Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chcial budowac legacy i mies duze szanse na tytut, to mogl sie postarac o Horforda do OKC, jak sie okazalo bylo to na wyciagniecie reki.

btw, w Nike pracują niemałe mózgi i pewnie wymyślili, że jedyną szansą na pokonanie rosnących wpływów Under Armour jest bycie najlepszym zawodnikiem w zespole flagowego zawodnika UA i podział zysków po równo. A zostanie w Thunder - nawet z Horfordem - to ciągle status quo z marketingowego punktu widzenia, a poza tym Durant (i Horford) raczej nie byli pewni Westbrooka i jego decyzji w 2017. Durantowi i tak uciekał już blesk fleszy przez palce, a kolejny rok w Thunder bez tytułu, coraz głębsze przytłamszenie przez Westbrooka i ewentualne odejście za rok, prawdopodobnie nie wygrzebałoby go już z dołka.

 

No i gdzieś mi się obiło, że lipiec 2016 to jedyny rok, w którym ten ruch możliwy był z perspektywy Warriors.

 

wszystko do kupy i mamy co mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to calkiem prawdopodobny scenariusz, akurat Nike juz namieszal w stylu i wizerunku Duranta, wlasnie zaczynajac lansowac go na zlego, jak to ropoczeli to diametralnie chlopak zmienil sie i probowal udawac badboya na parkiecie, ja lubie takie smaczki, wiec mi to wpadlo w oczy.

 

Sprzedajac Nike, wiem tez ze buty KD nie sprzedaja sie za dobrze i jest ich duzo na stockach Nike zalegajacych. Jak na taka gwiazde to jego linia ma sie bardzo marnie w Nike, chyba najgorzej sprzedajaca sie linia w calego koszykarskiego asortymentu, wiec to mialoby sens. Tylko pytanie czy kibice sa az tak glupi i samo przejscie do Warriors sprawi, ze zacznie sie bum na KD? Nie wykluczam.

 

W kazdym razie Kd to gracz, ktoremu wyjatkowo latwo jest namieszac w glowie, a kto jak kto Nike+GSW mogli to zrobic najlepiej, biorac pod uwage, ze zaraz Nike wchodzi z 10 letnia umowa sponsorską do NBA to wszystko nagle ma sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzieś mi się obiło, że lipiec 2016 to jedyny rok, w którym ten ruch możliwy był z perspektywy Warriors.

Tak to prawda, gdyby Durant teraz nie przyszedł to musieliby m.in podpisać Barnes'a za maxa i nie byliby w stanie za rok wygenerować już takiej cap space. Dla GSW to było teraz albo nigdy, zresztą przygotowywali się do tego ruchu od co najmniej dwóch lat. Swoją drogą nie wiem co mnie bardziej cieszy, to że Durant przyszedł czy to, że GSW nie musieli dawać tego maxa Barnes'owi. Hmm, chyba jednak to pierwsze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super backup na C, nawet jak dla Spurs. Trochę mi szkoda, że odszedł i to w dodatku za niewielkie pieniądze. Dosyć surowy, ale drobne postępy robi. Loba mu rzucić można, ładnie w tym względzie współpracował z Paytonem. Mimo iż całkiem ładnie broni obręczy (w 2015 DFG% overall miał 41,6%!!!), to problemem są faule - sezon w sezon około 6 per 36. Pop albo go nauczy jak ich unikać, albo mu nakopie. Tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neteen-year San Antonio Spurs veteran Tim Duncan has made his decision on the next chapter of his life, according to Woj.

 

 

"So yeah. I'm moving to rural Thailand to become a buddhist monk," said the grey-bearded, wrinkly seven-foot geriatric. "I just... um... identify with and um... really associate with their um... their belief methodology and the way they understand and cope with life's struggles. I also plan to um... become an active panderer in the Bangkok market, to hopefully, um... reclaim my twenty-five million that was taken from me."

 

 

When interviewed for reactionary purposes, Spurs coach Gregg Popovich responded: "Good."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kontrowersyjnych pytań - Duncan, Manu i Parker mają pewne zastrzeżone numery. Ale w ciszy jest taki Bonner - zagrał w SAS ponad 700 meczy z tego prawie 100 w PO. Wiem, że to roles z końca ławki, ale jednak w rodzinie San Antonio był naprawdę długo, a taki Bowen wisi pod sufitem. 

W innym klubie na pewno na to szans nie ma, ale Spurs? ciekawe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.