Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz na myśli, pisząc podobnych? Jakie chcesz przykłady?

 

To wszystko zależy od wieku gracza, potencjału i przede wszystkim kontraktu.

 

Poza tym, jeśli mówimy o #2 + #27 + #34 za Cousinsa BEZ #6, to co innego. Wcześniej (i w plotce, do której się odnosiłeś) była mowa o #6, który miał trafić do Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli, pisząc podobnych? Jakie chcesz przykłady?

 

To wszystko zależy od wieku gracza, potencjału i przede wszystkim kontraktu.

 

Poza tym, jeśli mówimy o #2 + #27 + #34 za Cousinsa BEZ #6, to co innego. Wcześniej (i w plotce, do której się odnosiłeś) była mowa o #6, który miał trafić do Lakers.

 

Ale "fair deals", do których się przyczepiłeś, odnosiły się do wymiany #2 za Cousinsa (jak choćby komentarz Matka), więc do czego się w końcu odnosisz?

 

Jeśli twierdzisz, że to taka słaba oferta, powołując się na Love'a i nie zgadzasz się, że to był wyjątek, to chciałbym poznać inne przykłady, przy których taki Okafor wygląda blado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "fair deals", do których się przyczepiłeś, odnosiły się do wymiany #2 za Cousinsa (jak choćby komentarz Matka), więc do czego się w końcu odnosisz?

 

Jeśli twierdzisz, że to taka słaba oferta, powołując się na Love'a i nie zgadzasz się, że to był wyjątek, to chciałbym poznać inne przykłady, przy których taki Okafor wygląda blado.

 

Mówię – jeśli #6 zostaje w Sacramento, to nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Denver gets #2 + #34, Sac gets Lawson + Faried + Clarkson + #27, Lakers get Cousins + #6.

 

a takie coś? na twitterze znalezione, zwykłe gdybanie

 

Dymanie Kings na poziomie NBA live 2001, gdzie Sonics mieli 10(?) graczy i przyjmowali ofertę typu Kevin Ollie, Earl Boykins i inny John Amaechi za Rasharda Lewisa.

 

Faried i Lawson gwarantują jedynie brak PO. Clarkson to spoko roles, żaden asset warty więcej niż late 1st round pick. Oddanie za to samego Cousinsa byłoby przegięciem pały... Nie wydarzy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Denver gets #2 + #34, Sac gets Lawson + Faried + Clarkson + #27, Lakers get Cousins + #6.

 

a takie coś? na twitterze znalezione, zwykłe gdybanie

 

Ja się tak w dzieciństwie z młodszym bratem zamieniałem. Dawałem mu coś, on dawał mnie, później pare razy się jeszcze zamienialiśmy, aż w końcu ja miałem 2 rzeczy, a on nic. Lakersi są w tym niedoścignieni. Nie zdziwiłbym się, gdyby wynegocjowali Cousinsa i zostawienie sobie #2 :D

 

A tak poważnie, to Kings zostają bez centra i tracą poważny pick. Nie sądzę, żeby na cokolwiek innego niż #2 się chcieli zamieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,

 

wojnar napisal, wiec cos jest na rzeczy:)

 

byloby duzo lepiej gdyby kings zrobili deal z jego udzialem po cichu. teraz jesli nie dograja dealu, zakladajac, ze DMC chce osejsc,

beda w dupie. zarowno cousins (kibice go znienawidza) jak i kings, ktorzy nie dostana wysokiej oferty.

 

co do lakers. ja wciaz nie jestem przekonany, czy to dobry deal. lepiej za 2 lata wchodzic w lato majac zakontraktowanych tylko rookies i moc wydac miliony. kontrakt cousinsa spory ale i tak za 2 lata bedzie mial duzo mniejsza wartosc niz kontrakty innych takich grajkow.

 

i pytanie dnia, czy cousins to odpowiedni kawalek ukladanki z napisem "mistrzostwo nba"

 

z 2 strony gdyby wyciagneli cousinsa i 6 pick... hm

 

butler tez obrazony na chicago, ci moga go wyrownac, ale nie sadze by ten dogral do konca grudnia w barwach bulls.

 

 

Co tam Bulls odwalili z Butlerem że ten chce uciekać? 

coś oprócz teog że sięo kasę nie dogadali? teraz przecież chcą mu dać maxa to co jeszcze mu isę nie podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Denver gets #2 + #34, Sac gets Lawson + Faried + Clarkson + #27, Lakers get Cousins + #6.

 

a takie coś? na twitterze znalezione, zwykłe gdybanie

 

Lakersi za #2 pick, #27, #34 + Clarksona dostają #6 i Cousinsa. Hmm... ciekawe.. A Denver dostaje dwójkę (i zachowuje swój pick!) za oddanie Lawsona i Farieda! Tam chyba miał być dopisek, że Sacramento dostaje też #7 pick od Denver. Ale nawet z tym to idiotyczne.

Edytowane przez Zdzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie wchodze w dyskusje co jest sprawiedliwe/rowne a co nie.

nie wiemy nawet jakie pakiety wchodza w gre,

poniewaz te wszystkie, ktore zostaly przedstawione, wymyslili poki co kibice na forach i twitterze

 

wiemy jedynie, ze orlando magic zostali zaproszeni do stolu.

 

pozostaje zatem czekac.

co by nie przeszlo, my wyjdziemy na tych, ktorzy chcieliby wszystko za paczke frytek z pocalowaniem w dupe

no ale jaki my mamy na to wplyw, skoro nas tak  rozpuszczano?:)

 

 

btw. deal love'a byl mozliwy w tamtej wersji, bo lebron sobie tego zyczyl. nie chcial mlodych grajkow.

a czy byl to dobry deal dla cavs... dzis wielu by sie 3 razy zastanowilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Bulls odwalili z Butlerem że ten chce uciekać? 

coś oprócz teog że sięo kasę nie dogadali? teraz przecież chcą mu dać maxa to co jeszcze mu isę nie podoba?

rok temu dali mu bardzo niska oferte, co podobno bardzo go ubodlo i nie ma ochoty kontynuowac swojej kariery w chicago. mowi sie tez o konflikcie z derrickiem rose.

 

mowi sie, ze szuka razem ze swoim agentem wyjscia, ktore gwarantowaloby mu maxa i zmiane klubu. nie bedzie o to latwo, nie wiem co wymysla ale podobno butler nie ma ochoty grac w chicago. nie wiem na ile sa to wiarygodne plotki ale skoro sie pojawiaja to cos pewnie jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.