Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wesołe jest to jak używasz argumentu o Clarksonie w słabym zespole, a milczysz o podobnym przypadku DMC.

TzEUSHs.gif

 

 

Problemy pozasportowe DMC (właśnie w Kings, gdzie poza epizodem z MM, non stop trenerzy mieli problemy w szatni) nie mają nibywpływu na ocenę gracza pod względem wymian?

 

No, a jaki ma wpływ skoro Boogie wychodził na parkiet i robił 30-12 prowadząc drużynę do zwycięstwa. Nie sabotował gry, utrzymywał stały, wysoki poziom, a jego teammates grali z nim lepiej niż bez. Gdzie tu widzisz negatywny wpływ działań pozasportowych na jego grę lub wyniki drużyny?

 

 

PG(ew 6manami) z ekip mistrzowskich, a nie contenderów o czym pisałem w ostatnich latach na pozycji PG byli choćby House, Chalmers czyFisher. Rolesami rozgrywającymi zaś (czyli jak uważasz przy dobrych wiatrach Clarkson) zaś N.Cole, J.Farmar. Przemyśl to sobie.

 

Ok, rozumiem, że House, Chalmers czy Fisher byliby wartościowymi assetami w wymianie po all-stara? Randle za Dellavedove + #24 pick i mamy deal?

Edytowane przez LeCrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, 

 

Sacramento Kings to największy bajzel NBA obok Knicks. Właściwie w tej chwili zdecydowany nr 1 biorąc pod uwagę, że w NY siedzi Jax.

 

Jeżeli te ploty są prawdziwe i Karl nie chce Boogiego / są tam jakieś konflikty to jest to szczytowa padaka i najgorszy swap coachów ever.

 

Idealna sytaucja dla Magic - dają Kingsom Vucevica i #5, jak będą chcieli to nawet bym im dorzucił jakiegoś Harklessa ;]

 

Dla Sacto dobry deal, bo dostają kogoś pod kosz na zastępstwo, kto będzie kręcił statsy, Orlando dostają game changera - mają fajnie upakowany roster jeżeli chodzi o grę w D, do tego Frya na strech 4 do gry z DMC. Jarałbym się nimi mega, gdyby coś takiego zrobili.

 

Kings więcej chyba dostać nie mogą - 2 wysokie picki, z którymi będą mieli do wybrania kogoś 2 z Russell/Mudiay/Porzigins/Hezonja/WCS/Winslow/Johnson/ Lyles.

 

Do it. Boogie i tak jest mega pro, że jeszcze nie poszedł do mediów wyrzygać się na to wszystko


Bux dilują MCW jesli ktoś sypnie za niego pickiem top10

 

3679.gif

już się nawierzyli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie teraz co będzie/ by się działo po akcji z Karlem, który namawia wszystkich wokół do jego wymiany oraz twicie Boogiego snake.

Odnośnie tego tweeta...

 

Dawno temu w trawie: http://www.sbnation.com/nba/2015/6/23/8830539/george-karl-snake-demarcus-cousins-history

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George Karla chciał tradu Cousinsa za drugi numer draftu.

tak naprawdę jeśli drugi numer Kings by dostali i jakieś frytki z potrójnego dealu to bym poszedł. 

wiem, że wszyscy kochają tutaj Cousinsa ale on naprawdę nie zrobił znaczących postępów względem roku poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziś w tym temacie padło 27 razy nazwisko Clarkson! Gość ma 23 lata, 59 meczy rozegranych w NBA a powoli jego nazwisko staję się tu słowem klucz w kontekście wymiany za najlepszego centra w lidze. Gdzie ja &^% jestem?!

 

Lakers nie grali w ubiegłym sezonie w NBA i dopiero na tym poziomie ten rookie rozegrał trochę niezłych meczów.

realize that :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziś w tym temacie padło 27 razy nazwisko Clarkson! Gość ma 23 lata, 59 meczy rozegranych w NBA a powoli jego nazwisko staję się tu słowem klucz w kontekście wymiany za najlepszego centra w lidze. Gdzie ja &^% jestem?!

 

Jeżeli ktoś liczy ile razy nazwisko danego zawodnika zostało wymienione w dyskusji na temat wymiany to znaczy, że...   

 

 

... jest on kluczowy w wymianie :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś w temacie Lakers pisałem, że nie pchałbym się w Cousinsa i zdanie podtrzymuję. Tak jak uważałem i dalej uważam Cavs za totalnych idiotów za zrobienie pod presją Lebrona wymiany za Love tak gdyby Lakers oddali teraz Okafora/Randle'a czy może coś jeszcze za Cusinsa to byliby dla mnie jeszcze większymi idiotami bo tamtych można było przynajmniej w jakimś stopniu usprawiedliwić tym, że mieli prime Lebrona do tego Irvinga i chcieli zmaksymalizować szanse na wygrywanie już teraz.

 

Nie chodzi nawet o to kim są w tej lidze na dzisiaj (albo kim jeszcze nie są) Okafor,Randle czy Clarkson bo z debiutantami nikt nie wie co mogą osiągnąć, na tym etapie jedyne co możemy stwierdzić, to że mają talent, w miarę poukładane w głowie, nie wykazują oznak cancerowania, reszta będzie zależało od ich pracowitości, zdrowia i tego jak będą prowadzeni przez trenerów. Jest jeszcze jedno co możemy na pewno powiedzieć to, że są na niskich, debiutanckich kontraktach co jest zajebiście istotne, bo jeżeli jako gracze wypalą, to będzie o wiele łatwiej zbudować zespół, który może o coś powalczyć.

 

Boogie zasadniczo jest spoko, ale jego skuteczność jak na środkowego pozostawia wiele do życzenia, co bym może jeszcze przełknął, ale on jakoś nie wiem czemu nie przekonuje mnie jako gość, który przestanie cancerować i skupi się na wygrywaniu. Jeżeli prawdą jest jeszcze to, że Karlowi zależy na jego oddaniu czyli trenerowi, któremu raczej ze względu na wiek będzie zależało na szybszej drodze do sukcesów, a nie na spokojnej budowie zespołu i z Cousinsem mu nie po drodze to cóż...

 

Osobiście biorąc wszystko pod uwagę, wolałbym jednak zaryzykować z Okaforem, resztą młodych i dodatkową kasą w salary niż ryzykować z Cousinsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.