Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

co by nie przeszlo, my wyjdziemy na tych, ktorzy chcieliby wszystko za paczke frytek z pocalowaniem w dupe

Spokojnie, bo jak Mitch odda dwójkę i Randle, to nie będzie do śmiechu. Oceniamy jak coś się wydarzy, kto komu dał paczkę frytek. 

 

rok temu dali mu bardzo niska oferte, co podobno bardzo go ubodlo

Dawali 44/4, chciał 48/4. 

 

Więc sam nie wiem, czy bardziej Bulls dali dupy, czy Butler jest śmieszny, żeby za taką różnicę się obrażać. Bo w stosunku do oczekiwań z tamtego momentu to nie jest w żaden sposób bardzo niska oferta. A finalnie i tak to dla niego wyszło raczej na plus.

Więc może powinien podziękować za skąpstwo? Jeśli dalej będą żałowali kasy, to sobie odleci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu dali mu bardzo niska oferte, co podobno bardzo go ubodlo i nie ma ochoty kontynuowac swojej kariery w chicago. mowi sie tez o konflikcie z derrickiem rose.

 

mowi sie, ze szuka razem ze swoim agentem wyjscia, ktore gwarantowaloby mu maxa i zmiane klubu. nie bedzie o to latwo, nie wiem co wymysla ale podobno butler nie ma ochoty grac w chicago. nie wiem na ile sa to wiarygodne plotki ale skoro sie pojawiaja to cos pewnie jest na rzeczy.

 

to o tamtym kontrakcie to wiem, myslałem ze coś nowego odpieprzył ich management 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku przy dealu Love<-> Wiggins wszyscy pisali jak to Cavs dali d... (łącznie ze mną)/

Teraz nagle 2 <-> Cousins to dymanie Kings.

 

Ja akurat wtedy też uważałem, że to Wilki rozdają karty i jeśli Cavs zależy na Lovie, to Sota musi wymagać #1.

 

 

Przy pisaniu o tej wymianie nie bierzecie pod uwagę aspektów :

 

1. Karl i Cousins mają nie po drodze, serio. 

 

Biorę to pod uwagę, ale to nie zmienia pozycji Kings w ew. negocjacjach.

 

 

2. Okafor ma sufit wyższy znacznie niż Cousins. Nie wiadomo jak się rozwinie.

 

Czyli w piątym roku oczekujesz od niego 35/15? Skoro ma "znacznie wyższy sufit" od DMC, który właśnie skończył sezon z 24/13/4.

 

 

3. Clarkson to nie jest MCW jak ładnie ktoś tu napisał - czyli chu*owe gf%, chu*owe TO masa usage i ogólnie kiepsko. Jordan rozwijał się w zeszłym sezonie błyskawicznie i jego umowa to jest znakomity asset.

 

Aczkolwiek jego 3pt% jest na słabiutkim poziomie póki co, a wiadomo jak teraz się ceni trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Pistons mogą pozyskać Butlera, jak ten nie ma umowy :)

 

@kucio

Nie nakręcaj się. Ponownie wychodzi nieznajomość salary. Poza tym - znalazłeś świetne pole do małpowania, pogratulować. 

 

@RappaR

Jak zwykle, trafny i niezwykle obiektywny w swoich porównaniach. A tzw. fani Lakers jako grupa chyba wyraźnie przedstawiła swój punkt widzenia, że uczciwym byłoby oddanie naszych picków za samego Cuza. I tyle. Ale jak zwykle pojawił się przedstawiciel jakże elitarnej grupy "nieważne co sobie ubzduram i wywnioskuję za głupotę po przeczytaniu kilku postów, trzeba przypisać to kibicom LAL". 

 

Poza tym myślałem, że masz ~20 lat, ale zachowanie w stosunku do pewnych tematów masz na poziomie gimnazjalnych kibiców piłkarskich. I to się nie zmienia, z wiekiem się nasila. 

 

Jak patrze na deale fanów Lakers to i ja zaproponuję jakiś, a co.
Splitter+Diaw za Lillarda i Aldridge
Parker za Klaya
Do tego Cavs tradują TT i Varejao za Marca Gasola :smile:

W sumie to bym coś napisał, ale nie chcę sam sobie dawać bana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku przy dealu Love<-> Wiggins wszyscy pisali jak to Cavs dali d... (łącznie ze mną)/

Teraz nagle 2 <-> Cousins to dymanie Kings.

 

Przy pisaniu o tej wymianie nie bierzecie pod uwagę aspektów :

 

1. Karl i Cousins mają nie po drodze, serio. 

2. Okafor ma sufit wyższy znacznie niż Cousins. Nie wiadomo jak się rozwinie.

3. Clarkson to nie jest MCW jak ładnie ktoś tu napisał - czyli chu*owe gf%, chu*owe TO masa usage i ogólnie kiepsko. Jordan rozwijał się w zeszłym sezonie błyskawicznie i jego umowa to jest znakomity asset.

4. Przy obecnym drafcie i CBA picki 27 i 34 to są dobre assety.

5. Kings po fajnym procesie przebudowy od momentu Vivka (zwolnienie Malone'a) pokazują, że są dziwni.

 

2+27+34 <-> Cousins + 6 to za dobre dla LAL

ale 2+27+34+Clarkson <-> Cousins jest za dobre dla Kings

 

Zacznijmy od tego, że Cousins >>> Love, a proponowane przez Lakers assety <<< Wiggins, Bennett, Young

 

Reszta:

ad.1. To, że im nie po drodze nie znaczy, że Sacto ma wypinać pupkę

ad.2. Jakieś argumenty? Cousins to bestia na deskach, efektywny ofensywnie i coraz lepszy w obronie gracz. Od draftu 2010 jedynie Davisa bym brał przed nim jako swojego franchise playera

ad.3. MCW < Clarkson? Shiiiet, wiadomo, że MCW jest mocno nieefetkywny, ale, że aż tak?

ad.4. Nie, nie są. Zwłaszcza dla managementu Kings, którzy nie potrafią wybrać z TOP10 odpowiednich graczy

ad.5. Kings są dziwni od znacznie dłuższego czasu.

 

27, 34 - gówno

Clarkson, #2 - gość, który przy dobrych wiatrach może być rolesem w niezłej drużynie + koleś, który przy dobrych wiatrach MOŻE osiągnąć podobny poziom do OBECNEGO Cousinsa

 

Jak to jest za dobre dla Kings, to ja chyba żyje w świecie w którym Tosiek Walker jest hall of famerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiesz o co chodzi - (łącznie z punktem nr1) jak gracz chce odejść/lub to co dzieje się w Kings czyli to co jest chore z Karlem to się za niego nie przepłaca.

 

Problem w tym, że Kings mają z Boogiem jeszcze 3-letni kontrakt i to oni mogą dyktować warunki. To nie jest sytuacja, jak z Lovem/Anthonym/Williamsem, że oddający musieli szukać najlepszej z dostępnych opcji, bo inaczej zostaliby z niczym.

 

2. Bo ostatnim graczem z takim low post (przypomnę Jahlil ma 19 lat), który wchodził do ligi był TD (starszy). Są przy Okaforze znaki zapytania (D, midrange) ale jego sufit jest pie*dolny, wyższy niż Boogiego, pomijając fakty pozasportowe - czyli jak pracuje Okafor, a jakie są problemy z Cousinsem.

 

Ok, czyli prime low-post TD bez d, midrange'u to poziom wyższy, niż Boogie obecnie?

 

BTW. Od 6 lat straszy się tymi problemami Cousinsa, a po tym co widzę na parkiecie nia mają one jakiegokolwiek znaczenia. Co więcej, ten niby problematyczny Boogie rozwija się szybciej od ułożonego Favorsa.

 

3. Biorę Clarksona > MCW. Zapewne nie oglądałeś gry LAL, więc nie wiesz jak dobrze się prezentował (fantastyczne boiskowe IQ, gra na pickach, slash, dynamiczny rozwój)

 

Oglądałem parę spotkań Lakersów. Po takim gównie jakie prezentowali (poza Edem Davisem), nie powiedziałbym, że ktokolwiek prezentuje poziom, który wnosi coś pozytywnego do jakiejkolwiek s5 w NBA. Poza tym, graczom niskim, mającym więcej touches, łatwiej jest się pokazać w słabych drużynach (casus Lina, Thomasa czy tego nieszczęsnego MCW).

 

4. Aha, czyli to że Kings chu*owo wybierają w drafcie ma być argumentem, że coś jest gorszym assetem? Żalosny argument.

 

Tak, 27 numer w rękach Spurs jest więcej warty, niż 27 w rękach Kings. Dowód: ostatnia dekada draftów

 

5. Wychodzili na prostą pod Malone i znowu koncertowo spartolili.

 

Zgoda

 

27+34 = gówno? Po takich stwierdzeniach odechciewa się dyskutować. Przejrzyj sobie jacy ludzie chodzą poniżej 26picku w drafcie, potem przejrzyj jakie wartości mają picki w wymianach. Clarkson przy dobrych wiatrach może być spokojnie 6m/starterem contendera. Okafor jak się rozwinie na miarę swojego potencjału to znacznie przerośnie Boogiego, tylko to jest ryzyko jak zawsze z draftem.

 

Moje zdanie jest niezmienne : 2+27+34 <-> Cousins to max co bym dał, w innym przypadku wolę pickować z 2ką.

 

27+34 w rękach Kings to gówno. Kolejne Honeycutty czy inne McCallumy, przypadek Whiteside'a potwierdza, że Kings to nie jest najlepsze środowisko do rozwoju dla młodych.

 

"Clarkson przy dobrych wiatrach może być spokojnie 6m/starterem contendera" - sam siebie wrzucisz do łapu capu, czy ja mam to zrobić?

Edytowane przez LeCrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że twierdzicie, iż Clarskon grał w słabym zespole, a niskim to szczególnie łatwiej się rozwinąć w takim środowisku, ale zobaczcie jego statystyki highlightsy(tak highlightsy jak wjeżdżał pod kosz i kreował podaniem Davisa czy Taricka, a nie tylko wbijał na pałę) gościu naprawdę gra dobrze, a po drugie co się o nim słyszy?, że to pracuś. Po przegranym sezonie od razu wskoczył do  El Segoundo i zapierdalał. Czasem mu głoupio patrzy z mordy, że tak powiem i zastanawiam się czy ma coś oleju w głowie? ale na boisku grał mądrze - spokojnie gość na 25 minut +plus. Tak, czy fani Lakers mogą się cieszyć z stealu? za wcześnie by tak powiedzieć, zgadzam się, ale stoi wszystko na dobrej drodze. Nie będzie to steal like Manu, ale zawsze coś. Wyczuwacie takie coś i się sracie. Leave Clarkson alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Knicks po pierwszym sezonie Hardawaya Jr. też srano ogniem i podniecano się co to za steal. Przyszedł drugi sezon i pomimo braku Shumperta oraz J.R Smitha dał się wypchnąć z pierwszego składu gościowi, który nawet nie był w drafcie, i na którego teraz jest hype. 

 

Więc radzę poczekać z tymi zachwytami nad Clarksonem do następnego sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Hardway raz, że nazwisko, a dwa jednak to pierwsza runda więc może więcej w nim nadziei pokładano - ja bym go od jeszcze nie skreślał. Clarkson 46 nr draftu - mogło go już nie być. I napisałem, że trzeba jeszcze poczekać, czy jego granie nie okażę się, że to tylko epizodem. Wierzę, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.