Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2015/16


jack

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde... gra Cliff Alexander. Mój faworyt i te pe...

Myslalem, ze jako ex-numer 2 draftu, to pewnie jakis kocur. Narazie nie wie co sie dzieje na boisku.Jego pierwsze minuty w NBA ever?? :rugby:

 

Czyli gra zle i padake

 

I kurr... Batum podniecony wszystko trafia, z kazdej pozycji. Stesknil sie za chlopakami z POR.

Edytowane przez Karol PTB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do PTB to widać, że odblokował się trochę Lillard. Matthews i Batum też często lubili pograć z piłką, LMA również potrzebował swoje podania na post up i kiedyś miał tej piłki mniej. A teraz ma wielką swobodę, bo CJ gra inaczej od tamtych. Częściej biega i czeka na podanie od Lillarda. O wiele rzadziej kreuje sobie sam. Zauważyłem za to coś dziwnego w jego grze i tutaj potrzebuję pomocy kogoś, kto ogląda PTB często - dobrze wydaje mi się, że przy Lillardzie sieka sobie te punkty na spokoju i nie dopomina się zbytnio piłki ani zagrywek, ale tylko jak Lillard schodzi to McCollum wchodzi w jego buty? I to nie chodzi nawet o pozycję na parkiecie, ale dosłownie o prawie taki sam sposób gry. Zawłaszcza piłkę z taką pewnością, poda komu trzeba, wejdzie agresywnie pod kosz, rzuci trójkę i PTB dużo nie tracą z Lillardem na ławce? Pytam, bo raz czy drugi coś takiego mi się rzuciło w oczy i zastanawia mnie, czy tak PTB grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Daleko spadliście na tym forum ale sprawa godna aby was szukać. Co wasz sztab pije w tym "Portlandzie" ? Powiedzcie mi jak można zdolnego do gry McColluma błędnie wpisać jako nieaktywnego do protokołu meczowego? To wasi ludzie są tacy niekompetentni czy to nowy poziom tankowania?

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko spadliście na tym forum ale sprawa godna aby was szukać. Co wasz sztab pije w tym "Portlandzie" ? Powiedzcie mi jak można zdolnego do gry McColluma błędnie wpisać jako nieaktywnego do protokołu meczowego? To wasi ludzie są tacy niekompetentni czy to nowy poziom tankowania?

 

A mnie zastanawia to ostatnie. Był masowy exodus, w planach solidne tankowanko, a tu w tabeli Blazers są przed epicko utalentowaną Minny, zgłaszającymi playoffowe aspiracje Pels czy nie lubiącymi nudy PHX.

 

Powiedziałbym, że w Portland ludziska są nazbyt ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry drużyny to pewnie, że grają ponad to co przewidywano i to na plus. Ale mi chodzi o tą konkretną sytuację, jak ktoś może takiego czegoś nie zauwarzyć?

Przeoczenie przy zaznaczaniu aktywnych graczy. Nie jest to aż tak zadziwiające, zwłaszcza, że Blazers grają sobie raczej sezon rekreacyjno-rozwojowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całą sytuacja to dowód nie na amatorstwo Blazers (ot, zwykłe przeoczenie, pomyłka, jakie się przytrafiają), ale na to jakim małym człowieczkiem jest rivers i jak chu*ową organizacją są Clippers, co udowadniają po raz kolejny. Z tego co wiem, liga zrobiła wyjątek, dopuściła CJ do gry, ale rivers miał prawo do czegoś na kształt veta i z tego skorzystał.

 

Trzeba być zwykłym ćwokiem, żeby nie mieć do tego stopnia klasy. 29/30 trenerów w tej lidze pewnie by się zgodziło, żeby CJ grał. Ale żeby kogoś było na to stać, trzeba by być człowiekiem, a nie takim kartoflem. burak zwykły i tyle. żczę mu kolejny raz z całego serca mega faila w tej ślepej pogoni za czymś więcej niż 2 runda. #nicsieniezmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całą sytuacja to dowód nie na amatorstwo Blazers (ot, zwykłe przeoczenie, pomyłka, jakie się przytrafiają), ale na to jakim małym człowieczkiem jest rivers i jak chu*ową organizacją są Clippers, co udowadniają po raz kolejny. Z tego co wiem, liga zrobiła wyjątek, dopuściła CJ do gry, ale rivers miał prawo do czegoś na kształt veta i z tego skorzystał.

 

Sprawdź swoje źródła ;)

 

Per NBA Ref & BBall Ops: Last night in PDX, the Clips had no role to play in whether to permit McCollum to play. It's based entirely on time.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O temat legii wraca.

 

Rivers miałby prawo i by skorzystał.

A gość odpowiedzialny za wpis niech się cieszy ze kasa jest gwarantowana.

 

Inaczej by swoje roczne przychody wysłał za 1 mecz bo tak można porównać dniowke z sałary.

 

Byłaby chryja.

 

Wyobrażacie sobie to jakby kB nie wpisano?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vonleh na razie jest bardzo "surowy". Gra bardzo nerwowo, daj się łatwo blokować. Najważniejsze , ze robi postępy w grze obronnej. Coraz lepiej wychodzą mu tez akcje w ofensywie. Już teraz przyzwoicie zastawia, zbiera piłki w ofensywie. W jego wieku Meyers Leonard wyglądał znacznie gorzej. To jest dopiero jego pierwszy pelny sezon w tej lidze. Potencjał jest, potrzeba cierpliwości i minut, a te na pewno w Portland dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W temacie cisza, a PTB są na 8 seeds i w odróżnieniu od grupy pościgowej w składzie (Kings, NOP, Jazz) mają dodatni bilans w ramach własnej konferencji.
 

Kings dostali zadyszki po tym jak dotarli do 8 miejsca, Jazz po dołku chyba wychodzą na prosto, a NOP próbuje wykopać się z dziury z początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Biję się w pierś, bo pomyliłem się mocno w sprawie PTB, nie ma się czego wstydzić. Ruchy w lato nie napawały optymizmem... i tutaj może warto przejść do tego co chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu... 

 

Jakiej kategorii gwiazdą jest LMA, skoro zespół z Vonlehem w jego miejsce nie gra dużo gorzej? To jest ciekawe, szczególnie w połączeniu ze średnią grą Aldridge'a w SAS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.