Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2015/16


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Są. Zarywamy noce a i zaraz będziemy siedzieć w Moda Center

 

Co do playoff to 5 seed wciąż do zdobycia przy kłopotach miskow

 

To dobrze :) A co do tego siedzenia w Moda Center, co masz na myśli? :)

 

5 seed do zdobycia? Nie mówię, że nie, ale nie sądzę, by miśki dali sobie je odebrać. Według mnie 6 miejsce to max jeśli chodzi o Portland, choć zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy PTB zdobedzie sie na 5 seed, ale Memphis jak tak dalej pojdzie to moze wyleciec poza 8 lub ewentualnie skonczyc na 8. Terminarz maja trudny a w tym skladzie nigdzie nie beda faworytem

 

Co do Moda Center to wybieram sie na mecz z 76

 

Zobaczymy jak Miśki zagrają do końca rundy zasadniczej, w sumie wszystko może się zdarzyć. A co do meczu to zazdroszczę :) Jeśli można spytać, mieszkasz tam? Czy lecisz specjalnie na meczyk? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz specjalnie do Portlanda na mecz Tankdelphią? To jakieś prowo?

 

Może po prostu bilety były tańsze na przelot tego dnia, a wtedy akurat Portland gra u siebie z "Tankdelphią"? :grin: Tak zakładam. A mecz NBA to mecz NBA. Każda drużyna w porównaniu na przykład do większości europejskich jest o klasę wyżej. :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak mi najbardziej pasowało. Juz bylem kilka razy wiec przeciwnik to sprawa drugorzędna

Rok temu byłem na Wilkach w Moda Center - nie narzekam pomimo klasy przeciwnika

 

http://blazerspl.blogspot.com/2015/04/witamy-w-portland.html?m=1

 

A obecna zajawka wyjazdy (krótki a intensywny) https://m.youtube.com/watch?v=WNM2jUCWbQw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak mi najbardziej pasowało. Juz bylem kilka razy wiec przeciwnik to sprawa drugorzędna

 

Zazdroszczę :D Cena biletów na samolot i mecz, nocleg, sprawa wizowa.. Droga sprawa, ale na pewno warto! :D I ogólnie jak to wygląda? Nie wiem, czy byłeś kiedykolwiek na PLK, ale porównując do Polskiej ligi, lub do czegokolwiek, jak wygląda organizacja, emocję itd.? To prawda, że amerykanie przychodzą jak na "piknik" obładowani jedzeniem, piciem i kibicują? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic za Zdrowego Granta Hilla i w pełni formy Jarmein ONEAL Indiana jako debiut na floPotem wielokrotnie NYK w tym debiut Pau w Lakers czy 36 punktów Dirka. Spurs po dogrywce, wolania bye bye Thomas i takie tamYao Ming vs Carter w starej hali Nets. Brooklyn Nets niestety bez meczuTo samo LA. Miami w pełnej krasie z LBJ i Wadem vs Raps. A ostatnio doszły Wizz vs Curry ze spotkaniem z Marcinem oraz 76ers z Wizz w Philly. Halę GSW oraz Suns widziałem tylko z daleka. Pere europejskich NBA tour i półfinały NCAA. Final Four w Pradze z młodym Spliterem.

NY na pewno ponad 10 razy lekko. Przed i po remoncie. W meczu z Cavs widzieliśmy na żywca paczkę JR Smitha która rok temu była chyba paczka roku.

Na celowniku Teksas a potem Boston i Szikago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Portland po sezonie znowu będzie ból głowy. Niby dużo wolnych środków ale też sporo kończących się kontraktów: Crebbe, Henderson, Leonard, Harkless. Problem z solidnością podkoszowych. No i przyjaźń Lillarda i McColluma przez co ewentualny handel CJ może bardzo zepsuć atmosferę.

 

Teraz jednak trzeba trzymać się 6 miejsca i atakować 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na finiszu sezonu pojawia się dla Portland realna szansa na 5 seed. Blazers mają trochę łatwiejszy terminarz niż Miśki, przede wszystim więcej meczów we własnej hali (miśki mają wyjazdy na Clippers, Mavs i GSW). Zarówno przeciwko Clippers i OKC Portland będzie duuużym underdogiem, pytanie z kim ewentualnie pojawiają się jakiekolwiek szanse na wygranie serii. 

Edytowane przez d-fence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.