Skocz do zawartości

Mirwir

Rekomendowane odpowiedzi

Większą szansa ze wylecieć jutro poza 8

 

Prorok jakiś czy co?

 

A tak poważnie to wynik był do przewidzenia, tylko ten optymizm kibica...

 

O ile Harden i Howard produkowali, to reszta ławki próbowała chyba zaniżyć swoją wartość przed trade deadline.

 

Teraz przerwa na ASG a później trade deadline. Coś się będzie działo. Po przerwie 5 spotkań w lutym. @Phoenix @Utah @PTB  vs SAS @MBucks 4-1 biorę w ciemno. Przy zadyszce Dallas i Marc Gasol out miejsca 5-8 są do wzięcia. Trzeba tylko zacząć wygrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie Smitha i tego meczu. Grał 6 minut i oddał 3 rzuty - wszystkie 3 za 3! Coś sobie rozwalił czy trener stracił cierpliwość do tego kretyna?

 

Oglądałem ich poprzedni mecz z PTB i serio tam panuje burdel jak w Lakersach, tylko talentu u Hardena o wiele więcej i nieraz jeszcze Howard potrafi zdominować deski. Nie wiem jak dziś, ale w tamtym meczu to PTB zamykali ich w ataku, że aż było żal patrzeć. Z GSW też widziałem spory fragment i tam też jak tylko robiło się gorąco to Wojownicy ich po prostu masakrowali i było po meczu. Tyle się gada, że Howard może zechcieć uciec, ale nie zdziwię się jak niedługo to Harden zacznie przebąkiwać o odejściu, bo ma swoje spore wady, ale tylko on tam gra w ataku i całą drużynę prowadzi na swoich barkach, a reszta po prostu kaleczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja wczoraj Rockets oglądałem chyba pierwszy raz od odejścia McHale, zastanawiałem się czy od strony trenerskiej coś się może poprawiło, ale jak parę minut później Bickerstaff zarządził hackowanie Boguta, co oczywiście nie mogło się skończyć niczym innym jak hackowaniem Dwighta 10 sekund później, to już wiedziałem że nie - raczej nic się nie poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyło się spotkanie Hardena, Howarda i Moreya.A dziś taki news :

 

 

The Houston Rockets have begun contacting teams about a trade involving Dwight Howard.

Howard plans on becoming a free agent this offseason and both sides have uncertainty on his place with the franchise.

The Rockets are working with Howard’s agent, Dan Fegan, on possible destinations.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwight Howard isn't staying with the Houston Rockets. He wants out. They're trying to trade him. Hello ... New York Knicks? Boston Celtics? http://thebiglead.com/2016/02/11/dwight-howard-houston-rockets-trade/ yh aż szkoda mi to komentować, dwumetrowe dzieci do tego jeden z brodą i krzywym zgryzem. Howard serio myśli, że jeszcze gdzieś pójdzie i może być pierwszą opcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja wczoraj Rockets oglądałem chyba pierwszy raz od odejścia McHale, zastanawiałem się czy od strony trenerskiej coś się może poprawiło, ale jak parę minut później Bickerstaff zarządził hackowanie Boguta, co oczywiście nie mogło się skończyć niczym innym jak hackowaniem Dwighta 10 sekund później, to już wiedziałem że nie - raczej nic się nie poprawiło.

 

dokladnie, w obronie sa ostatnio niepoukladani jak za wczesnego McHale'a, ich transition defens czasm jest tylko bardzo zly a czesciej dramatyczny, poza tym podobal mi sie pomysl BB zeby dlugimi momentami Chefa kryc Brodą, zayebiście to wymyślił

 

btw widzialem ostatnio Rockets 2 mecze, jeden z Oklą i ten z GSW i wygląda to naprawdę źle, a zwłaszcza Howard. Wygląda to tak że w obronie ustawia się po prostu fatalnie, w ogóle ma takie z dupy momenty jakby naprawdę chciał odejść dzisiaj albo jutro [słuszna uwaga - co on w takim razie w ogóle sobie myśli? pewnie nic : ) ]. Np z GSW momentami mocno naciskał Boguta w odległości 6m od kosza???

a w momencie jak zaczyna pudłować wolne, traci zupełnie rezon i gra w obronie nie źle tylko dramatycznie

w sumie to tymi wolnymi nie powiem że przegrał oba te mecze, ale mocno się do porazki przyczynił

 

w sumie tyle chciałem powiedzieć, odnośnie tego że ktoś do góry pisał, że atak wygląda źle to nie wydaje mi się, atak jest ok, ale obrona jest po prostu straszna.

 

jeszcze jedno: ten Howard to naprawdę musi mieć zdrowo nasrane w głowie [i piszę to ja, który przez całą jego karierę byłem jego zdecydowanym zwolennikiem] - jeśli chce dostać dobry kontrakt po sezonie, to trzeba było teraz zacisąć zęby, grać do końca sezonu na 120% i potem wyoptować. Byłaby szansa na dobrą umowę w nowym klubie. A tak to wszyscy jasno widzą że koleś ma nasrane w głowie, odchodzi z fochem z kolejnego klubu i przypuszczam że żadna poważna drużyna się na niego nie skusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież teraz to nikt za niego nie da więcej niż jakiś pick w końcówce 1 rundy draftu, w najlepszym wypadku, bo po sezonie może mu się humor odmieni i zechce gdzieś indziej przenieść swoje rzuty wolne

 

trochę hujowo to dla houston wyszło, a z drugiej strony jakby  miał grać dalej tak jak grał, to wielkiej róznicy to nie robi czy z nim czy bez niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko Boston nie wpadł na pomysł ściągnięcia tego debila. Mam szacumek do Stevensa ale Howard dla mimo wszystko młodego HC może być za dużo. Patrząc od strony Hujston to nie łatwo będzie znaleźć chętnego. Tak aby ratować ten sezon to powinni dzwonić do Bulls i pakiet Gasol + Noah + Brooks za DH plus np. Terry choć bulls nie zrobią ani tej ani innej wymiany. Może Wizards Gortat + Nene za DH i Jonesa. Choć to też pewnie nie pójdzie ze względu na walkę o Duranta. Nie wiem gdybam sobie. Ciężko będzie znaleźć coś fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcą podrzucić komuś kolesia który ma problemy z głową i po sezonie najprawdopodobniej pójdzie gdzie indziej a ty piszesz że ktoś da za niego swoich dwóch czołowych podkoszowych [jacy by oni nie byli....] ? wtf, aż dziwne że komp Ci się nie zawiesił podczas wysyłania tego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcą podrzucić komuś kolesia który ma problemy z głową i po sezonie najprawdopodobniej pójdzie gdzie indziej a ty piszesz że ktoś da za niego swoich dwóch czołowych podkoszowych [jacy by oni nie byli....] ? wtf, aż dziwne że komp Ci się nie zawiesił podczas wysyłania tego posta

Może i dwóch kiedyś czołowych ale i w przypadku Noaha jak i Nene to gracze koszykarsko są wrakami samych siebie. Pau i tak odejdzie z Bulls po sezonie piza tym gra Chicago to parodia teraz. No i tylko Gortat to taki wydaje się pewniak na pare lat i napisałem, że to raczej nie pójdzie. Także bez agresji i spokojnie. A Bulls z zasady wymian nie robią i teraz wyjątków nie będzie. A i jako kibic Chicago nie chce Howarda ( choć Jo i Paua też już nie chce) A ja patrzyłem tylko na to co by Hou sie opłacało.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.