Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pamiętam poster z nim i admiralem, a później Tima z dwoma pucharsmi po finałach. Pamiętam najmłodszego mvp finałów

Pamiętam podwójny blok na dudleyu w Finale'99

Pamiętam debiutującego Mcgradyego w ASG i blok Duncana w kontrze, podanie Kidda zza,łuku adresowane do Tima, które jednak stalo sie celna trójka

Pamiętam kontuzję i przegrana z Suns w pierwszej rundzie

Pojedynek młodych Duncana i Garnetta w Target Center i mjnimalne zwycięstwo Spurs

 

Setki rzeczy pamiętam

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Liczyłem na one more time. Ale szanuje decyzje. Mimo wszystko defensywie spurs tracą sporo

Ogólnie Spurs sporo tracą, bo pod koszem mamy na razie gówno i szeroką rotację szlag trafił jak nigdy w 201x. Symbol symbolem, ale on naprawdę był potrzebny by zrobić to "zwycięskie" WCF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaak, legendy potrzebują robienia statystyk w stylu 7-5 na 42%fg z ławki na koniec kariery.

 

Dobry moment na koniec.

Robił 9-7-3 na 49% fg, nie tak źle, a dawał do tego bardzo dobrą obronę poza boxscorowo. On nawet nie jako legenda, a jako gracz jest potrzebny, bo jest tylko LMA i Pau, a Tim pasuje do obu świetnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił 9-7-3 na 49% fg, nie tak źle, a dawał do tego bardzo dobrą obronę poza boxscorowo. On nawet nie jako legenda, a jako gracz jest potrzebny, bo jest tylko LMA i Pau, a Tim pasuje do obu świetnie.

Grał z miesiąca na miesiąc słabiej. Co byłoby za rok? Pewnie to dalej mógłby być przydatny gracz, tylko czy sens ma bawienie się w rolesa gdy szanse na tytuł Spurs mają niewielkie? Nie sądzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polskikosz.pl/news/114993/najfajniejsza_historyjka_o_timie_duncanie.html

 

Interesująca historia o Duncanie.

 

To krótka historia, którą Etan Thomas, były koszykarz kilku klubów NBA, podzielił się na swoim Facebooku, przy okazji zeszłorocznych, 39. urodzin Duncana:

 

No więc gramy ze Spurs i dostaję piłkę do gry tyłem. Robię piwot do środka i odwracam się tak, żeby rzucić półhakiem, a on mnie blokuje. Biegniemy pod drugi kosz, a on do mnie mówi: „Zwód był dobry, ale musisz grać bliżej mnie, na większym kontakcie, dzięki czemu albo wymusisz faul, albo unikniesz bloku”. Nie wiedziałem, czy robi sobie jaja, czy coś innego, więc tylko spojrzałem zdziwiony i mówię „Ok.”. Kilka chwil później zagrałem podobną akcję, oparłem się na nim, nie mógł mnie zablokować. Rzut spudłowałem, ale on na mnie spojrzał i powiedział: „Dużo lepiej”. I grał dalej.

Pamiętam, że zadzwoniłem do mojego kumpla Zee Chiltona i opowiedziałem mu tę historię. Tim Duncan naprawdę jest jednym z najfajniejszych graczy w NBA i jednym z najlepszych wysokich skrzydłowych w historii. Szacunek - napisał Thomas.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał z miesiąca na miesiąc słabiej. Co byłoby za rok? Pewnie to dalej mógłby być przydatny gracz, tylko czy sens ma bawienie się w rolesa gdy szanse na tytuł Spurs mają niewielkie? Nie sądzę.

Pełna racja szkoda w sumie ze nie po mistrzu w 2014 ale podjął dobra decyzję liczył że Aldridge i ekipa przedłuży mu jeszcze karierę i razem jeszcze coś ugraja nie chciał żeby szansę zespołu i jego ucierpiały, dobra decyzja

 

a i moment żeby teraz odejść nie jest zly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest niestety taka że Spurs są przegranymi tego lata... Odeszli Diaw, West i Tim ( i Boban bo chyba go nie wyrównali) a doszedł tylko stary powolny Pau.. Znów ich zabiega jakiś młody team... Stracili praktycznie całą rotację podkoszową

 

Moim zdaniem bardzo bardzo słabe lato w wykonaniu Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba drugi rok z rzedu SAS sie przeliczyli. Sciagneli LMA i mocno oslabili roster, teraz dokoptowali Gasola i ten roster doszczetnie zniszczyli...no i ta umowa Parkera (sic!!)...

 

Kiedys jechali na tym, ze mieli szeroki roster a teraz sa praktycznie bez lawy i chyba nadal brakuje im gracza, ktory bedzie pierwsza opcja w PO...no bo Kawhi czy LaMarcus to bardziej no 2...staruszkowie w postaci Parkera i Gasola tez nie pomoga. Szkoda ale tutaj widze dwa lata przynajmniej posuchy, bo ciezko wyobrazic sobie ze ugraja cos w konferencji GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest niestety taka że Spurs są przegranymi tego lata... Odeszli Diaw, West i Tim ( i Boban bo chyba go nie wyrównali) a doszedł tylko stary powolny Pau.. Znów ich zabiega jakiś młody team... Stracili praktycznie całą rotację podkoszową

 

Moim zdaniem bardzo bardzo słabe lato w wykonaniu Spurs

 

Prawdopodobnie pójdą w kierunku smallballu i więcej będzie Kawhiego na czwórce, a do pierwszej piątki będzie próbowany Anderson lub Simmons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: 76ers force Spurs to more than triple their initial offer to re-sign Manu Ginobili. @WojVerticalNBA report.http://yhoo.it/2adNqYO

 

The Vertical's Shams Charania reported today that the Spurs had resigned Manu Ginobili to a one year, $14 million deal. Sources tell me the reason the Spurs had to go so far financially on that one-year deal is because of a real dogged pursuit by the Philadelphia 76ers. League sources told me [they] offered a guaranteed deal over two years, that would have guaranteed Ginobili in the first year between $16-17 million.

The Spurs initial offer for Ginobili was for around $3 million. It forced San Antonio to have to raise their offer, and it ultimately helped cost San Antonio Boban Marjanovic.

...

Philadelphia's coach Brett Brown has a long history with Ginobili, he coached him in San Antonio under Gregg Popovich for over a decade, and the 76ers really had Ginobili's attention because of the wide financial gulf between the two offers, but San Antonio was not going to let Ginobili end his career anywhere else.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z roto.

 

Dedmont robi nieźle wrażenie na spurs i na razie są przymiarki aby zrobić go S5 gościa.

 

Ile z niego wyjdzie w praniu ale jak macie głęboka ligę i nie obawiacie się systemu Popa z oszczędzanie minut to nowy nabytek z Magic powinien być na waszym celowniku.

 

Mimo sypniecia kasy Manu drugim dodatni graczem w tym sezonie stanie się Simmons.

 

Ryzyko warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.