Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

niemniej

wciaz nie rozumiem co jest dziwnego w tym co napisalem. dragic dostaje 7.5, conley dostawal 8. nie bylo jakiegos duzego upgrade'u  w grze conleya wiec sadze, ze spokojnie gdzies wyciagnie te 8 baniek. pewnie w memphis.

 

Cap leci kosmicznie w górę, więc Conley dostanie okolice maksa, a właściwie to chyba nawet maksa, jeśli nie będzie jakichś informacji o złym stanie zdrowia.

 

Dragic podpisał $86mln/5y (19,220,000 w ostatnim roku, który dodatkowo jest ponoć opcją gracza), więc teraz sobie sam dorób analogię.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak,to tymbardziej nie rozumiem, co jest glupiego w tym, co napisalem,

 

Dragić w tym sezonie dostał prawie 15 baniek wypłaty, w przyszłym i kolejnych dostanie ponad 15. Conley też dostanie gdzieś ponad 15 baniek.

 

8 baniek to dziś zarabiają rookasi, vetsi albo rolesi na starych umowach.

 

Lou Williams zarabia 7 mln człowieku a Ty piszesz, że Conley pewnie dostanie gdzieś 8 baniek po tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś za maxa conleyowi?

Facet na 30stke na karku i nigdy nie był i już raczej nie będzie materiałem na gwiazdę

 

Choć w sumie skoro deandrzej dostał....

 

Gdy salary cap ma wzrosnąć w dwa lata z 70 do 108 to nie musisz być gwiazdą by dostać maxa. Każdemu ponadprzeciętnemu starterowi można dać maxa i nie ma spiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, robicie z igly widly

napisalem, ze dostanie duza kase. 8-10, przy nwym capie moze nawet z 15 czy wiecej, ok

pograzylem sie w kwestii tego ile dostanie, ok, pomylilem sie o kilka baniek, spoko

 

nie umniejszam jego zaslug, to swietny pg (tu tez sie gdzies pograzam?)

dlatego tym bardziej nie rozumiem po co on w lakers kiedy mamy russella. my potrzebujemy minut dla d'angelo by rozwinal skrzydla a nie podpatrywal na lawce jak gra colney. end of story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Bill Simmons ✔ ‎@BillSimmons
Also hearing that the Lakers want to make a BIG run at Paul George with their top-3 pick plus other stuff. (Not that they'd get him...)
5:42 PM - 4 May 2016

 

O PG to nawet nie pomyślałem (imo nie do wyjęcia)

 

 

W tamtym roku przemeblowali część ekipę, weszli do PO i znowu mieliby przemontowywać, ale tym razem pozbywając się takiego gracza? To się kupy nie trzyma. PG jest wart więcej niż wszystko, co Lakersi mogą za niego zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafilem na ciekawostke, ktora moze miec znaczenie dla tego watku... Derozan jest free agentem nie tylko w NBA, ale rowniez na rynku butow [gdzie LA/NY wciaz znacza duzo]. W zwiazku z tym moze chciec podpisac z Lakers nie tylko dlatego, ze to bedzie powrot do domu...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG w Lakers to moje mokre sny od jego rookie season. Ale nierealne w tej chwili. George jest łączony z Lakers co roku, wystarczyło poczekać. 

 

Ja tam jestem ciekawy, jaki pakiet Mitch sklei za Cuza, jeśli uda nam się zatrzymać pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.