Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym Carrolla. A po za tym, nie do Okafora i Rundle'a, tylko do D'Angelo Russella i Randla, bo Lakers wezmą właśnie jego jak im zrobi rozpierdol na workoucie :smile:

 

Pozwolę sobie przypomnieć mój wpis z początku czerwca, bo nie zawsze zabawy w nostradamusa tak się kończą. A pisałem to wtedy bardziej życzeniowo niż realistycznie, więc tym bardziej cieszę się, że nie skusiłem baba na dziada.

 

Nie wiem jak wyglądały workouty D'Angelo w porównaniu do Okafora, ale przyglądałem się wnikliwie sylwetce tego pierwszego przez ostatnie tygodnie, i myślę, że jeszcze bardziej niż to, co pokazał na sali treningowej, o jego wyborze przesądziło to, co zaprezentował poza nią, w prywatnych rozmowach etc. Tak, jak rok temu Julius zdeklasował swoją osobowością kontrkandydatów, chociaż wtedy z 7-ką to naprawdę nie było już kogo innego wziąć oprócz niego. Ale teraz to Lakers rozdawali karty.

 

Widzę w nim przyszłego lidera Lakers. W Okaforze nie mogłem się dopatrzyć takich cech, które z całą pewnością pozwoliłby mi patrzeć na niego, jako osobę przejmującą po Kobem pałeczkę numera jeden w LA. Pracowitość D'Angelo, mega ambicja, dodajmy do tego możliwość obserwowania z bliska etyki pracy Kobego przez co najmniej najbliższy rok – ja się jaram.

 

Gdyby do Lakers trafił Jahlil, napisałbym tu, że boję się, że jego sufitem jest bycie prime Eldenem Campbellem. Ale to już nie moje zmartwienie. Udanej kariery w Philly.

 

A sprawdzonego centra można sobie zgarnąć z free agency albo w transferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem, naprawdę nie wiem. Lekko podłamany jestem tym draftem. Russel mnie nie przekonuje. Może i zdolny, ale o niskich rzucających itp. jest mimo wszystko łatwiej na rynku niż o cholernie dobrego centra. Może Russel faktycznie ma większe predyspozycje do liderowania drużynie, ale jego pewność siebie może przejść w arogancje.

 Wybór z 27 już w ogóle załamka. Jak nie mieli pomysłu, to trza było oddać. Nance w I rundzie? To do 34 nie ostałby się? Paru ciekawszych graczy znalazłoby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mógł być Chris Paul, ale nie ma, więc fakty są jakie są.

Akurat Lakers tego niskiego na rynku zdobyć nie potrafili przez lata. A jeśli już to po terminie przydatności do spożycia vide Gary Payton, Steve Nash. Doszło do tego, że Kednall Marshall bił wszelkie możliwe rekordy w stylu pierwszy PG Lakers od czasów Magica/ewentualnie Nicka Van Exela ze zdobyczami (...)

Historia Lakers mówi, że łatwiej właśnie o wysokiego: Shaq, Pau Gasol, Dwight Howard.

Choć oczywiście wszystko było podyktowane latami wybujałego salary cup Lakers. Może gdyby jeszcze trochę pobyli na dnie, to o tego wysokiej klasy niskiego udałoby im się w końcu znaleźć. Ale jeżeli wszyscy spodziewali się, że Lakers jako drużyna z tradycjami centrowymi sięgną po Okafora, a jednak tego nie zrobili, to dla mnie sygnał jest jeden. Albo Okafor wcale taki dobry nie będzie, albo to Russell będzie znacznie lepszy.

 

Albo Lakers c***a się znają ;)
 

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mimo wszystko nie spodziewałem się, że tak to się potoczy :smile: nie brałem nawet za bardzo pod uwagę, że wybiorą go przed Okaforem, ale nie ma co narzekać, na początku sezonu nie wierzyłem, że mamy szanse zachować pick, przed loterią też jakby ktoś powiedział mi, że skończymy z Russelem brałbym bez zadawania pytań więc pozostaje wierzyć, że Lakers wiedzą co robią skoro wybrali go przed Okaforem.

 

Wysokich na szczęścia nie brakuje w tym roku na rynku, Aldridge chyba za bardzo na centrze nie chce grać, nawet jak nie on czy nie Gasol lub Jordan to będą Monroe, jeden czy dwóch Lopezów, FA może być Hibbert, jest Asik więc lepiej  lub gorzej dziurę w środku powinni jakoś załatać.

 

Na temat wyborów 27 i 34 się nie wypowiadam mam nadzieję tylko, że to przemyślane decyzje, a nie szybkie spowodowane tym, że nie udało się nic innego z tymi pickami zrobić, ale tak czy inaczej jak na 27 nie było już Jeffersona czy Andersona brałbym chyba Christmasa, a nie Nance'e, którego można było z pewnością wziąć później,

Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy podłamani że nie ma Okafora, jest Russell,

 

ja że jest Okafor, nie ma Russella....

 

Jakiś trade ? ;]

ja nie tyle podłamany co zdziwiony bo takiego scenariusza nie brałem pod uwagę

 

Wprowadzanie młodych PG akurat nieźle wychodziło póki co Byronowi Paul, Kyrie w zeszłym roku też Clarkson, mam nadzieję, że tak jak się mówiło Nash wciąż będzie się kręcił przy drużynie, nie mówiąc o tym, że od Bryanta też w cholerę może podłapać zwłaszcza na temat tego ile pracy trzeba wkładać jeżeli chce się być jednym z najlepszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ocenialibyście realnośc ustawienia

 

Clarkson-Russell-Kobe-Randle-Aldridge

 

Jest szansa cos taką s5 ugrać?

 

 

W ataku bardzo fajnie.

 

Ale obrona nadal słabiutka.

 

Poza tym, czy Aldridge przychodziłby tu, żeby grać na centrze?

 

Lakers musieliby do tego dołożyć sensownego środkowego, ale najpierw trzeba by znaleźć sposób na zwolnienie dodatkowej kasy.

 

Opcją zapasową jest zatrzymanie Davisa i startowanie: Russell, Clarkson, Kobe, LMA, Davis.

 

Z Randlem prowadzącym second unit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nance to syn tego słynnego nance'a sprzed 30 lat? jak tak, to props

ale to chyba jakaś beka była, koleś najchętniej wskoczył kobiemu na kutasa http://i.imgur.com/QXTgweW.png

 

ps russel będzie bustem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nance Jr. to fajny gosciu, niezła D tylko on miał juz zerwane ACL i pewnie dlatego w wiekszosci mockow był w drugiej rundzie ale Lakers wybrali go tak jak pewnie by sie kręcił gdyby nie to.

 

 

smiechowy ten myk z usunieciem twitta w  którym nazwał kobe 'rapist' bodaj, gdzies to było. ale z drugiej strony, wiadomka, co miał zrobic lecz internet nie spi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.