU

 

Artykuł jaki mi zarzucił dzisiaj FB i w sumie przeczytałem i generalnie pod względem merytoryki kompletne dno

 

 

 

 Jest to nieformalna sieć różnych stron internetowych, blogów czy forów, które poruszają szeroko rozumiany temat męskości, ale w określonym – antyfeministycznym – wymiarze. Jest tu mowa m.in. o prawach mężczyzn, ojcostwie, kwestiach rozwodowych, męskich ofiarach przemocy, ale nie tylko – dużo miejsca poświęca się relacjom damsko-męskim widzianym oczami redpillowców. Ruch praw mężczyzn zwraca uwagę na obojętność społeczeństwa wobec ich problemów, często posługując się takimi terminami jak seksizm odwrócony czy mizoandria

 

Na przykład taki fragment. Cały artykuł składa się z takich akapitów i nie rozumiem co w tym jest antyfeministycznego(feminizm podobno zakłada równość płci) albo w ogóle negatywnego.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2024 o 16:11, RappaR napisał(a):

jak to jest z zarabianiem z YT? Cały wywiad przygotowany bardzo starannie, bardzo profesjonalnie, dobra praca kamery, w różnych miejscach filmowanie, dużo edytowanie tc.

Ogółem ogrom pracy.

A wedle tego co czytałem, to za takie 80k wyświetleń można zarobić ze 100 zł?

Jak ktoś chce zarabiać z YouTube'a to najważniejsza jest ciągłość działania i dobra opinia/renoma (dlatego patostreamerzy nie robią kasy z YT). Tomek Smokowski mówił, że Kanał Sportowy żyje w 20% z wyświetleń na YT, a 80% to sponsorzy (w swoich najlepszych czasach, kiedy jeszcze był tam Stanowski). Dlatego ważniejsze są rozmowy ze sponsorami, żeby ogarnąć sobie dobre umowy i potem przykładowy Stanowski ma 150 000 wyświetleń w swoim programie porannym, ale przy okazji w jego trakcie jeszcze zareklamuje SFD, napój do picia Lipton oraz nagoni na kupowanie złota w Goldsaver dając 20-30 minut anteny naganiaczowi w garniutrze z tej firmy. W wieczornym programie będzie reklamował bukmachera Fuksiarza, XTB, pośrednika pracy, x-kom oraz telewizory Philips.

YouTube strasznie zmonopolizował rynek i może sobie robić co chce i płacić ile chce. Przy konkurencji musieliby pewnie płacić o wiele więcej, ale Dailymotion i Vimeo to obecnie już cmentarze i chyba w ogóle nie widać jakiejkolwiek mocnej konkurencji w zachodnich krajach, bo Chiny zablokowały ich w pizdu i mają swój odpowiednik YouTube'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, smutne te monopole, nie wydaje się Wam to dziwne że ktoś nie chce zainwestować w potencjalnego konkurenta YT jakiś grubszych pieniędzy? nie wiem, nie znam się na takich rzeczach, i wiadomo, google to gigant, konkurencja nie byłaby prosta, but still.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.