Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, JR i mecz z trójkami. W sumie finał to finał, nie wiadomo który i kiedy...

Ale coś przegapiłem z Tristanem. Jakiś czas temu dostał kasę, a teraz piszecie, że jeszcze coś do autografowania jest i jakieś kwoty padają. Co z nim w końcu?

A Richarda Jeffersona to podpisali zamiast Mariona. Dla mnie to kandydat do polerowania tyłkiem ławki. Ale za to w szatni będzie świecił przykładem i roztaczał aurę profesjonalizmu  :friendly_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, JR i mecz z trójkami. W sumie finał to finał, nie wiadomo który i kiedy...

Ale coś przegapiłem z Tristanem. Jakiś czas temu dostał kasę, a teraz piszecie, że jeszcze coś do autografowania jest i jakieś kwoty padają. Co z nim w końcu?

A Richarda Jeffersona to podpisali zamiast Mariona. Dla mnie to kandydat do polerowania tyłkiem ławki. Ale za to w szatni będzie świecił przykładem i roztaczał aurę profesjonalizmu  :friendly_wink:

Na początku okienka padło hasło 70/5 i taka kwota pojawiała się w zestawieniou zbiorczym offseason, jednak od pewnego czasu (czyli mniej więcej oficjalnego przyklepywania deali) wszystko co było nt temat wyparowało. Tak jakby w ogóle wcześniejsze liczby nie padały...

 

 

Griffin didn't seem to think an agreement with Tristan Thompson would come anytime soon:

Do you want to get
deal done before you sign other players?

 

"I don't think so. We can focus on getting business done in whatever order it happens now. We were really fixated on getting the people done that we already have first and now I think it's just a matter of coming to an agreement with all of those people and finding the right deal for everyone. I don't think it's going to matter timing-wise."

 

Are you confident you'll reach a deal soon?

 

"I hope so. I don't know about relatively soon, but I hope so."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs sprzedali Millera w pakiecie z Haywoodem do Blazers (+2nd draft pick z 2019 i 2020) w zmian za 2 trade exceptions.

to sie troche usmialem:

 

"Tattoo parlors in Cleveland are in mourning."

 

i

 

"we traded mike miller? wait, we HAD mike miller?"

 

dziennikarstwo sportowe czasem na tak nedznym poziomie, ze nie bylo jasne kto wysyla gdzie te 2nd round picki, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, że J.R to kokos i wystarczy poczekać, aż pokaże na co go stać (i to nie jeden raz, słuchaj aj aj) to zostałem wyśmiany, bo odszedł z Knicks i mam do niego agresor, a teraz nie może znaleźć sobie miejsca w lidze. Kretyn z przebłyskami dobrej gry, który wypala się w końcówkach lub ważnych meczach jak pet rzucony niedbale na ulicę przez menela po Aramenie. Ale śmieć jednego jest skarbem drugiego. 

 

Taki c*** :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy każdym dojściu do finałów, łoił całą konferencję wschodnią.

Spoko. Takie obliczenia może i przeszły by w Polsce gdzie jest inna mentalność, ale w AMERYCE liczy się tylko pierwsze miejsce. Więc o ile w Polsce będą za parę lat mówić, że LBJ wygrał 2 razy w USA będą mówić, że przegrał 4 razy. Tak ja to widzę z perspektywy przeciętnego hamburgera. Jeśli jestem w błędzie to mnie wyprostujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.