Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2015/16


jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Z Haywoodem pytanie nie brzmiało czy tylko kiedy.

 

Propozycji PTB dla Kantera nie można rozpatrywać w kategorii głupiego ruchu.

 

Widzę to tak. PTB nawarzyło piwa, a OKC ten browar wypiło. I pewnie odbije się im to czkawko.

 

PTB było stać na taki kontrakt OKC nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z Cliffem Alexandrem? Nie miał być czasem TOP3 swojej klasy? Nie urósł, leń, pechowiec czy debil?

na uczelni miał jakieś problemy, a przed draftem na workaucie dla Lakers doznał kontuzji kolana. TOP3 raczej nie, ale swojego czasu był typowany do TOP10-15

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just one year before, Alexander was a top-five recruit, ranked ahead of top draft picks Karl-Anthony Towns and D'Angelo Russell by every major scouting service. Since Rivals.com began covering basketball in 2004, Tennessee's Scotty Hopson has been the only other top-five recruit to go undrafted.

 

To wrzucil nasz kolega z bloga blazers w komentarzach:

http://www.sbnation.com/nba/2015/7/30/9016263/cliff-alexander-kansas-basketball-nba-portland-trail-blazers?_ga=1.131567375.1806839740.1357892208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Więcej wiary na razie to Portland ma 60% zwycięstw.  Gdyby utrzymali taki procent do końca roku to pewnie będą PO.

Trochę mnie zaskoczyły te b2b przegrane z Suns. Wierze w to drużynę (choć specjalnie jej nie kibicuje, ciągle w pamięci mam ten dagger w serce Houston w 2014). Back court jest jednym z bardziej przebojowych jeśli chodzi o ofensywne nastawienie. Trochę brakuje ataku z ławki (szczególnie gdy Lillard/McCullum mają gorszy wieczór).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarwałem noc obejrzałem i trzeba przyznać że para Lillard-Mc Collum ma niewiarygodny instynkt. KAżdy błąd obrony , każde przejście pod zasłoną , każde zostawienie o pół metra za dużo kończyło się celnym trafieniem. Nie wiem jak długo oni są w stanie jechać na takiej skutecznosci bo chyba rok temu też Lillard zaczął w takim stylu a potem już było gorzej.

 

Mimo że pod koszem jest słabo to jednak Blazers są dużym zaskoczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Również jestem zaskoczony. Lubię Portland i jestem pod wrażeniem tego jak sobie radzą po takich osłabieniach.

 

Ogólnie to Lillard po cichu robi cyferki, że jak tak dalej się będzie trzymać to będziemy go rozpatrywać pod MVP.

Ogólnie paczka wydaję się naprawdę ciekawa na przyszłość i przypomina mi trochę OKC 2.0.

 

Mnie Portland nie zaskoczyli. Choć nie wiem ile te zaskoczenie innych drużyn potrwa. Poprzedni projekt doszedł do ściany, można byłoby go kontynuować i wyłożyć gigantyczną kasę, a efekt byłby maksymalnie na 1 rundę PO.  Zrobili reset, ale przemyślany, bo dobrali niezłych atletów (Aminu, Vonleh) , a do S5 wskoczyli ludzie, który byli w PTB wcześniej (Leonard, MCCollum).

 

Jeśli chodzi o Lillarda to wydaje mi się, że na rozpatrywaniach tylko się zakończy. Nawet jeśli wykręci kosmiczne cyferki i PTB zagra bardzo pozytywny bilans to Lillard nie ma szans na MVP, bo to konkurs popularności i są inni z lepszym PR-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.