Skocz do zawartości

ECF Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers


tomekmvp

  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wygra serię

    • Atlanta Hawks 4-0
      0
    • Atlanta Hawks 4-1
      0
    • Atlanta Hawks 4-2
    • Atlanta Hawks 4-3
    • Cleveland Cavaliers 4-0
    • Cleveland Cavaliers 4-1
    • Cleveland Cavaliers 4-2
    • Cleveland Cavaliers 4-3


Rekomendowane odpowiedzi

I to pokazuje jakim c***owym graczem jest LeBron. Przychodzi, wpływa na błędną decyzję jaką był ten trejd. Nawet jeśli zdobędzie jakiś tytuł to nadal będzie błędne bo bez tego trejdu miałby szanse na więcej.

 

Jakiś dowód, że wpłynął? Jak dla mnie różnicy nie zauważyłem i przez 4 lata jak Lebrona nie było Cavs robiło równie zjebane decyzje jak z nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wzrost ma jakieś wielkie znaczenie do zbiórek w ofensywie, kluczowe? To by się Rodman uśmiechnął.

 

TT na C może grać najwyżej momentami, przeciwko konkretnym matchupom, nic poza tym. 

 

No właśnie nie ma. W defensywie też nie ma aż takiego jak niektórzy uważają. Dużo osób mówi, że Draymond Green czy Thadeus Young są za niscy. Bzdura. Gdyby w D grał tylko wzrost, to by Spencer Hawes wymiatał ;)

 

Uważam, że TT dałby radę grać na C i powinien ogólnie dostawać więcej minut w RS, niż taki Mozgov.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wina Lebrona? Stretch4 to idealna dla niego sytuacja zresztą już przed powrotem Blatt prosił o Stretch4. Gdyby nie było love to by nie było Shumperta i Jr pewnie wolę ich niż Wigginsa

Z tym Shumpert, Jr > Wiggins to hold Your horses :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w Cavs i nie dla Lebrona. Shumpert w PO gra mega obronę, dobrze rzuca, podejmuje same świetne decyzje. JR był bohaterem serii z Bulls, gra twardo i jest ciągłym zagrożeniem. Co daje Wiggins może obronę w tej chwili na poziomie Shumperta ale nie ma ani rzutu ani kozła. Potencjalnie to inna liga niż oni dwaj razem wzięci ale potencjalnie. Przy Lebronie wolę JR i Shumperta po tym co pokazują. Do tego nie pękają w ważnych momentach. Wiggins ma dopiero potencjał. Wszyscy się nagle obudzili że TT to wcale nie taki srub i mówią o zbiorach i już Love'a wyzwalają zapominając że Love to też bestia pod tablicami jeżeli chodzi o zbiórki. Jak wróci jeszcze Varejao to ten team będzie naładowany. Tylko czy to wykonalne w ogóle pod względem finansowym/salary cup? Nie jestem specjalistą więc nie wiem.

 

Jak Cavs wygra w tym składzie to Lebron by zamknął usta hejterom na lata. Ale mimo że jestem fanem to mało prawdopodobne chyba że JR będzie w ewentualnych finałach napierdalał tak trójki jak do tej pory w PO. No i nie wiadomo jak pewnie GSW się w finałach zachowają ale na razie na scenariusz Króla z 3 ringiem się nie zapowiada.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że liga tak wszystko pięknie wyreżyseruje, ze Lebron wygra majstra. To by było coś niesamowitego, powrót do Cavs i od razu mistrzostwo.

z GSW? a kto w Cavs pokryje s.brothers? ja sie zastanawiam czy w obecnym stanie, Cavs są w stanie wyrwac choc jeden mecz wojownikom.Ale przyznaje, ze drugi plan CLE pod wodzą LBJa zaczyna coraz bardziej zaskakiwac,teraz jeszcze uraz Carolla,mocno komplikuje Atlante.

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kto pokryje? Lebron z Shumpertem. Chyba innej opcji nie ma.

 

No i to jest bardzo dobra opcja. Shumpert dobrze krył Rose'a i w ogóle jest w solidnej dyspozycji w tych PO, a Lebron... Lebron zrobi z mięciutkiego Klaya swoją dziwkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finaly dopiero zaczynaja sie 4 czerwca...jesli Carroll i Howard juz nie zagraja w tych PO to w obu seriach mozemy miec tak naprawde sweepy i trzeba bedzie czekac 8 dni na the finals.

 

GSW na razie jedyna druzyna ktora nie doznala powaznej straty w ludziach. choc strata Speightsa jest niedoceniana, to wazny gracz, a jego wystep w tych PO jest pod znakiem zapytania.


Coś czuję, że liga tak wszystko pięknie wyreżyseruje, ze Lebron wygra majstra. To by było coś niesamowitego, powrót do Cavs i od razu mistrzostwo.

 

Moga wygrac mistrza jesli w GSW ktos wazny dozna kontuzji np Bogut, czy Green, inaczej tego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że tak mało wspominacie o dokonaniach JR Smitha. Na mnie zrobił ogromne wrażenie tą serią trójek i sposobem ich zdobywania (dryblingi i stepback'i). Lebron miał bardzo dobry moment w 3 kw., gdzie zdobył sporo punktów z rzędu ale to jego siłowanie w 4 kw. trochę mnie zdegustowało. Na szczęście Cavs mieli dużą przewagę wypracowaną przez Smitha i dowieźli zwycięstwo.

Edytowane przez The Goat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że tak mało wspominacie o dokonaniach JR Smitha. Na mnie zrobił ogromne wrażenie tą serią trójek i sposobem ich zdobywania (dryblingi i stepback'i). Lebron miał bardzo dobry moment w 3 kw., gdzie zdobył sporo punktów z rzędu ale to jego siłowanie w 4 kw. trochę mnie zdegustowało. Na szczęście Cavs mieli dużą przewagę wypracowaną przez Smitha i dowieźli zwycięstwo.

 

aj tam dziwne , przecież dojebał tylko franchise record Cavs jeśli chodzi o trójki

Edytowane przez queenJames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieciekawie to wygladala kontuzja livingstona czy george'a

to juz nawet skrecenia kostki wygladaja duzo gorzej, chocby lebrona z 1 polowy tego meczu

ja tu nigdzie nie widzialem przemieszczenia, zwyczajnie upadl, a ze poczul bol to inna sprawa...

choc przyznaje sie bez bicia, ze akcje widzialem w telefonie, moze czegos na nba.com nie pokazali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.