Skocz do zawartości

ECF Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers


tomekmvp

  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wygra serię

    • Atlanta Hawks 4-0
      0
    • Atlanta Hawks 4-1
      0
    • Atlanta Hawks 4-2
    • Atlanta Hawks 4-3
    • Cleveland Cavaliers 4-0
    • Cleveland Cavaliers 4-1
    • Cleveland Cavaliers 4-2
    • Cleveland Cavaliers 4-3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę głupotę Horforda. Od iluś tam lat liga robi się coraz bardziej miękka i grzeczna i każde bardziej agresywne/impulsywne zachowanie może być pretekstem do flagrant 2 w imię zasady "nic nie mów, bo może być to wykorzystane przeciwko Tobie". Dellavidova go ciągnął, ja sprzed monitora wiem że to prowokator a Horford siedzący w centrum zabawy nie wie i daje niejednoznacznego łokcia aby go wywalili (za późno się ocknął i te podniesione ręce nic nie dały). Nie on pierwszy, nie ostatni. W amatorce wiadomo nawet, żeby nie grać zbyt agresywnie a co dopiero w NBA z 1000 kamer. 

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving choć bardzo chimeryczny, przyda sie bardzo do obrony Currego.

Love i Irving niewiele wnoszą ale zawsze to utracony atletyzm z takim przeciwnikiem jak GSW.

 

Niech Irving skupi sie na obronie Stefana a da więcej niż swoje 20 pkt. na słabej skuteczności.

 

Możliwe że jak powstrzyma sie MVP to reszta też zagra słabiej.

 

Są obrońcy na Lebrona w GSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz w takim razie wypisać te sytuacje z 4 kwarty i dogrywki. tak punkt po punkcie żeby można było się do tego odnieść?

 

BTW jak to jest że nawet trener Atlanty nie miał wielkich pretensji do wyrzucenia Horforda który dał się sprowokować i z premedytacja postąpił głupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving choć bardzo chimeryczny, przyda sie bardzo do obrony Currego.

 

Taaa... jak mu przestrzeli oba kolana, a i wtedy miałbym obawy, czy Curry go i tak nie zniszczy...

 

 

Są obrońcy na Lebrona w GSW?

 

Iguodala, Barnes, a od biedy Green czy nawet Livingston może krótkimi fragmentami dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jak zagrał...brak słów...cyfry mówią same...ale mam obawy co do zdrowia Jamesa.Wiek robi swoje ale jeszcze nigdy na tym etapie sezonu nie widziałem go tak poobijanego.Gra kosmiczne minuty bo musi,ale widac po raz pierwszy dramatycznie odczuwa zmeczenie,i do tego teraz  chyba kontuzjowany staw(y) skokowe.Wygląda to niepokojąco,do finału na pewno doprowadzi,ale on na takim nadludzkim poziomie musiałby grac co mecz z GSW.Mam nadzieje ze Irving wystarczy czasu na podleczenie sie,i na dodatek ogarnąć sie na finały po wypadnieciu z rytmu meczowego.A jego gra na najwyzszym poziomie bedzie potrzebna jak tlen zeby zdjac nieco presji i skupiania całej obrony niemal na LBJ. Na szczescie swietnie gra JR,Thompson poki co, DNova, wogóle do wszystkich trudno miec jakies wieksze zastrzezenia. Swoją drogą,kiedy ostatnio z finale spotkało sie dwóch debiutujących trenerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blatt by Ci odpowiedział jakim jest debiutującym trenerem ;p

A tak na serio to Dellavedova mnie zaskakuje typ gra naprawdę bardzo rządy do tego jeszcze prowokuje gości dwa razy większych a Horford jest po prostu debilem dał się sprowokować i sędziowie długo oglądali powtórki i moim zdaniem zasłużenie dostał wyjazd. rzucił się na to chuchro z Australii niczym na wrestlingu. Lebrona ratuje to że te serie są w miarę krótkie jak się skończy 4-0 to będzie trochę odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się wydawało, że jak ktoś atakuje łokciem, od tyłu, leżącego przeciwnika, mniejszego o 15 cm i lżejszego o 20 kg, to nie wzbudzi to większych kontrowersji w społeczeństwie gdy w MECZU KOSZYKÓWKI za takie zachowanie zostanie wyrzucony z parkietu...

 

jestem ciekaw występu Jamesa z Warriors, bo wszystko wskazuje na masowy gwałt na Cavs, ale z drugiej strony Hawks to jednak bardzo dobry zespół w defensywie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojebało was z tą krytyką sędziów za wywalenie Horforda czy co?Miał prawo się wkurwić,patrząc na kontuzje Korvera,ale nie można stwierdzić jednoznacznie że Dellavedova w tej konkretnej sytuacji chciał coś zrobić Horfordowi,bo nie bardzo panował nad swoim ciałem walcząc o piłkę,ale na pewno można stwierdzić że Horford nie może walić nikogo z łokcia.

 

Mam nadzieje,że nikt też nie będzie krytykował Dellavedovy,przynajmniej nikt z tych którzy chcieli powrotu lat 90 i twardej,męskiej gry.

 

Wielki mecz Lebrona,słabo wszedł w mecz ale potem pięknie ich pociągnął,co z tego że oddał tyle rzutów,to właśnie musi robić,nie bawmy się w hejterów Kobiego którzy wypominaliby ilość FG ;).

 

Pragnę zauważyć tylko jak bardzo mylili się ci,którzy uważali parę lat temu że rzutowo Lebron > Kobe czy Carmelo.Lebron zawsze był odpuszczany na trójce,stąd podobna skuteczność do KB i Melo którzy nie mieli paru cm na oddanie rzutu.Teraz,gdy Lebron poprawił trochę rzut jest zupełnie inaczej kryty i mamy efekt - 10/62 w tych PO za 3,całe 16%.

 

Ale c*** z tym,najważniejsze rzuty trafia,ciągnie cały zespół,ogólnie gra kozak więc to jak czepianie się Ferrari że nie ma silnika Mercedesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... jak mu przestrzeli oba kolana, a i wtedy miałbym obawy, czy Curry go i tak nie zniszczy...

 

 

 

Iguodala, Barnes, a od biedy Green czy nawet Livingston może krótkimi fragmentami dać radę.

Zobaczymy jak Irving skupiony na obronie Currego sobie poradzi.

Czasami zatrzymując lidera, zatrzymujesz cały zespól

 

Igudala w obecnej formie nie poradzi sobie ze Sterydem. Barnes i Green nie wiem jak sobie radzą z L.B.

Gabaryty mają ale czy szybkość odpowiednia ?

Edytowane przez jezioraki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. rzucił się na to chuchro z Australii niczym na wrestlingu

 

o czym wy piszecie ? wjechal mu w noge cialem i tamten lecac zdzielil go lokciem, nie bylo zadnego rzucania sie na nikogo, nie przecze, ze glupio sie zachowal ale tu chodzi o np jak ktorys gracz z atlanty chcial minac zaslone dostal z lokcia w twarz i mu faul gwizdneli takich rzeczy sedziowie wczoraj juz nie widzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nikt z Was nie napisał nic o grze Mike Scotta w 4Q, wykopał dół i zasypał kolegów z drużyny, idiotyczne rzuty za 3, plus ten wjazd w końcówce gdzie jest jeszcze 10 sec do końca akcji i Cavs zostało by 6 sec do końca meczu, to ten Jordan wjeżdża pod kosz i zbiera czape, następnie faul i Shump staje na linii osobistych, de facto mogło być bez dogrywki gdyby trafił oba osobiste.

 

Edytowane przez knt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym wy piszecie ? wjechal mu w noge cialem i tamten lecac zdzielil go lokciem, nie bylo zadnego rzucania sie na nikogo, nie przecze, ze glupio sie zachowal ale tu chodzi o np jak ktorys gracz z atlanty chcial minac zaslone dostal z lokcia w twarz i mu faul gwizdneli takich rzeczy sedziowie wczoraj juz nie widzieli

przeciez to Horford sciagnal do tylu Dellyego (prawie taki sam uscisk na ramie Dellyego chcial zrobic ala Olynyk, ale mu nie wyszlo), po drodze ciagnac go po Carollu (!). Delly kompletnie rzucony out of balance, a ten glupek jeszcze specjalnie rzucil mu lokcia celujac w facjate. to tak jakby miec pretensje, ze zrzucilo sie sobie na noge kowadlo. to bylo typowe low IQ vs high IQ i Delly wins.

Jego walka o pilke w parterze jest fantastyczna i nie ma tam absolutnie zadnego zlego zamiaru, jest mniejszy to wykorzystuje swoja zwinnosc, Kyrie robi to samo (wiele spotkan w RS mial podobne dive'y).

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Irving skupiony na obronie Currego sobie poradzi.

Czasami zatrzymując lidera, zatrzymujesz cały zespól

Skupiony, nieskupiony - Irving nie jest dobrym obrońcą na Currego, bo tak w ogóle to jest co najwyżej przeciętny. Żeby gra rozgrywającego przeciwnika miała wpływ na grę Currego, musiałby to być Chris Paul, co mecz, jak w ostatnim meczu z Rockets.

 

Igudala w obecnej formie nie poradzi sobie ze Sterydem. Barnes i Green nie wiem jak sobie radzą z L.B.

Gabaryty mają ale czy szybkość odpowiednia ?

Iguodala w obecnej formie ? Tzn. w jakiej formie?

 

Green byłby ok ale jeśli rzucą Greena na Steryda to zmarnują jego największą zaletę także w to Cavs graj. Jeżeli Draymond i Bogut będą patrolowali pomalowane, to nie ma się co spinać - Iggy i Barnes to aż nadkompetentny zestaw na Steryda.

 

 

Hejterzy, spokojnie. Nie musicie się tak spinać, pożerujecie po finałach. Który szac***e zrobienie mema 2-6 vs. 6-6 ?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrona Cavs w tym meczu byla na jakies 50-60% intensywnosci z pierwszych dwoch spotkan serii + James 0/10 w pierwszej Qt. dopiero pod koniec spotkania wrzucili wyzszy bieg w D.

z GSW trzeba zagrac 100%, wybic Stefana z jego przyjaznego klimatu w pierwszych 2 qt, pozniej bedzie to co bylo w ostatnim spotkaniu RS w CLE, cegly, airballe, reszta druzyny przestaje grac jak nie ma rytmu i 3 nie siedza.

 

PS

chyba kazdy kto widzial to spotkanie byl zaskoczony postawa ATL, wiadomo, ze to troche takie przedsmiertne podrygi, ale podeszli do tego spotkania naprawde pozytywnei, jakby to nie bylo 0-2.

we wtorek obstawiam duzo kurzu w 1-2 kwarcie, jak juz opadnie to trzeba bedzie uwazac na zagrania typu Horford, widac, ze maja duze pretensje o Korvera.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.